SEO – długofalowa inwestycja w biznes

Któregoś dnia jeden z klientów zapytał mnie, co będzie największym wyzwaniem podczas procesu planowania strategii SEO dla jego biznesu. Zażartowałem wtedy, że tak naprawdę najtrudniejsze nie będzie osiągnięcie satysfakcjonujących efektów, ale to, żeby ten klient zrozumiał i w pełni zaufał działaniom, które podejmiemy. Nie da się ukryć, że specyfika pozycjonowania – podobnie jak sam Google – ewoluuje i na przestrzeni lat regularnie dochodzi na tym polu do mniejszych lub większych zmian. Nie zmienia się natomiast jedno: efekty wymagają czasu.

Grzegorz Kozak, Tomasz Rejman

CEO Virtual People

indoor top mob
Dołącz do
top 1-3 Google

seo invest scheme

SEO = Inwestycja
Pozycjonowanie należy traktować jako inwestycję. To między innymi dlatego stawiamy na pełną transparentność i precyzyjnie tłumaczymy naszym partnerom wszystkie zawiłości związane z całym procesem. Jeśli klient jest gotowy, aby na te wymierne rezultaty poczekać, pozycjonowanie pomoże mu osiągnąć zamierzony cel. W przypadku gdy tego czasu nie ma i potrzebny jest niemal natychmiastowy efekt, będziemy sugerować alternatywne rozwiązanie, czyli skorzystanie z mechanizmów Google Ads.

Współpracuj z nami

Chcesz zdobyć szczyt Google?

Z kim jak nie z nami!

Virtual People to zespół fachowców, którzy doskonale zdają sobie sprawę z wyzwań, jakie czekają na drodze do osiągnięcia sukcesu. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam wypracować konkretne odpowiedzi, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową i jakościową obsługę w zakresie SEO. Sprawimy, że Twoja strona internetowa zacznie wyróżniać się na tle konkurencji, a umiejętnie uwzględnione frazy kluczowe oraz regularnie dostarczany content pozwolą jej piąć się w górę wyszukiwarki Google.

seo change mob
seo change
Zmień swoje SEO w realne korzyści
Jako specjaliści w dziedzinie marketingu, mamy niezbędne doświadczenie i potrafimy umiejętnie dostosowywać się do okoliczności. Przekazujemy klientom starannie indywidualizowane rekomendacje, dbając jednocześnie o to, aby nie tylko nam ufali, ale też w pełni rozumieli sens rozwiązań, jakie wdrażamy. To właśnie dzięki temu możliwe będzie zapewnienie im kompletu korzyści, jaki płynie z budowania stabilnego zaplecza oraz przyjętej przez nas strategii pozycjonowania ich strony internetowej w Google.

Otrzymaj darmową wycenę

seo change
Twój Cel – Skuteczne SEO!
Cel, który stawiamy sobie podczas planowania działań z tego zakresu jest jasny i klarowny: sprawić, aby pozycje organiczne sukcesywnie rosły i generować coraz większy ruch na stronie internetowej klienta. W tym miejscu warto przypomnieć o najistotniejszych czynnikach, jakie wpływają na ranking strony internetowej w Google. Zalicza się do nich:

Liczbę i jakość posiadanych odnośników z zewnętrznych serwisów
Jakość optymalizacji technicznej serwisu
Jakość posiadanych treści.
seo aim mob

Jak #skutecznie pozycjonować stronę WWW?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak często Google dokonuje zmian w swoich algorytmach. Liczby robią wrażenie – takich modyfikacji jest w ciągu roku nawet kilka tysięcy. Dzisiejsze silniki wyszukiwarek nie mają więc nic wspólnego z tymi, które funkcjonowały jeszcze piętnaście lat temu. Do przeszłości należą między innymi niskiej jakości linki, długie artykuły,

bezmyślnie nafaszerowane frazami czy popularne SWL-e. Kierunek ewolucyjny Google dąży do stworzenia mechanizmu sztucznej inteligencji, który będzie filtrował treści i promował jedynie te faktycznie wartościowe. Kreatywne pomysły pozycjonerów, starających się w sztuczny sposób oddziaływać na wyszukiwarkę, z czasem powinny więc raz na zawsze zniknąć z rynku.

SEO – marketing oparty o solidne fundamenty!

Nie bez przyczyny mówi się, że pierwszym krokiem do osiągnięcia sukcesu jest przygotowanie odpowiedniego planu. Jeśli zatem marzymy o satysfakcjonujących rezultatach, musimy umiejętnie opracować kolejność działań i z należytą starannością przystąpić do ich realizacji. W tym przypadku zacząć należy od optymalizacji serwisu. Proces ten dotyczy nie tylko uwzględnienia fraz kluczowych w treściach, ale też kwestii technicznych. Google zwraca obecnie bardzo dużą uwagę na szybkość działania witryny, w szczególności na jej czas ładowania. Czynnik ten jest mało widoczny z punktu widzenia przeciętnego użytkownika, dlatego bywa ignorowany i pozostaje niedoceniany. Zasady działania algorytmu Google są jednak przejrzyste – zadbanie o stronę internetową w tym aspekcie wymiernie przełoży się na efekty pozycjonowania.

seo foundation mob

W Virtual People mamy świadomość kierunku wprowadzanych zmian oraz całkowicie rozumiemy wszystkie opisane wyżej mechanizmy. Dzięki temu przygotowaniu merytorycznemu, mogliśmy wypracować uniwersalny schemat, pozwalający osiągać klientom pełnię efektów poprzez pozycjonowanie. Naszą strategię można opisać w następujących punktach:

icon seo globally01

Efektywna optymalizacja serwisu

Jest to stworzenie strony pod wszystkie wymogi SEO, czyli strona uszyta na miarę. Dobrze napisana strona, jest jak idealnie skrojony garnitur – nie ma w nim wad, a są same plusy, które spełniają wszystkie oczekiwania.

icon seo globally02

Tworzenie wartościowego contentu

Gdy ten etap będzie już za nami, można zająć się tym, co absolutnie kluczowe, czyli budowaniem wartościowego contentu. Algorytmy, które stosuje Google doceniają i promują unikalną treść, dlatego tak ważne jest, aby publikowane materiały były nie tylko odpowiednio rozbudowane, ale też oryginalne.

icon seo globally02
icon seo globally03

Linkbuilding

Jest to jeden z najważniejszych etapów wchodzących w proces pozycjonowania. Zamiar jest taki, aby strona X przekierowywała i polecała do strony Y. Najważniejsze w hiperłączach jest ich jakość, a nie ilość.

icon seo globally04

Monitoring fraz

Ten proces pozwala na wytypowanie najlepszych fraz, które będą kluczowymi elementami do wyszukania chcianych przez nas elementów. Idealne dobranie fraz jest niezbędne do satysfakcjonujących wyników.

icon seo globally04
icon seo globally05

Analiza i optymalizacja ruchu

Dopilnowanie, aby optymalizacja składała wszystko w jedność, jak całościowo złożone puzzle- czyli dopięcie wszelkich szczegółów.

Myśl Globalnie działaj lokalnie!

Pozycjonowanie organiczne SEO Szczecin

Niezależnie czy jesteś z naszego portowego miasta, czy też z innej części Polski, Europy lub świata. Dzięki naszemu 13 letniemu doświadczeniu w międzynarodowym pozycjonowaniu stron, Jako profesjonalna Agencja SEO możemy zagwarantować ci rzetelną i uczciwą pracę w oparciu o wykorzystanie najnowocześniejszych metod pozycjonerskich.

SEO – w czym możemy Ci pomóc?

Nie wiesz co wybrać i potrzebujesz konsultacji?

Skontaktuj się z nami

icon seo grid01

Analiza i optymalizacja ruchu organicznego

Optymalizacja ruchu organicznego na stronie www pomoże Ci być bardziej widocznym w sieci i sprawi, że znacznie więcej klientów dowie się o Twoim istnieniu. Aby osiągnąć satysfakcjonujący rezultat niezbędna będzie analiza stanu wyjściowego. W Virtual People dokładnie zbadamy sytuację Twojej witryny, a następnie wdrożymy zestaw indywidualnie dobranych i przemyślanych działań, które pozwolą uwolnić jej pełny potencjał i przyczynią się do zwiększenia ruchu organicznego.

icon seo grid02

Szczegółowe raportowanie wyników

Regularne monitorowanie rezultatów stanowi podstawowe narzędzie analizy danych. Dzięki wynikom tych działań można wysnuwać konstruktywne wnioski i na ich bazie usprawniać później poszczególne procesy, aby osiągać maksimum efektywności. Ze swojej strony oferujemy przygotowywanie i opracowywanie kompleksowych, szczegółowych raportów, które pozwolą uporządkować informacje oraz ułatwią regularne wdrażanie konkretnych działań optymalizacyjnych.

icon seo grid03

Linkbuilding

Podstawowym celem linkbuildingu jest zoptymalizowanie witryny pod kątem wyszukiwarek internetowych w taki sposób, aby poprawić jej pozycję, co w konsekwencji ma przełożyć się na zwiększenie liczby odwiedzających ją użytkowników. Działania te prowadzi się poprzez umieszczanie w treściach konkretnych linków, które przekierowują na inne podstrony naszej witryny, generując tym samym większy ruch i budując jej pozycję w Google. W alternatywnej formie linkowania należy doprowadzić do sytuacji, w której odnośniki, przekierowujące do naszej strony internetowej znajdą się na zewnętrznych witrynach. Linkbuilding pozwala na kompleksowe zintegrowanie tych procesów i umożliwia stworzenie efektywnej sieci powiązań.

icon seo grid04

SEO – copywriting

Budowanie solidnej pozycji w Google bezpośrednio wiąże się z dostarczaniem na naszą stronę internetową wartościowego contentu. Regularnie publikowane, unikalne i odpowiednio rozbudowane treści, uwzględniające starannie dobrane frazy kluczowe, pozwalają zwiększyć wartość witryny i przekładają się na jej wyższą pozycję w wyszukiwarce. W Virtual People oferujemy przygotowywanie odpowiednich materiałów (między innymi artykułów na bloga), które sprawią, że Twoja strona będzie zdecydowanie bardziej widoczna, a Ty wyróżnisz się na tle konkurencji.

icon seo grid05

Audyty SEO

Głównym założeniem działań pod kątem SEO jest zoptymalizowanie treści na stronie internetowej w sposób, który sprawi, że będą one lepiej widoczne w takich wyszukiwarkach jak Google. Virtual People oferuje przeprowadzanie profesjonalnych audytów właśnie pod kątem SEO. Nasz zespół dokładnie przeanalizuje Twoją witrynę, a następnie przedstawi raport, sugerujący wprowadzenie konkretnych modyfikacji. Wdrożenie zalecanych działań pomoże natomiast poprawić pozycję strony internetowej w naturalnych wynikach wyszukiwarki.

icon seo grid06

Pozycjonowanie i monitorowanie fraz organicznych

Na pozycję strony internetowej w wyszukiwarce internetowej wpływa między innymi właściwe dostosowanie treści. W Virtual People pomożemy określić kluczowe frazy dla Twojej witryny, a następnie zaproponujemy zestaw działań, które zapewnią Ci odpowiednie pozycjonowanie. Nasza ekipa zajmie się też późniejszym monitorowaniem tych fraz oraz oceną efektów wdrożonych rozwiązań. Ewentualne zmiany algorytmów wyszukiwarki Google zostaną w porę zauważone, co sprawi, że w razie konieczności bez przeszkód będzie można dokonać optymalizacji fraz organicznych i konsekwentnie budować silną pozycję strony.