Reklama video

Istnieje powszechnie znana prawda marketingowa, że obraz jest wart tysiąca słów. Skoro tak, to śmiało możemy stwierdzić, że video jest warte tysiąca obrazów.

Przejście ze statycznych form reklamy do kanałów video jest tak naprawdę jednym z symbolicznych kamieni milowych, jakie na swojej drodze pokonują nasi klienci. Kto zdecyduje się już na ten krok, momentalnie dostrzega sens i korzyści, wynikające z podjętych działań. Fakty są bowiem klarowne i niepodważalne: realizacja video pozwala na pełniejszy przekaz i bardziej przyciąga uwagę odbiorców.

Te dwa czynniki stanowią tak naprawdę fundament efektywnej działalności reklamowej. Jeśli więc chcesz osiągać lepsze rezultaty i przenieść swój biznes na wyższy poziom, musisz wykonać ruch. A nie od dziś wiadomo, że do uchwycenia ruchu potrzebne jest właśnie video.

Tomasz Stypa
tomasz stypa second mob

Siła reklamy – jak ją zbudować?

Jeśli mielibyśmy wskazać narzędzie promocji, które posiada ogromny potencjał, a nie jest jeszcze aż tak często wykorzystywane, postawilibyśmy właśnie na reklamę video. Prawda jest taka, że forma prezentacji audiowizualnej daje olbrzymie możliwości, z których wiele osób boi się skorzystać. Klienci czują często, że takie działania są zbyt skomplikowane, na pewno przekroczą ich budżet i z miejsca odrzucają taką formę promocji.

video green top mob 2

My natomiast stopniowo rozwiewamy te stereotypowe obawy i tłumaczymy, jak wiele można osiągnąć, gdy dźwięk i obraz – zespolone spójną oraz ciekawą koncepcją – przeradzają się we wspaniałą kreację, która przyciąga uwagę. Połączenie dobrej reklamy video i jej właściwej dystrybucji sprawia, że w głowach odbiorców pojawia się myśl: „wow, ta firma wygląda na prawdziwych profesjonalistów”. I w tym momencie czas obalić kolejny mit. Czy osiągnięcie takiego efektu musi wymagać wielkich nakładów finansowych? Nie, nie musi. Chcesz zobaczyć, jak niewiele dzieli Cię od efektywnej i profesjonalnie zrealizowanej kampanii video w internecie? Skontaktuj się z Virtual People i przekonaj się, jak wygląda życie w świecie nowoczesnych kreacji video.

video phone
video scene mob

Tworzenie reklamy video

Przygotowując taką formę reklamy, trzeba odpowiedzieć sobie na dwa ważne pytania: co planujemy przekazać i w jaki sposób chcielibyśmy to zrobić? W naszej agencji zawsze mamy co najmniej sto pomysłów na każde z powierzonych zadań, ale doskonale wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach i to właśnie one mają kluczowe znaczenie dla powodzenia całego planu. To dlatego myślimy i myślimy aż w końcu wymyślimy, w jaki sposób dobrać odpowiednią formę, aby móc w całości zrealizować projekt, który należycie wpisze się w Twoje potrzeby.

Stwórzmy razem świetny Klip

video black mob
Jakiej reklamy video potrzebujesz?

Decyzja na temat wyboru rodzaju właściwego klipu jest uzależniona od kilku czynników. Gdy już wiemy, co chcesz przedstawić, skupiamy się na tym, do jakiego klienta chcesz trafić. Prowadzimy dyskusję, zbieramy pomysły, wyciągamy wnioski. Dzięki takim działaniom dogłębnie poznajemy Ciebie oraz Twój biznes, ponieważ jesteśmy zdania, że bez tego nie da się zrobić odpowiednio spersonalizowanej i dopasowanej reklamy. Jeśli ma przemówić do odbiorców, musi być zrozumiała. To dlatego jest dla nas tak ważne, aby zapoznać się z konkretną branżą i w konsekwencji trafnie zidentyfikować Twoje potrzeby. Gdy to ustalimy, możemy brać się do dalszej pracy. W tym przypadku będzie to decyzja o formie oraz sposobie realizacji projektu.

video social

Kolejny etap twórczy zakłada przygotowanie wstępnego scenariusza oraz tekstu, niezależnie od tego, czy jest to dialog aktorów, monolog lektora czy animacja tekstowa. Dalszy przebieg wydarzeń jest natomiast skorelowany z wybranym rodzajem realizacji. Jeśli mówimy o klipach z udziałem lektora, w pierwszej kolejności nagrywany jest dźwięk, później zajmujemy się odpowiednim opracowaniem graficznym. Gdy natomiast rozmawiamy o reklamie z udziałem aktorów, to wszystko odbywa się na planie zdjęciowym. Całość, niezależnie od sposobu realizacji, wieńczy montaż, po którym możemy wspólnie podziwiać efekt końcowy.

Reklama video Szczecin

Reklama video, która trafia do Twoich rąk, to bardzo silne i przydatne narzędzie promocji. Jej umiejętne wykorzystanie, wsparte właściwym planowaniem marketingowym, może w mniejszym lub większym stopniu wpłynąć na przyszłość Twojego biznesu. Pracując z nami, masz gwarancję, że otrzymasz wysokiej jakości produkt. Współpracujemy z profesjonalną grupą filmowców oraz animatorów, dzięki którym jesteśmy w stanie tworzyć znakomite kreacje reklamowe, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

W naszej agencji stawiamy na różnorodność i nie zamykamy się w ramach jednego stylu. Najpierw wspólnie odkrywamy, czego tak naprawdę potrzebujesz, później zabieramy się za realizację nakreślonego planu. Nasze materiały są w pełni personalizowane, nie boimy się odkrywać nowych terenów i z powodzeniem kreujemy video w zróżnicowanych formach. Daj się zainspirować – postaw na Virtual People.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?
icon video01

Reklamy video

Profesjonalne podejście do tematu, pomysł, scenariusz, reżyser, aktorzy, kamera. Wystarczy krzyknąć „Akcja!” i możemy zaczynać realizację. W Virtual People stworzymy dla Ciebie spersonalizowany materiał, który idealnie wpisze się w Twoje potrzeby. Kompleksowo zajmiemy się tematem, a efekt końcowy usatysfakcjonuje nawet tych najbardziej wymagających.

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować, wejdź z nami w świat nowoczesnej promocji i zacznij reklamować się poprzez video!

icon video02

Videoprezentacje

Podstawowym celem videoprezentacji jest przekazanie określonych informacji w nowoczesny i przystępny sposób, który przyciągnie uwagę odbiorców. Nasze umiejętności oraz doświadczenie w tym zakresie sprawiają, że nie boimy się żadnego tematu i chętnie pomożemy Ci w przygotowaniu interesującego i nieszablonowego projektu. Szukasz formy ubrania ciekawego…

pomysłu w nowoczesne ramy? Trafiłeś we właściwe miejsce.

icon video03

Videoinfografiki

Termin videoinfografika oznacza rozbudowaną formę reklamową, której podstawowym celem jest przedstawienie istotnych danych przy użyciu grafik, piktogramów oraz różnego rodzaju animacji. Taka forma przekazu jest niezwykle przystępna, lekka i przykuwa uwagę odbiorców. Jeśli chcesz pokazywać skomplikowane rzeczy w nieskomplikowany sposób,

ta usługa jest stworzona właśnie dla Ciebie.

icon video04

Dedykowane animacje

Reklama w swojej najczystszej postaci, ale bez kamery, zdjęć oraz statystów? Tak, to jak najbardziej możliwe. Wystarczy dobry pomysł, scenariusz i kreatywni wykonawcy. W tym królestwie niepodzielnie rządzą wizja, grafik oraz montażysta. To oni odpowiadają za projekt i to ich zadaniem jest sprawienie, żeby rezultat końcowy zwalał z nóg. Krótko mówiąc: mamy tu…

do czynienia z „Virtualną” realizacją, tworzoną przez „Virtualnych” ludzi. Zaniepokojonych uspokajamy: efekty są na szczęście jak najbardziej prawdziwe

icon video05

Klipy do social mediów

O tym, jakie znaczenie promocyjne ma świat mediów społecznościowych wie już w zasadzie każdy. Powstaje jednak pytanie: jak przebić się z reklamą i sprawić, że pośród setek innych odbiorca wyłowi właśnie ją? Nasze wieloletnie doświadczenie mówi wprost: trzeba stworzyć materiał, który będzie pomysłowy, chwytliwy, przyciągnie uwagę i zapadnie w pamięć.

Brzmi skomplikowanie i enigmatycznie? Nie dla nas. Mamy pomysły, mamy rozwiązania, mamy odpowiednich ludzi. Zaufaj Virtual People i ciesz się niesamowitymi kreacjami video w social mediach!

icon video06

Sesje zdjęciowe

Ile może dać profesjonalnie wykonana sesja zdjęciowa? Najlepiej przekonują się o tym ci, którzy zdecydują się na taki krok. Dzięki współpracy z artystami w dziedzinie fotografii przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe zdjęcia, których możesz użyć do promowania siebie, firmy, strony internetowej czy kanałów w mediach społecznościowych. Wszystkie fotografie zostaną…

wykonane w ustalonym wcześniej stylu i będą stanowiły profesjonalne narzędzie marketingowe na Twój użytek. Postaw na pomysły, postaw na jakość, postaw na Virtual People.

Zainteresowaliśmy Cię? Skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy pomóc Ci wejść w świat nowoczesnego video.

Skuteczne reklamy video

Poznaj efekty naszej pracy

 

video screeny

Potrzebujesz wynieść swoje Google Ads na level 2.0!
Nie czekaj!, Nasz zespół Virtualowych specjalistów jest do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy
contact form mob

Virtual People to zespół ludzi nie tylko z wiedzą, ale też z pasją i wizją.

  Zapraszamy do współpracy

  Chętnie podzielimy się nimi wszystkimi  Oferta dla Marketing
  Chcesz zacząć od innych usług?
  Web
  Zaufali nam
  Zaufało nam już ponad 400 firm z Polski i świata.
  our clients hp our clients hp mob