Outsourcing

Jako praktycy biznesu, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że o rozwoju większości firm i projektów decyduje czynnik ludzki. To właśnie ludzie stanowią kluczowy element układanki i bardzo często mają determinujący wpływ na sukces lub fiasko poważnych przedsięwzięć. Niestety, realia dzisiejszego rynku sprawiają, że znalezienie pracownika o odpowiednich kwalifikacjach jest nie tylko bardzo czasochłonne i kosztowne, ale wiąże się również ze znacznym ryzykiem inwestycyjnym. Zwłaszcza, jeśli mówimy tu o osobie, posiadającej specjalistyczne umiejętności techniczne w obszarze, który jest dla pracodawcy jedynie zagadkową enigmą.

Mateusz Żurowski
top single mateusz zurowski mob
Brak specjalistów hamuje rozwój Twojego biznesu?

Właściciele firm coraz częściej mają też do czynienia z sytuacją, w której regularnie przydałaby im się fachowa pomoc w jakimś zakresie, ale zapotrzebowanie oddelegowanych godzin nie jest na tyle duże, aby opłacalne było zatrudnienie dodatkowego pracownika na to stanowisko. Właśnie przed tego rodzaju wyzwaniem stali często nasi klienci, którzy rozważali tworzenie własnych struktur programistycznych czy marketingowych.

My wyszliśmy natomiast z założenia, że skoro w branży pojawił się tego typu problem, to musi powstać także konkretne rozwiązanie, które go skutecznie wyeliminuje. Właśnie dlatego zaczęliśmy oferować naszym partnerom usługi outsourcingowe na bardzo wysokim poziomie.

out people
Nasi ludzie w Twojej firmie
Na czym tak naprawdę polega outsourcing? Na tym, że oddelegowujemy do Twojej firmy niezbędne zasoby ludzkie dokładnie w takim wymiarze godzin roboczych, jaki sobie zażyczysz. Nie musisz zatem samodzielnie szukać i zatrudniać pracownika, a później wymyślać mu na siłę zadań, aby efektywnie wypełnić jego czas pracy. Wystarczy, że powiesz nam, co ma zostać wykonane, a my dobierzemy do tego odpowiednich ludzi i zagwarantujemy Ci oczekiwane efekty.

Przydałoby Ci się specjalistyczne wsparcie marketingowca? Potrzebujesz sprawdzonego analityka, który zapozna się z zakresem danych, a później wyciągnie i przedstawi Ci konkretne wnioski? A może chciałbyś skorzystać z usług koordynatora, który zdejmie z Ciebie odpowiedzialność, dopilnuje wszystkich procesów i kompleksowo zajmie się realizacją określonego projektu? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, to nasza propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie.

out people

W swojej ofercie outsourcingowej zapewniamy także to, z czego słyniemy, czyli wsparcie wysokiej klasy doświadczonych programistów oraz grafików. Interesuje Cię specjalistyczna pomoc w zakresie programowania? Masz potrzebę tworzenia niebanalnych kreacji graficznych, które przyciągną uwagę odbiorców i pozytywnie wpłyną na rozwój Twojej firmy? Powtórzymy: trafiłeś we właściwe miejsce.

Programista
Grafika
Analityk
Marketingowiec
Project manager
Google Ads specialist
Social media manager

Outsourcing w Virtual People – jak to działa?

Decydując się na współpracę z Virtual People, decydujesz się tak naprawdę na pewność, bezpieczeństwo i stabilizację. Uzyskujesz stały dostęp do wysokiej klasy fachowców, którzy posiadają niezbędne umiejętności i doświadczenie, aby pomóc Ci z różnego rodzaju problemami, jakie mogą pojawić się na drodze Twojego przedsiębiorstwa. Dodatkowym plusem tego rozwiązania jest fakt, że każda z tych osób stanowi część bardzo zaawansowanego zespołu. To natomiast sprawa, że dzięki tej wewnętrznej współpracy i kooperacji, zespół ten posiada ogromne zasoby praktycznej wiedzy – znacznie większe od tych, którymi może pochwalić się pojedynczy człowiek, jakiego mógłbyś zatrudnić.

Korzystając z naszych usług outsourcingowych, otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz, nie musząc się jednocześnie martwić o zatrudnianie konkretnych fachowców. Płacisz w zasadzie tylko za wymierne efekty, optymalnie wykorzystując własne środki finansowe. Całość wykonywanych prac jest przez nas odpowiednio raportowana, a uproszczone rozliczenie w formie abonamentu i faktury pozwala Ci zdjąć sobie ten problem z głowy i skupić się wyłącznie na rozwoju firmy.

Współpraca z Virtual People – dlaczego warto?

Powodów, dla których to rozwiązanie wydaje się wyjątkowo efektywne jest bardzo dużo. Poniżej znajdziesz kilka tych najważniejszych, które mogą pomóc Ci w podjęciu decyzji o nawiązaniu współpracy z naszą agencją.

out grey01

Wygoda

Masz konkretne zapotrzebowanie i otrzymujesz na nie w odpowiedzi konkretną pomoc. Twoim problemem zajmuje się właściwie wyszkolony człowiek, który posiada umiejętności precyzyjnie dopasowane do zadania, z jakim ma się zmierzyć. Za tę osobę ręczą i odpowiadają profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży.

out grey02

Oszczędność czasu

Nie musisz samodzielnie zajmować się rekrutacją czy szukać na rynku właściwego człowieka, który pomoże Ci rozwiązać konkretne problemy. Zlecasz sprawę zewnętrznym fachowcom i błyskawicznie otrzymujesz potrzebne wsparcie. Oszczędzasz czas, a Twoje kłopoty znikają w okamgnieniu.

out grey03

Korzystne warunki finansowania

Płacisz tylko za to, czego faktycznie potrzebujesz. Nie musisz utrzymywać na swojej liście płac osoby, z której usług nie korzystasz w pełnym wymiarze godzin. Rozliczasz się wygodnie, w oparciu o ustalony abonament oraz wystawiane faktury. Oszczędzasz pieniądze i sam ustalasz, w którym momencie warto je przeznaczyć na rozwiązanie konkretnych problemów.

out grey04

Doświadczenie

Wsparcia udzielają Ci wyłącznie uznani specjaliści, którzy mają bogate doświadczenie w branży. Istnieje duża szansa, że mierzyli się oni już w przeszłości z podobnymi kłopotami i będą w stanie podpowiadać Ci sprawdzone rozwiązania, które można zaimplementować także w Twoim przypadku. Stawiając na doświadczenie, stawiasz tak naprawdę przede wszystkim na jakość i solidność wykonanych prac.

out grey05

Wiedza i kwalifikacje

Do Twojej firmy trafiają wyłącznie wyspecjalizowani eksperci, którzy posiadają niezbędną wiedzę oraz kwalifikacje do wykonywania czynności, jakich potrzebujesz. Nabyta przez lata wiedza teoretyczna oraz praktyczna ułatwia im mierzenie się z wyzwaniami, a w konsekwencji pomaga zdecydowanie szybciej rozwiązywać kolejne problemy. Ty oszczędzasz czas i pieniądze, a sprawdzeni ludzie wykonują postawione przed nimi zadania.

out grey06

Możliwość rozwoju

Współpraca z branżowymi fachowcami sprawia, że uzyskujesz bardzo obszerny materiał do własnych przemyśleń. Stosowane przez naszych ludzi rozwiązania dostarczają Ci inspiracji, a do głowy regularnie przychodzą kolejne pomysły na to, w jaki sposób mógłbyś rozwijać swoją działalność.

Czynnik ludzki to kluczowy atrybut, który bardzo często jest odpowiedzialny za powodzenie poszczególnych procesów w firmie. Decydując się na wykonywanie strategicznie istotnych prac, warto skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów, którzy zapewnią realizację tych usług na najwyższym poziomie. Chciałbyś porozmawiać o możliwości outsourcingu niektórych prac? Zgłoś się do agencji Virtual People. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
contact form mob

Virtual People to zespół ludzi nie tylko z wiedzą, ale też z pasją i wizją.

  Zapraszamy do współpracy

  Chętnie podzielimy się nimi wszystkimi  Oferta dla Wizerunek Marki
  Chcesz zacząć od innych usług?
  Web
  Zaufali nam
  Zaufało nam już ponad 400 firm z Polski i świata.
  our clients hp our clients hp mob