Szkolenia: marketing i biznes

Nie jest tajemnicą, że klucz do rozwoju stanowi posiadanie odpowiedniej wiedzy. Tej najlepiej uczyć się od doświadczonych praktyków. W naszej agencji wyszliśmy dokładnie z tego założenia i dlatego postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o zestaw profesjonalnych szkoleń. Wśród członków naszej ekipy znajdziecie więc kilku certyfikowanych szkoleniowców, którzy z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą. Co szczególnie ważne – nie tylko teoretyczną, ale także tą wielokrotnie przetestowaną w praktyce!

Tomasz Rejman
kam 360 01 mob

Szkolenia szyte na miarę

Wielką zaletą naszej oferty szkoleniowej jest jej elastyczność, ponieważ całość dopasowujemy precyzyjnie do oczekiwań oraz potrzeb naszych klientów. Mogą one dotyczyć zróżnicowanej tematyki, być prowadzone w dowolnym miejscu i dla wskazanej liczby uczestników – zaczynając od szkoleń indywidualnych, kończąc na tych, w których bierze udział kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt osób.

Szkolenia te dostosowujemy również pod kątem ich czasu trwania oraz formy realizacji. Wszystkie te szczegóły są drobiazgowo omawiane z klientem, a ostatecznie kształt takiego spotkania określają właśnie ustalenia między stronami. Oczywiście, wspomniane czas i forma muszą być adekwatne do konkretnego zagadnienia oraz ilości odpowiadającego mu materiału, ale już nasza głowa w tym, aby zostało to optymalnie zaplanowane.

Bezpłatna wycena

training second mob
training how
W jaki sposób szkolimy?

Każde nasze szkolenie jest poprzedzone drobiazgowym audytem, a kończy się ewaluacją zarówno samego szkolenia, jak i jego uczestników. Spotkania te, podczas których stawiamy przede wszystkim na praktyczną wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem, są organizowane na podstawie cyklu Kolba, zwanego też „modelem uczenia się poprzez doświadczenie”.

Co to oznacza w praktyce? Dzięki trzymaniu się tej sekwencji, nasze szkolenia umożliwiają nie tylko zrozumienie konkretnych aspektów działania, ale wspierają także proces analizy i pomagają wyciągać wnioski oraz na nie właściwe reagować. To przekłada się natomiast na wymierne rezultaty szkolenia, a w konsekwencji sprawia, że poświęcony na nie czas zostaje spożytkowany efektywnie i procentuje w przyszłości.

training how

Szkolenia z Virtual People – do kogo jest skierowana oferta?

Na to pytanie można odpowiedzieć bardzo łatwo: oferta ta jest skierowana do wszystkich tych, którzy chcą się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę. Mamy zamiar zaprosić do tego rodzaju współpracy każdego, kto chciałby lepiej zrozumieć swoją firmę, faktycznie zapoznać się z marketingiem lub częściowo samodzielnie kreować prowadzony przez siebie biznes.

Z propozycją naszych szkoleń zwracamy się także do tych osób, którym zależy na podniesieniu kompetencji – zarówno własnych, jak i członków swojego zespołu. Oferta ta sprawdzi się również w przypadku tych, planujących wdrożenie całkowicie nowego obszaru kompetencji dla swoich pracowników. Ty wybierzesz temat, my zajmiemy się ich przygotowaniem merytorycznym i sprawimy, że będą gotowi na nowe wyzwania.

Fakty są takie, że szkolenia prowadzone przez naszą agencję to nic innego jak praktyczne narzędzie, którym wyposażamy uczestników. Solida porcja wiedzy teoretyczno-praktycznej pozwoli otworzyć umysł na nowe doświadczenia i zwiększy efektywność pracy w przyszłości. Jeśli więc chciałbyś nauczyć się czegoś nowego i spojrzeć na biznes czy marketing pod całkowicie nowym kątem, trafiłeś we właściwe miejsce.

Szkolenie indywidualneSzkolenie grupowe

training offer mob

Szkolenia – dlaczego my?

Przede wszystkim dlatego, że mamy jasne zasady: nie uczymy prostych i oklepanych mechanizmów. Uczymy przede wszystkim rozumieć oraz myśleć po biznesowemu i marketingowemu. Dzięki takim założeniom, nasi odbiorcy kończą te spotkania bogatsi nie o suchą wiedzę, a o umiejętność wnioskowania na podstawie doświadczeń oraz adaptacji poprzez odpowiednie reagowanie.

Indywidualne podejście
Dedykowany program
Doświadczeni specjaliści
Holistyczne podejście
Praktyczna wiedza
training green chart

Sami jesteśmy praktykami, którzy od lat na własnej skórze uczą się wszystkich mechanizmów, prawidłowości i zależności, jakie funkcjonują w nowoczesnym marketingu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z istoty tematu i dlatego nigdy nie decydowaliśmy się iść w tak zwane szkolenia masowe. Atutem naszej propozycji jest to, że została ona skrupulatnie przemyślana i jest dostosowywana indywidualnie do konkretnych potrzeb danego klienta. Szkolenia mają więc charakter w pełni dedykowany i są niczym innym, jak właśnie precyzyjną odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie odbiorców.

Siłą naszej oferty jest też wykwalifikowana kadra szkoleniowa. Stanowią ją wyłącznie doświadczeni oraz certyfikowani praktycy biznesu, którzy wiedzą, w jaki sposób prowadzić zajęcia, aby uczestnicy zdołali wyciągnąć z nich jak najwięcej. Chcesz się przekonać jak wartościowe może być takie szkolenie i jak wiele przydatnej wiedzy da się podczas niego przekazać? Zaufaj agencji Virtual People, skorzystaj z naszej propozycji i ciesz się niesamowitymi efektami!

Zamów szkolenie z praktykiem

W czym możemy Ci pomóc?
training grey01

Google Ads

W jaki sposób optymalnie korzystać z tego popularnego narzędzia sprzedażowego? Które formy promocji wybrać, jak konfigurować kampanie i w jaki sposób weryfikować rezultaty? To tylko kilka przykładowych pytań, na które pomożemy Wam odpowiedzieć podczas naszego szkolenia.

training grey02

Facebook

Wielu osobom wydaje się, że dzięki aktywnemu korzystaniu, wie o tym portalu społecznościowym naprawdę dużo. My natomiast udowodnimy i pokażemy w praktyce, jak dużo pozostało jeszcze do odkrycia i w jaki sposób można wykorzystać ten popularny serwis w swoim biznesie.

training grey03

Planowanie kampanii reklamowych

Jak zaplanować kampanię reklamową, która przyniesie faktyczny efekt? Nie da się zliczyć, ilu przedsiębiorców zadawało sobie już tego typu pytanie. My, dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu, potrafimy udzielić na nie bardzo przydatnych odpowiedzi. Pozwól nam opowiedzieć o swoich wnioskach, weź udział w szkoleniu i przygotuj się, aby samemu odnieść spektakularny sukces na tym polu.

training grey04

Analityka reklamowa

Wnioski, wnioski i jeszcze raz wnioski – to właśnie na nich opiera się sedno analityki reklamowej. Aby jednak mogło dojść do wyciągnięcia konstruktywnych wniosków, niezbędna jest rzetelna analiza. Podczas szkolenia z tego zakresu, nauczymy Was jednego i drugiego. Zainteresowani? Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

training grey05

Influence marketing

Każdy, kto nie zdaje sobie sprawy z siły influence marketingu… tak naprawdę niewiele wie o influence marketingu. Podczas szkolenia gruntownie omówimy temat, wyjaśnimy zależności oraz udzielimy wielu cennych porad, które pomogą Wam odkryć pełny potencjał tej formy promocji. Zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego dowiecie się, jaki wpływ ma wpływ!

training grey06

Budowanie wizerunku

Jak skutecznie budować wizerunek przedsiębiorstwa i czerpać z tego regularne profity? Co można zrobić i z jakimi efektami będzie się to później wiązało? Jakie są praktyczne sposoby na zwiększenie swojej rynkowej rozpoznawalności i przekazanie potencjalnym klientom obrazu, który chcemy wykreować? Jeśli nie znasz odpowiedzi na któregokolwiek z tych pytań, to szkolenie będzie dla Ciebie strzałem w przysłowiową „dziesiątkę”.

training grey07

Strategie marketingowe

Nie jest tajemnicą, że podstawę sukcesu każdego poważnego przedsięwzięcia stanowi dobrze skonstruowany plan. W przypadku biznesu, tym planem będzie właśnie strategia marketingowa. W jaki sposób ją stworzyć, trafnie przewidując zarówno nadarzające się szanse, jak i potencjalne zagrożenia? Zgłoś się na szkolenie do Virtual People i samodzielnie znajdź odpowiedź na to fundamentalne pytanie.

training grey08

Kreowanie stron www (UX i UI)

Świat tworzenia stron internetowych rozwija się w błyskawicznym tempie. Rozumienie użytkownika oraz przewidywanie modelu jego zachowań stało się podstawą funkcjonowania w sieci i stanowi absolutny fundament działań w tym zakresie. W jaki sposób przygotować zatem stronę www, która perfekcyjnie wpisze się w wymagania dzisiejszego rynku? Zapisz się na szkolenie, posłuchaj doświadczonych praktyków i bądź na bieżąco z UX oraz UI!

Udało nam się przyciągnąć Twoją uwagę i zainteresować Cię tematem? Chciałbyś porozmawiać o którymś z powyższych szkoleń? A może interesuje Cię inny temat, który także mieści się w zakresie naszej działalności? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
contact form mob

Virtual People to zespół ludzi nie tylko z wiedzą, ale też z pasją i wizją.

  Zapraszamy do współpracy

  Chętnie podzielimy się nimi wszystkimi  Oferta dla Wizerunek Marki
  Chcesz zacząć od innych usług?
  Web
  Zaufali nam
  Zaufało nam już ponad 400 firm z Polski i świata.
  our clients hp our clients hp mob