Wsparcie i consulting

Od ponad dziesięciu lat codziennie mamy przyjemność pracować z klientami z całego świata. I choć osoby te różnią się od siebie i reprezentują bardzo wiele odmiennych branż, to jest kilka rzeczy, które łączą je wszystkie – między innymi to, co oczywiste, czyli chęć zarobku oraz rozwoju własnej firmy. Przez ten czas zrozumieliśmy jednak, że dla każdego z tych klientów bardzo istotne jest także to, co już nie jest aż tak oczywiste. Wszyscy oni chcą, aby fundamentalnym filarem współpracy z profesjonalną agencją było jej doświadczenie i wiedza.

Grzegorz Kozak, Tomasz Rejman

CEO Virtual People

indoor top mob
93% klientów przedłuża z nami współpracę!

Zespół Virtual Group stanowią osoby, które są wieloletnimi praktykami biznesu. Sami także tworzymy i rozwijamy inne rozpoznawalne w całym kraju marki, a to sprawia, że doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ten fundament przekłada się na realne korzyści i zyski dla firm. Te wnioski i to doświadczenie pozwoliły nam wypracować pewien unikatowy model współpracy z klientami.

consult green top

Głęboko wierzymy, że to właśnie profesjonalne doradztwo i merytoryczny consulting są elementami, które mają wymierny wpływ na to czy dane przedsiębiorstwo odniesie sukces na rynku. To dlatego doradzamy zarówno w kwestii kreowania silnego brandu, prowadzenia i analizy działań reklamowych oraz budowania wartościowych narzędzi online. Na tych filarach opieramy naszą współpracę z klientami, a o efektach tych działań niech świadczy to, że ponad 90% z nich współpracuje z nami długofalowo i na bardzo wielu płaszczyznach.

Postaw na doświadczonych praktyków i skorzystaj z wiedzy, którą mamy do przekazania. Zaufaj agencji Virtual People i przenieś swój biznes na znacznie wyższy poziom.

Skontaktuj się z nami

Wsparcie w kreowaniu silnej marki

Wielu właścicieli firm boryka się z tymi samymi problemami. W pewnym momencie stają na symbolicznym rozdrożu i muszą podjąć decyzję, które działania wybrać i jaką ścieżką podążać. Właściwy wybór wydatnie pomaga rozwinąć biznes, błędny znacząco ogranicza jego potencjał. Jak zatem sprawić, aby podjęta decyzja okazała się trafna? Najlepiej zgłosić się pod właściwy adres i zasięgnąć cennej porady.

consult hero mob
consult years01

Wieloletnie doświadczenie, zebrane zarówno poprzez współpracę z klientami, jak i rozwijanie własnych biznesów, sprawia, że jesteśmy w stanie wspierać takie osoby podczas ich rozterek i pomagać im w obraniu właściwej ścieżki rozwoju. Podpowiadamy korzystne rozwiązania, dzielimy się przemyśleniami oraz chronimy przed popełnianiem błędów – także tych, które osobiście popełnialiśmy w przeszłości.

consult years02

Podczas współpracy przekazujemy klientom swoją wiedzę w taki sposób, aby było to jednocześnie zarówno przystępne, jak i przydatne. Pozostajemy w stałym kontakcie, na bieżąco analizujemy aktualną sytuację i omawiamy wspólnie kolejne działania oraz strategicznie podejmowane kroki. Przenosimy nasze doświadczenie na inne branże, rozwijamy biznesy i robimy wszystko, abyś nie czuł, że musisz przechodzić przez to sam.

Nasza wiedza i doświadczenie to zysk dla Twojej firmy

Skontaktuj się z nami

consult why

Dlaczego warto współpracować z agencją marketingową?

Dzisiejszy rynek jest w pewnym sensie bezlitosny. Konkurencja stale rośnie w siłę, a firmy prześcigają się w zapewnianiu klientom produktów czy usług możliwie najwyższej jakości. Te okoliczności sprawiają, że margines błędu topnieje w zasadzie do minimum. Jeśli firma pomyli się w ważnej kwestii i podejmie niewłaściwą decyzję strategiczną, konsekwencje mogą być dotkliwe oraz nieodwracalne. To z tego powodu tak istotne jest, aby zrobić wszystko, co pozwoli się przed tymi błędami uchronić. Jednym z podstawowych narzędzi w tym przypadku jest właśnie współpraca z profesjonalną agencją marketingową, która może pochwalić się solidną renomą oraz wieloletnim doświadczeniem w branży.

Jeśli więc masz wątpliwości i zastanawiasz się, którą drogą powinna podążać Twoja firma, dobrze jest skonsultować tę kwestię z fachowcami w tej dziedzinie. Dzisiejsze czasy dają bowiem bardzo dużo możliwości promocji i rozwoju. Kluczowe jest jednak, aby wykorzystywać te kanały, które będą najbardziej pasowały do Twojej marki oraz branży, w której na co dzień operujesz. Optymalny dobór tych narzędzi będzie możliwy tylko wtedy, jeśli wykonana zostanie wartościowa analiza, która pozwoli odpowiednio ukierunkować kolejne działania.

Pamiętaj, pozycja rynkowa Twojej firmy będzie konsekwencją decyzji, które podejmiesz wcześniej. Jeśli nie czujesz się specjalistą w tej kwestii, nie ryzykuj. Zaufaj ekspertom od marketingu, postaw na doświadczenie i pozwól sobie pomóc w osiągnięciu sukcesu.

Współpracuj z nami

Jak współpracujemy z klientami?

Jednym z fundamentalnych atutów naszej agencji jest to, że każdego klienta traktujemy indywidualnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kolejne sytuacje mają często części wspólne, ale jednak różnią się od siebie pewnymi niuansami. A to właśnie w tych detalach tkwi klucz, który może pomóc Ci wyróżnić się na tle konkurencji. To właśnie dlatego także i w tym przypadku dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów i działamy w taki sposób, aby zapewnić im możliwie największy komfort.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, świadczymy chociażby doraźnie konsultacje w formie oddelegowanych godzin analiz i spotkań, zgodnie z życzeniem oraz zapotrzebowaniem klienta. Możliwa jest również współpraca kompleksowa w ramach tak zwanego full managementu. W tym przypadku zapewniamy pełną obsługę i świadczymy doradztwo managerskie, koordynując projekt od A do Z w ustalonym obszarze. W skład tego rozwiązania wchodzi przykładowo prowadzenie kampanii reklamowych, analiza i ocena działań prowadzonych przez podmioty współpracujące z klientem, koordynacja prac wdrożeniowych lub zarządzanie wewnętrznym zespołem marketingowym.

consult arrows

Doradztwo i consulting
– jak przebiega współpraca?

Dedykowana współpraca w zakresie doradztwa oraz consultingu musi zacząć się od tego, co absolutnie najważniejsze, czyli od precyzyjnej analizy Twoich potrzeb. Dopiero, kiedy poznamy dogłębnie Ciebie oraz Twój biznes, będziemy w stanie określić zakres współpracy i dopasować usługi, których faktycznie potrzebujesz.

Gdy trafnie zidentyfikujemy potrzeby, przechodzimy do kolejnego etapu, czyli dobierania optymalnych rozwiązań. Sprawa jest skomplikowana, ponieważ potencjał marketingowy może drzemać w wielu niepozornych miejscach. To dlatego tak dużą wagę przykładamy do tego, aby zaproponować Ci w pełni dedykowane posunięcia, które pomogą Ci rozwijać firmę i wymiernie zaprocentują w przyszłości.

Gdy opracujemy już pełen zestaw rekomendacji, przedstawimy Ci nasze pomysły i omówimy wspólnie strategię wdrożenia tych rozwiązań do Twojej firmy. Gdy tylko uzyskamy przysłowiowe zielne światło, zabierzemy się za koordynację procesów i wdrożymy działania rozwojowe, szkoleniowe oraz doradcze dla Twojego biznesu. A stąd już tylko krok do tego, abyś zaczął odczuwać wymierne korzyści, które zapewni Ci owocna współpraca z naszą agencją.

consult arrows

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeśli dostrzegasz w swojej firmie brak odpowiedniej efektywności działań i masz wątpliwości, w jaki sposób rozwijać swój biznes, zgłoś się po wsparcie do Virtual People. Pomożemy Ci wejść na zdecydowanie wyższy poziom marketingowy i sprawimy, że szybko zaczniesz odczuwać różnicę. W ramach podjętej współpracy możesz uzyskać wsparcie między innymi w następujących kwestiach:

consult grey01

Analiza danych

W dzisiejszych czasach marketing jest wykorzystywany nie tylko jako narzędzie promocji, ale też jako obszerne źródło wiedzy o klientach. Czerp z niego informacje, wyciągaj wnioski, a następnie wykorzystuj nowe pomysły w praktyce. Zdaj się na pomoc Virtual People i zobacz, jak wielu przydatnych rzeczy będziesz się w stanie dowiedzieć, mając wartościowego

partnera u boku. Pomożemy Ci weryfikować dane, wskażemy, jak właściwie korzystać z narzędzi analitycznych oraz zaprezentujemy Ci sposoby na przekucie tego potencjału marketingowego w wymierny zysk.

consult grey02

Strategie marketingowe

Przygotowując się do wszystkich dużych przedsięwzięć, warto mieć skonstruowany odpowiedni plan. Właściwie określona strategia marketingowa pozwala Ci nie tylko wyznaczyć precyzyjną ścieżkę rozwoju firmy, ale pomaga też zoptymalizować sposób jej działania, co w konsekwencji wymiernie wpływa na efektywność. Zbuduj potężny brand, zaznacz swoje

miejsce w branży i wyróżnij się na tle konkurencji. Pozwól nam opracować precyzyjną strategię marketingową dla Twojego przedsiębiorstwa i ciesz się korzyściami, jakie będziesz mógł osiągnąć podczas jej skutecznej realizacji.

consult grey03

Budowanie kanałów sprzedaży online

Realia rynkowe w dobie dzisiejszej konkurencji sprawiły, że sprzedawanie w sieci stało się jednym z fundamentów skutecznej działalności przedsiębiorstwa. Aby sprzedaż ta funkcjonowała jednak jak należy, niezbędne są odpowiednio dobrane narzędzia do jej prowadzenia. Te możesz wykreować dzięki naszej pomocy. Skorzystaj z propozycji, sprawdź, co mamy do

zaoferowania, rozpocznij sprzedaż online na satysfakcjonującą Cię skalę i ciesz się rosnącymi zyskami.

consult grey04

Doradztwo biznesowe (rozwój i skalowanie biznesu)

Istnieje wielu właścicieli firm, którzy mają wątpliwości, dotyczące podejmowania pewnego rodzaju decyzji. Znajdują się na rozwidleniu, a każda ze ścieżek rozwoju biznesu wydaje się w pewnym sensie kusząca. Jak zatem wybrać tę właściwą? Najlepiej bazując na doświadczeniu – niekoniecznie własnym. Przez ponad 10 lat pracy w

branży spotkaliśmy się już z tysiącami różnych sytuacji i rozwiązaliśmy niezliczoną ilość problemów, z jakimi borykali się nasi klienci. Bogatsi o tę wiedzę, możemy z powodzeniem udzielać wskazówek i przenosić pewne rozwiązania, które sprawdziły się wcześniej w innych przypadkach. Kluczowa jest w tym zakresie kwestia skalowania, czyli umożliwienie odpowiedniej ekspansji Twojej firmie. Wszystko po to, aby mogła ona funkcjonować stabilniej, działać efektywniej i generować większe zyski.

consult grey05

Szkolenia

Podczas kontaktu z klientami bardzo często dochodzimy do wniosku, że wymagają oni od nas nie tylko praktycznych wskazówek i gotowych rozwiązań, ale też odpowiedniego przekazania wiedzy. To właśnie dlatego organizujemy szkolenia z zakresu budowania marki, sprzedaży oraz marketingu internetowego. Podczas tych spotkań pokazujemy inne spojrzenie

na pewne sprawy, dzielimy się wiedzą i uczymy, w jaki sposób analizować niektóre zdarzenia. Nabyte informacje pozwalają tym osobom zrozumieć kluczowe aspekty marketingu oraz pomagają im lepiej odnaleźć się w otaczającym je świecie biznesu.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej w temacie wsparcia i consultingu, jakie może zapewnić Ci nasza agencja? Jesteśmy do dyspozycji i służymy uprzejmie. Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
contact form mob

Virtual People to zespół ludzi nie tylko z wiedzą, ale też z pasją i wizją.

  Zapraszamy do współpracy

  Chętnie podzielimy się nimi wszystkimi  Oferta dla Wizerunek Marki
  Chcesz zacząć od innych usług?
  Web
  Zaufali nam
  Zaufało nam już ponad 400 firm z Polski i świata.
  our clients hp our clients hp mob