Support Techniczny

Jako agencja marketingowa z ogromnym doświadczeniem doskonale zdajemy sobie sprawę, że kompleksowość to współcześnie klucz do sukcesu. Dlatego też oferujemy precyzyjne wsparcie techniczne naszym Klientom — zarówno w zakresie stron WWW, sklepów, jak i innych serwisów.

Tomasz Stypa

Senior project manager & marketing specialist

tomasz stypa mob new

Strony internetowe

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim:

icon support grid01

troską o spełnienie oczekiwań naszych Klientów

– dzięki temu możemy tworzyć w pełni funkcjonalne strony, które opieramy na własnych pomysłach.

icon support grid02

oferujemy ogromną różnorodność jeśli chodzi o indywidualne podejście do zlecenia

– nasi Klienci nie muszą się martwić o szybkość działania ich przyszłej strony lub jej bezpieczeństwo.

icon support grid03

skupiamy się na tym, aby każdy projekt wykonany został zgodnie z identyfikacją wizualną pierwotnego projektu i brandingu

– zaplecze programistyczno-graficzne na wysokim poziomie to niezbędny element, dzięki któremu możemy płynnie pracować na systemach takich jak CSS, HTML, Java Script, JQuery oraz WordPress.

Outsourcing programistyczny Szczecin

Precyzyjne programowanie outsourcing to idealna propozycja dla firm, które potrzebują wsparcia w konkretnym zakresie obowiązków.

Po naszej stronie leży obowiązek zaoferowania odpowiednio przeszkolonego i doświadczonego programisty ze Szczecina, który pomoże Ci rozwinąć swoją działalność w oddelegowanym zakresie, a ponadto zasili Twoje szeregi bez szkoleń, nowych pracowników i rekrutacji. Z naszą pomocą programowanie outsourcing to czysta przyjemność dla obu stron — a ponadto o wiele większa oszczędność czasu i kosztów.

Po określeniu potrzeb i wystarczającego wymiaru godzin ustalamy, czy będzie to programista na godziny, czy prace programistyczne w formie abonamentu. Warto zwrócić uwagę, że decydując się na formę abonamentu, otrzymujesz stały Support — dodatkowo gwarantujemy odpowiednią reaktywność i zabezpieczenie dostępności wszelkich prac.

Zrobimy to za Ciebie!Stworzenie dobrego miejsca na swój serwis lub sklep to raptem połowa sukcesu, na który składa się głównie funkcjonalność strony oraz wygląd. Aby wszystko działało nienagannie przez naprawdę długi czas, warto zadbać o analizę sprawności strony, regularne aktualizacje związane z platformami sklepowymi, czy też prace programistyczne wykonane przez profesjonalistów.

Aby zagwarantować naszym Klientom maksymalną wygodę i wysoką jakość usług oferujemy kompleksowy Support Techniczny, który dotyczy przede wszystkim takich platform sklepowych jak Presta, Shoper, WooCommerce i inne.

support 4you mob

Gwarantujemy indywidualne podejście — skontaktuj się z nami i przekonaj na własnym przykładzie!

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
contact form mob

Virtual People to zespół ludzi nie tylko z wiedzą, ale też z pasją i wizją.

  Zapraszamy do współpracy

  Chętnie podzielimy się nimi wszystkimi  Oferta dla Marketing
  Chcesz zacząć od innych usług?
  Web
  Zaufali nam
  Zaufało nam już ponad 400 firm z Polski i świata.
  our clients hp our clients hp mob