Outdoor & Indoor

Czy warto oklejać miasto reklamami? Wszytko zależy od tego, jaka to reklama! W tym prostym stwierdzeniu zawarte jest sedno skutecznego marketingu. Nie ważne jak dużą reklamę posiadasz albo jak dużo ulotek rozdałeś, jeśli są kiepskie, nieprzemyślane, źle wykonane – nie przyciągną wzroku lub trafią do śmieci. Dobry projekt to podstawa! Niezależnie od tego czego aktualnie potrzebujesz, w Virtualu zawsze zaczynamy od dobrego pomysłu.

Grzegorz Kozak, Tomasz Rejman

CEO Virtual People

indoor top mob
indoor street mob
Nasze usługi dla firm obejmują również
realizację zlecenia w kompleksowej formie
icon indoor09

Projekt

Reklama outdoor to z całą pewnością jeden z najbardziej zwracających uwagę sposobów na zdobycie nowych Klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu specjalizujemy się w projektowaniu różnego rodzaju elementów reklamy — od banerów, przez ulotki, aż po oklejanie samochodów firmowych. Bierzemy pod uwagę tak ważne reguły jak np. identyfikacja wizualna, spójność wizerunku marki, a oprócz tego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ustalając najdrobniejsze szczegóły na etapie projektowania.

icon indoor10

Wykonanie

W naszym zakresie jest projekt reklam i innych elementów, ale także jego wykonanie. Profesjonalne zaplecze techniczne pozwala nam oferować wysokiej jakości druk oraz poligrafię, dzięki czemu nie musisz się martwić jakością swojego zamówienia. Wykonujemy różnego rodzaju wyklejanie folią, oklejanie witryn oraz chętnie podejmujemy się odważnych miejsc, gdzie można zastosować folie reklamowe.

icon indoor10
icon indoor12

Montaż

Aby zagwarantować Ci kompleksowe usługi w jednym miejscu, oferujemy również montaż, w trybie indoor&outdoor. Nie musisz marnować swojego czasu na szukanie firmy, która się tym zajmie — wystarczy, że zdecydujesz się nam zaufać. Zajmiemy się Twoimi banerami reklamowymi, szyldami firmowymi, a także reklamą na samochodach.

Pomożemy Ci całkowicie zmienić wizerunek Twojego biznesu!

Sukces zbudowaliśmy na współpracy ze specjalistami z wielu dziedzin, dzięki czemu mamy szerokie spojrzenie na dany temat. Zgrabnie łączymy fundamentalne techniki wprowadzania reklamy z nowoczesnymi trendami, które wywierają największe wrażenie na odbiorcach.

Zrobimy dla Ciebie!
icon indoor01

kasetony reklamowe

icon indoor02

banery reklamowe

icon indoor03

potykacze reklamowe

icon indoor04

tablice reklamowe wykonane ze szkła hartowanego lub plexi

icon indoor05

reklamy zewnętrzne

icon indoor06

loga przestrzenne

icon indoor07

szyldy firmowe

icon indoor08

witryny sklepowe

Potwierdzeniem naszych zdolności są przede wszystkim realizacje — banery reklamowe wykonane w Szczecinie cieszą się ogromnym zadowoleniem Klientów, dla których je robiliśmy. Podobnie wygląda to w sytuacji reklam outdoor — gdzie pole do popisu jest naprawdę duże i warto zaangażować się w skuteczny projekt.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobra reklama zewnętrzna musi zachęcać, zwracać uwagę i pozyskiwać zainteresowanie odbiorcy.

indoor tan mob

Potrzebujesz wynieść swoje Google Ads na level 2.0!
Nie czekaj!, Nasz zespół Virtualowych specjalistów jest do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
contact form mob

Virtual People to zespół ludzi nie tylko z wiedzą, ale też z pasją i wizją.

  Zapraszamy do współpracy

  Chętnie podzielimy się nimi wszystkimi  Oferta dla Marketing
  Chcesz zacząć od innych usług?
  Web
  Zaufali nam
  Zaufało nam już ponad 400 firm z Polski i świata.
  our clients hp our clients hp mob