Kampanie 360: Kompleksowy marketing dla twojej firmy

W Virtual People wierzymy, że kluczem do #sukcesu firmy przy planowaniu działań marketingowych jest osiągnięcie efektu synergii. To właśnie wtedy cała praca jest właściwie skoordynowana, a zadania są realizowane równolegle i w jednym miejscu. Takie rozwiązanie sprawia, że przedsiębiorstwo może notować lepsze rezultaty, oszczędzając jednocześnie czas oraz pieniądze. W swojej pracy często spotykam firmy, które poszukują optymalnych rozwiązań marketingowych, ale brak wiedzy oraz odpowiedniego zaplecza sprawia, że te poszukiwania kończą się najczęściej fiaskiem.

W odpowiedzi na tą potrzebę powstał #Virtualny marketing 360!

Tomasz Rejman
kam 360 01 mob

Jak działają #Kompleksowe kampanie marketingowe 360

Współpracujące z nami firmy otrzymują pełne wsparcie w zakresie planowania strategicznego, koordynacji, opracowania kreatywnego oraz kompleksowego prowadzenia kampanii reklamowej. Nasz zespół doświadczonych profesjonalistów gwarantuje fachową pomoc i obsługę praktycznie w każdym zakresie działania – od tworzenia pojedynczych grafik aż po prowadzenie kampanii SEO, Google Ads czy buzzmarketingowych na międzynarodową skalę.

Współpracuj z nami

Zaufało nam już
ponad 200 firm

Średni wzrost sprzedaży
+242%
Średni wzrost kontaktów
+178%
Średni wzrost odwiedzin na stronie
+132%

#marketing 360

kam 360 03

Czym jest Kampania 360?

Rola marketingu stała się w dzisiejszych czasach nie do przecenienia. Korzystanie z nowoczesnych narzędzi oraz form promocji stanowi fundament działań i pozwala firmie budować swoją pozycję na rynku. Stały i odpowiednio ukierunkowany rozwój jest możliwy między innymi poprzez wdrożenie w życie konkretnych działań. W Virtual People doskonale poznaliśmy już te mechanizmy i jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci właściwie zadbać o Twój biznes.

Kompleksowy marketing dla firm?
Zobacz dlaczego warto!

icon07 kam 360

Analiza
Rzetelnie przeanalizujemy sytuację i dopasujemy strategię reklamową do faktycznych potrzeb Twojej firmy.
icon08 kam 360

Dobór narzędzi
Dobierzemy optymalne narzędzia marketingowe dla Twojego biznesu.
icon09 kam 360

Kompleksowe wsparcie
Zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie w każdym obszarze działania.
icon10 kam 360

Koordynacja działań
Pomożemy osiągnąć efekt synergii, dzięki któremu skoordynowane procesy przyniosą lepsze rezultaty.
icon11 kam 360

Konkretne efekty
Opracowanie długofalowej strategii oraz centralizacja działań zwiększy efektywność i pozwoli Ci obniżyć koszty funkcjonowania.

Specjaliści stawiają na #skuteczny marketing

W branży, w której funkcjonujemy obowiązuje uzasadnione przeświadczenie, że kompleksową i spójną koordynację działań najbardziej doceniają ci, którzy już się na taki krok zdecydowali. Jeśli chodzi natomiast o wspomniany wcześniej efekt synergii, to można określić go jako doprowadzenie do sytuacji, w której składowa wartość poszczególnych elementów jest dużo wyższa niż ich suma jednostkowa. Osiągnięcie tego stanu zwiększa efektywność działania firmy i w konsekwencji poprawia jej pozycję na rynku.

Decydując się na współpracę z Virtual People, uzyskasz dostęp do doświadczonego grona specjalistów, którzy będą służyć Ci pomocą na każdym etapie działań. Wesprzemy Cię już od samego początku, konsekwentnie prowadząc przez świat nowoczesnego marketingu i tłumacząc obowiązujące w nim zawiłości. Cechuje nas uczciwość i transparentność, ale bardzo dużą wagę przykładamy również do tego, abyś w pełni rozumiał sens działań, których wprowadzenie rekomendujemy.

kam 360 05 mob

Zaufaj specjalistom i ciesz się korzyściami, jakie może przynieść Ci kompleksowe wsparcie ekipy Virtual People.

Kampanie 360 – dobierzemy działania dla Twojej firmy!
icon01 kam 360

Planowanie strategiczne

Nie jest tajemnicą, że kluczem do efektywnego planowania działań marketingowych jest dobór odpowiednich narzędzi. Dzięki kompleksowej i rzetelnej analizie faktycznych potrzeb potencjalnego klienta, zespół Virtual People jest w stanie zarekomendować wprowadzenie konkretnych działań, mających na celu poprawę pozycji firmy. Przeanalizujemy wspólnie budżet, jakim dysponujesz i pomożemy Ci ulokować środki finansowe w taki sposób, abyś efektywnie promował reklamowany produkt czy usługę, osiągając przy tym pełnię zamierzonych rezultatów.

icon02 kam 360

Analiza i optymalizacja działań

Pierwszym krokiem naszej współpracy zawsze jest analiza aktualnej sytuacji klienta. Rzetelnie przyjrzymy się mocnym oraz słabym stronom Twojego przedsiębiorstwa, a później zaopiniujemy wdrożenie konkretnych działań. Ich optymalizacja sprawi, że odkryjesz potencjał, jaki drzemie w Twojej firmie. W Virtual People stawiamy nacisk nie tylko na profesjonalizm, ale też na pełną transparentność. Przedstawimy Ci dokładne wyniki naszych analiz, podzielimy się z Tobą wnioskami i sprawimy, żebyś w całości zrozumiał istotę rekomendowanych zmian.

icon03 kam 360

Wsparcie w każdym kanale reklamowym

Agencja Virtual People składa się z wysokiej jakości specjalistów, którzy mają doświadczenie w wielu dziedzinach branży marketingowej. Posiadamy wiedzę i umiejętności, niezbędne do tego, aby zapewnić Ci wsparcie w dowolnym kanale reklamowym. Niezależnie od tego czy interesuje Cię promocja poprzez Google Ads, Facebook, Youtube, Instagram, LinkedIn czy TikTok, trafiłeś we właściwe miejsce. Jesteśmy i służymy pomocą.

icon04 kam 360

Profesjonalne doradztwo biznesowe

Masz pomysł na biznes i zastanawiasz się, jakie działania marketingowe powinieneś wdrożyć, żeby rozpocząć planowaną działalność? Zgłoś się do nas i skorzystaj z konsultacji ze specjalistami w branży. Wytłumaczymy Ci, jak funkcjonują konkretne mechanizmy i przekażemy wiedzę, która pozwoli Ci podjąć optymalne decyzje. Umów się na spotkanie w Virtual People i sprawdź, jak wiele może dać Ci profesjonalne doradztwo biznesowe w zakresie marketingu.

icon05 kam 360

Kreatywne podejście

Czasy powielania pomysłów i powtarzania w kółko tych samych wzorców bezpowrotnie minęły. Współpraca z Virtual People to gwarancja oryginalności, inwencji oraz kreatywności. W naszej agencji znajdziesz wysokiej jakości specjalistów, którzy myślą poza schematem. Przetestuj naszą nieszablonowość i zobacz, jak interesujące oraz angażujące materiały możemy dla Ciebie przygotować. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, więc możesz być pewny, że dedykowane Ci pomysły rozwiązań będą w pełni spersonalizowane i oryginalne.

icon06 kam 360

Wsparcie techniczne

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudne mogą być kwestie związane z grafiką czy programowaniem dla osób, które dotąd nie miały z tymi tematami styczności. Nasza ekipa ma już na koncie niezliczoną ilość projektów, więc chętnie podzielimy się tym doświadczeniem. Pomożemy Ci na każdym etapie działań i zaoferujemy kompleksowe wsparcie techniczne we wszystkich aspektach współpracy. Skorzystaj z naszej pomocy i zobacz, jak w łatwy sposób możesz przekuć potencjalne problemy w oszałamiające efekty.

Marketing 360 w Szczecinie i nie tylko!

Poznaj #efekty naszej pracy

Marketing 360 to coś dla ciebie?
Pisz śmiało!

Formularz kontaktowy
contact form mob

Virtual People to zespół ludzi nie tylko z wiedzą, ale też z pasją i wizją.

  Zapraszamy do współpracy

  Chętnie podzielimy się nimi wszystkimi  Oferta dla Marketing
  Chcesz zacząć od innych usług?
  Web
  Zaufali nam
  Zaufało nam już ponad 400 firm z Polski i świata.
  our clients hp our clients hp mob