Analizy Marketingowe

Nie jest tajemnicą, że świat, w którym funkcjonujemy się nie zatrzymuje. Te same reguły dotyczą zarówno naszego życia codziennego, jak i tego biznesowego. Rozpędzony pociąg marketingowy nie zwalnia tempa i jeśli ktoś wypadnie z niego choćby na dłuższą chwilę, to bardzo ciężko o skuteczną pogoń i wygodne miejsce w wagonie. Jak w takim razie stale trzymać rękę na pulsie i mieć świadomość, że wciąż jesteśmy na właściwych torach? Kluczowym słowem będzie tu analiza. Dlatego przeanalizujmy wspólnie także ten temat.

Tomasz Rejman, Tomasz Stypa
top tomek tomek mob

Analiza marketingowa
– kiedy jej potrzebujesz?

Wydaje Ci się, że Twoja firma mogłaby funkcjonować lepiej? Czujesz, że masz jeszcze rezerwy, a prowadzone przez Ciebie przedsiębiorstwo nie wykorzystuje pełni swojego potencjału? Zastanawiasz się, co mógłbyś robić inaczej i które elementy najbardziej spowalniają Twój rozwój? Jeśli choćby przez moment chciałeś odpowiedzieć „tak” na któreś z tych pytań, to jest to wyraźny znak, że trafiłeś we właściwe miejsce.

Współpracuj z nami

analysis leads mob

Analiza marketingowa
– co to takiego?

Opowiedzieliśmy pokrótce, w jakich sytuacjach przeprowadzenie analizy marketingowej staje się zasadne, więc teraz czas zmierzyć się z kolejnym podstawowym pytaniem: czym tak naprawdę jest analiza marketingowa?

Mówiąc najogólniej, jest to profesjonalnie przeprowadzony proces, który pozwala określić faktyczną kondycję marketingową danego przedsiębiorstwa. Sporządzony na bazie jej wyników raport stanowi podstawę do wdrożenia działań korygujących, mających na celu poprawę sytuacji w firmie. Analiza ta jest więc przede wszystkim bardzo wartościowym źródłem wiedzy, które umożliwia obiektywną ocenę dotychczas podjętych decyzji marketingowych, a także poniekąd weryfikuje je w oparciu o aktualnie osiągane rezultaty.

Potrzebuję analizy marketingowej

analysis woman mob
Jak poprawiamy Twój marketing?

Cały proces rozpoczyna się w bardzo prosty sposób, czyli od pierwszej rozmowy z potencjalnym klientem. Podczas jej trwania uważnie wsłuchujemy się w Twoją indywidualną sytuację, zapoznajemy z danymi oraz określamy przedmiot zlecenia. To Ty decydujesz, jaki rodzaj analizy mamy dla Ciebie wykonać.

Chciałbyś, abyśmy przyjrzeli się konfiguracji i działaniom prowadzonym w ramach Google Ads? Interesuje Cię SEO i potrzebujesz dowiedzieć się więcej o efektach ruchów pozycjonerskich, na które się zdecydowałeś? A może chcesz się sprawdzić, jak wypadasz w social mediach i co można by poprawić właśnie w tym zakresie? Niezależnie od tego czy wybierzesz którąś z tych opcji, wszystkie trzy czy może jakąś jeszcze inną, zwróciłeś się z tym tematem pod właściwy adres.

Wsparcie marketingowe

analysis how mob

Współpraca z Virtualem
Jakich efektów możesz się spodziewać?

Zasady są jasne: jeśli chce się coś naprawić, trzeba najpierw wiedzieć, że to coś nie działa poprawnie. Kompleksowa lub jednostkowo ukierunkowana analiza marketingowa pozwoli Ci zgłębić ten temat i wykaże, jakie błędy zostały popełnione dotychczas. Wskazanie tych konkretnych pomyłek umożliwi natomiast wprowadzenie szeregu działań korygujących, mających na celu zdecydowaną poprawę aktualnej sytuacji.

Właściwy dobór działań
Efektywne wydatki
Oszczędność budżetu
Planowanie strategiczne
Praktyczne podejście do Twojego biznesu
Kompleksowy support
Dobra Analiza = Twój Zysk!

Korzystając z usług agencji Virtual People, wykonujesz świadomy krok w kierunku rozwoju Twojej firmy. Przeprowadzimy dla Ciebie gruntowną analizę wskazanego zakresu, opiszemy precyzyjnie przebieg tego procesu, a także sporządzimy rozbudowany raport, w który zawrzemy najważniejsze wnioski, wypunktujemy obszary do poprawy oraz zasugerujemy rozwiązania, które warto wdrożyć. Ten dokument będzie stanowił dla Ciebie nie tylko bazę, ale i pewnego rodzaju kompendium wiedzy marketingowej. Identyfikacja wadliwych obszarów oraz wprowadzenie sugerowanych zmian powinno znacząco wpłynąć na sytuację Twojego przedsiębiorstwa i zdecydowanie pomóc Ci w osiąganiu rezultatów, jakie sobie założyłeś.

analysis good mob

Analizy marketingowe
Dlaczego Virtual People?

Wiedza i doświadczenie

Współpraca z naszą agencją daje Ci spokój i pewność. Twoją firmą zajmą się profesjonaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu analiz. Żaden potencjalny problem nie będzie dla nas nowy, z każdym radziliśmy sobie w przeszłości i na bazie tej wiedzy, jesteśmy w stanie podpowiadać skuteczne i sprawdzone rozwiązania, które dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

Znakomici specjaliści

W naszym zespole agencyjnym znajdują się wybitni specjaliści z zakresu marketingu, którzy w tego typu analizach czują się jak przysłowiowe ryby w wodzie. Jesteśmy w stanie obiektywnie ocenić aktualną kondycję marketingową Twojego przedsiębiorstwa i sporządzić dokładny oraz bardzo rzetelny raport, w którym wypunktujemy jego mocne oraz słabe strony. Ten dokument pozwoli Ci poznać faktyczny obraz sytuacji i otworzy oczy na aspekty, o których dotąd nie miałeś pojęcia.

Sprawdzone rozwiązania

Analiza marketingowa firmy to bardzo istotny element, który trzeba wykonać z dbałością o najdrobniejsze detale. Każde uchybienie może być brzemienne w skutkach i jest w stanie wydatnie przełożyć się na przyszłość Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli nie chcesz tą przyszłością ryzykować, postaw na sprawdzonych ludzi. Wybierz Virtual People, zaufaj doświadczonym fachowcom i wykonaj ważny krok w kierunku maksymalizacji potencjału, jaki posiada Twoja firma.

analysis why

Interesuje Cię dobrze wykonana, rzetelna analiza marketingowa w Szczecinie lub w innym mieście? Chciałbyś porozmawiać o możliwościach zlecenia nam tego typu działań? Czekamy na Ciebie i zgłaszamy pełną dyspozycyjność do działania. Zapraszamy do kontaktu. Analizy marketingowe Szczecin i nie tylko – zespół Virtual People poleca się do współpracy!

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
contact form mob

Virtual People to zespół ludzi nie tylko z wiedzą, ale też z pasją i wizją.

  Zapraszamy do współpracy

  Chętnie podzielimy się nimi wszystkimi  Oferta dla Wizerunek Marki
  Chcesz zacząć od innych usług?
  Web
  Zaufali nam
  Zaufało nam już ponad 400 firm z Polski i świata.
  our clients hp our clients hp mob