Strony internetowe

„Dlaczego nasza strona nie sprzedaje?” – trudno zliczyć, ile razy mieliśmy już do czynienia z sytuacją, gdy potencjalny klient zadawał nam tak sformułowane pytanie. Jeśli Twoja strona – sklep internetowy – ma zarabiać i odpowiednio się prezentować, musi zostać właściwie zaplanowana pod kątem oczekiwań i zachowań odwiedzających ją użytkowników.

Maciej Żmudzki
logo top mob

#Dobry Projekt – więcej niż pół sukcesu!

Drugim, regularnie spotykanym wariantem, bywa też wyrażenie: „nasza strona nam się nie podoba, ale tak naprawdę nie wiemy dlaczego.” Klienci często są świadomi istnienia tego typu problemów, ale nie mają narzędzi, które umożliwiłyby im samodzielne rozwiązanie tej skomplikowanej kwestii. Wtedy zwracają się o pomoc do nas, a my udzielamy sprawdzonej i uniwersalnej rady, która ma zastosowanie w każdym przypadku: witrynę trzeba dobrze zaplanować pod kątem UX i UI.

Współpracuj z nami

site company mob
Co decyduje o tym,
że strona sprzedaje?

No i w zasadzie to by było na tyle – właśnie w tym tkwi cały sekret.Jak jednak wcielić te ładnie brzmiące ideały w praktykę codziennego życia? Od tego jesteśmy już my. Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz umiejętnościom, sprawiamy, że otrzymujesz produkt, w którym zawiera się cały przekaz, jaki chciałbyś wyeksponować. A gdy on dotrze już we właściwej formie do Twoich klientów, kolejne efekty przyjdą lawinowo.

site what mob

Jeśli chcesz wykorzystać nasza wiedzę i doświadczenie aby Twoja strona przynosiła lepsze efekty, napisz do nas. Przeanalizujemy twoją stronę WWW i zaproponujemy właściwe rozwiązania.

Zaprojektujcie mi świetną stronę WWW!

 

Skuteczne Google Adsy

Poznaj efekty naszej pracy

 

 

Klucz do sukcesu – #zrozumieć użytkownika

Jednym z kluczowych aspektów budowania nowoczesnych stron internetowych jest podejście holistyczne, czyli patrzenie w szerszej perspektywie i skupianie się na całokształcie projektu. Nie można ograniczać się wyłącznie do technologii czy kwestii związanych z estetyką, ponieważ wtedy nie uda się uzyskać zamierzonego efektu. Mając na uwadze powyższe, cele są jasne i klarowne:

site green top top

W jaki sposób będzie się poruszała po naszej www osoba, która jest zainteresowana produktem? Czego będzie szukać i jaką drogą spróbuje to znaleźć? Czego potrzebuje do podjęcia decyzji o dokonaniu zakupu? Jak doprowadzić do sytuacji, w której będzie chciała się z nami skontaktować? Tego typu pytania możemy mnożyć w nieskończoność, wszystko sprowadza się jednak do tego samego – doświadczenia i designu UX.

Ten enigmatycznie brzmiący zwrot to skrót od user experience, więc łatwo wydedukować, że cała sztuka polega na projektowaniu kolejnych sekcji w zgodzie z modelem zachowań użytkowników. Brzmi skomplikowanie? Nie dla nas. Dzięki starannie dopasowanym do Twoich indywidualnych potrzeb rozwiązaniom, stworzymy przemyślane i efektywne narzędzie promocji Twojego biznesu w sieci. To co, zainteresowaliśmy Cię?

site green top graph
site arrows top
Jak powstają najlepsze strony WWW?

Naszą pracę zawsze zaczynamy od rozmowy. Poznamy Cię, przeanalizujemy sytuację i dowiemy się, co chciałbyś osiągnąć poprzez swoją stronę internetową. Żyjemy w czasach coraz bardziej świadomych konsumentów, dlatego nie wystarczy, aby klienci mówili, że Twoja www „ładnie wygląda”. Jeśli chcesz faktycznie przyciągnąć ich uwagę i zdobyć zainteresowanie, trzeba będzie postarać się nieco mocniej. Odpowiednie rezultaty buduje się bowiem poprzez komunikację z odbiorcą i umiejętne przedstawienie mu oferowanych usług lub produktów. Dobra, koniec teorii, czas przejść do praktyki. Zastanawiałeś się, jak wyglądają kolejne etapy naszej pracy? Już tłumaczymy.

site arrows01

Analiza biznesu i potrzeb

Sytuacja jest prosta: bez wsłuchania się w to, co mówisz, nie będziemy w stanie poprawnie zdiagnozować Twoich potrzeb. Bez diagnozy potrzeb, nie dostarczymy natomiast efektów, które Cię w pełni usatysfakcjonują. Dlatego zaczynamy od rozmowy, zadajemy Ci pytania i uważnie wsłuchujemy się w odpowiedzi. Koniec końców, to właśnie one dostarczą nam danych, dzięki którym będziemy w stanie spełnić Twoje oczekiwania.

site arrows02

Burza mózgów

Gdy zdobędziemy już odpowiednią wiedzę o Tobie i Twoim biznesie, rozpoczyna się praca kreatywna. Zbieramy wyspecjalizowany zespół, zamykamy okna i drzwi, a następnie wspólnie wrzucamy na warsztat kolejne pomysły i dyskutujemy o każdym z nich. To właśnie podczas tego spotkania rodzi się zarys koncepcji, a my zaczynamy planować strukturę i layout pod kątem UX (user experience) oraz UI (user interface).

site arrows02
site arrows03

Copywriting i pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli strona ma spełniać swoje podstawowe zadanie, bezwzględnie należy wypełnić ją odpowiednią treścią. Zamieszczane tam materiały muszą być nie tylko bogate merytorycznie, ale także odpowiednio skonstruowane pod kątem SEO. Nasz zespół doświadczonych copywriterów od lat specjalizuje się w tym temacie i gwarantuje, że Twoja www będzie nie tylko wypełniona wartościowym contentem, ale też zostanie wyposażona w narzędzia, które zapewnią jej należytą widoczność w internecie.

site arrows04

Wizualizacja projektu

Gdy poznamy już Twoje potrzeby, wybierzemy najlepsze pomysły z burzy mózgów, zaplanujemy strukturę i wypełnimy puste miejsca treścią, możemy zająć się aspektem wizualnym. Nasi utalentowani graficy przygotują w pełni indywidualny i dedykowany projekt, w którym spróbują zawrzeć wszystko to, co jest dla Ciebie najważniejsze. Gdy zapoznasz się z pierwszymi efektami naszej pracy, odbędziemy kolejną rozmowę. Dowiemy się, które elementy podobają Ci się najbardziej, a które muszą zostać dopracowane, aby w pełni wpisać się w Twoje potrzeby. My dokonamy niezbędnych korekt, Ty otrzymasz nowy projekt, w stu procentach odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

site arrows04
site arrows05

Programowanie i testy

Gdy projekt zostanie przez Ciebie zaakceptowany, do pracy włączy się nasz dział programistów. To właśnie jego zadaniem będzie skonstruowanie zaawansowanego kodu, który przeniesie wszystkie powstałe pomysły do przestrzeni online. Efektem tych działań będzie to, że otrzymasz od nas dostęp do wersji testowej i w praktyce ocenisz funkcjonalność swojej nowej strony.

site arrows06

Publikacja

Gdy testy zostaną zakończone pomyślnie, pozostanie nam jedynie sfinalizowanie projektu. Twoja strona momentalnie pojawi się w internecie, a Ty zyskasz wspaniałą wizytówkę w świecie wirtualnym i zaprezentujesz się klientom z zupełnie innej perspektywy.

site arrows06
Współpracując z Virtual People,
masz gwarancję, że na sukces Twojego projektu składają się:
site grey01

Fachowa analiza Twojego biznesu
site grey02

Ponad 12 lat doświadczenia naszej agencji i setki zadowolonych klientów
site grey03

Rewelacyjny design
site grey04

Przemyślana struktura UI oraz UX dla każdej podstrony
site grey05

Profesjonalne kodowanie
site grey06

Wysokiej jakości optymalizacja zgodnie z wytycznymi Google
site grey07

RWD Mobile friendly
site grey08

Dopasowanie do potrzeb klienta (CMS dedykowany lub open source)
site grey09

Doświadczenie w wielu zróżnicowanych branżach
site grey10

Wsparcie techniczne i merytoryczne
Dlaczego Virtual People?

Zadanie na głos takiego pytania jest bardzo zasadne. W końcu musimy Cię przecież przekonać, że warto podjąć z nami współpracę i skorzystać z usług, które oferujemy. Co w takim razie możemy Ci zagwarantować i dlaczego wybór Virtual People będzie wyborem właściwym? Weźmy dla przykładu layout. Jak sprawić, żeby był naprawdę dobry, zapadał w pamięć i spełniał swój podstawowy cel?

Musi być pomysłowy, nowoczesny i przyjazny użytkownikowi. To dlatego tak duży akcent kładziemy na kreatywność. Jeśli strona jest przejrzysta i intuicyjna, samoistnie zachęca odbiorcę do spędzenia tam większej ilości czasu, a to później przekłada się na wymierne rezultaty takich wirtualnych wizyt.

Zleć nam realizację Twojej strony

site why
Projektowanie i tworzenie stron www Szczecin

W naszej agencji wyznajemy zasadę, że jeśli nie możemy proponować czegoś naprawdę dobrego, to nie proponujmy tego wcale. Tworzone przez nas strony internetowe stanowią gwarancję bardzo wysokiej jakości. Oferujemy naszym klientom produkt, który jest zarówno atrakcyjny, jak i nowoczesny. Dopasowany do indywidualnych preferencji design przyciąga odbiorców i stanowi znakomitą wizytówkę firmy w świecie wirtualnym.

Indywidualne podejście
Doświadczenie praktyków biznesu
Zespół specjalistów UX/UI i Designu
Przemyślana optymalizacja SEO
Najnowsze metody programowania

Samą stronę, oprócz doskonałej prezencji, wyróżnia też znakomita funkcjonalność. Starannie przemyślana struktura jest przygotowywana w taki sposób, aby wspierała Twoją sprzedaż i była dla użytkowników przyjazna oraz intuicyjna. Oddajemy w Twoje ręce stabilne i profesjonalne narzędzie sprzedażowe, ale jesteśmy dostępni zawsze, gdy będziesz nas potrzebował. Nasz support techniczny pomoże Ci w rozwiązaniu każdego problemu i zaoferuje cenne, specjalistyczne wsparcie, gdy tylko będziesz tego potrzebował. Oferując swoje usługi, oferujemy jednocześnie wieloletnie doświadczenie w branży. Uzyskujesz dostęp consultingowy do praktyków biznesu, możesz korzystać z użytecznych porad i wprowadzać rozwiązania, które wyróżnią Cię na tle konkurencji.

Jeśli chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa, musisz wyjątkowo o nią zadbać. Decydując się na współpracę z Virtual People, wybierasz właśnie to, czego Ci najbardziej potrzeba.
Wybierasz wyjątkowość.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
contact form mob

Virtual People to zespół ludzi nie tylko z wiedzą, ale też z pasją i wizją.

  Zapraszamy do współpracy

  Chętnie podzielimy się nimi wszystkimi  Oferta dla Marketing
  Chcesz zacząć od innych usług?
  Web
  Zaufali nam
  Zaufało nam już ponad 400 firm z Polski i świata.
  our clients hp our clients hp mob