Wdrożenia B2B

Lata działalności we współpracy z biznesem (zarówno tym na poziomie lokalnym, ogólnopolskim, jak i międzynarodowym) sprawiły, że przeprowadzanie wdrożeń oraz tworzenie dedykowanych rozwiązań stało się jednym z kluczowych elementów naszego funkcjonowania. Narzędzia B2B – zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej/konsultingowej, prawdziwie wykorzystują naszą wiedzę oraz potencjał i stanowią bardzo satysfakcjonujące wyzwania. A my kochamy satysfakcjonujące wyzwania.

Grzegorz Kozak
google 01 mob
b2b globe02

Postaw na tych,
którzy znają #biznes!

Sami w życiu prowadziliśmy i rozwijaliśmy niejeden biznes, więc doskonale znamy potrzeby przedsiębiorców, reguły kooperacji oraz zasady, jakie obowiązują w tym świecie. To bezcenne doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie właściwie zrozumieć naszych klientów oraz ich precyzyjne oczekiwania. To daje nam natomiast podstawy merytoryczne, aby opracować odpowiedni plan i umiejętnie pokierować stworzeniem oraz wdrożeniem narzędziB2B. A to wszystko po to, aby Twój biznes wszedł na całkiem nowy poziom, dzięki któremu w mgnieniu oka wszystko stanie się łatwiejsze.

b2b globe02

Systemy ERP – co to takiego?

Samo rozwinięcie nazwy ERP (z ang. Enterprise Resource Planning) już wskazuje, że mówimy w tym przypadku o planowaniu zasobów przedsiębiorstwa. W praktyce mamy więc do czynienia z szeregiem osobnych modułów, które obejmują wszystkie procesy, jakie zachodzą w danej firmie i mają na celu usprawnienie jej codziennego funkcjonowania.

Zamówienie złożone przez klienta, zarządzanie produkcją, magazynowanie towarów, logistyka, transport czy moment, w którym zadowolony i usatysfakcjonowany nabywca płaci za otrzymany towar – wszystkie te składowe są integralnymi elementami całości, na którą składa się system ERP. Każdy z tych procesów stanowi część układanki, każdy musi być umiejętnie rozplanowany, aby zapewnić maksymalną efektywność. Cel jest bowiem prosty: nieprzerwanie zaspokajać rosnące potrzeby klientów, generując przy tym większe zyski w przedsiębiorstwie.

Chciałbym poznać ofertę

b2b systems mob

Systemy ERP – co możesz zyskać?

b2b arrows01

Szybka obsługa procesów

Nie jest tajemnicą, że jeśli uda się zwiększyć tempo działań w danym zakresie, to praca staje się bardziej wydajna. A gdy coś jest bardziej wydajne, to siłą rzeczy staje się dla nas również tańsze. A jeśli coś jest tańsze, to znaczy, że wydajemy mniej, więc w konsekwencji więcej pieniędzy pozostaje w naszym portfelu. Wdrożenie sprawnie funkcjonującego systemu ERP zdecydowanie przyspiesza obsługę procesów i finalnie poprawia efektywność naszego przedsiębiorstwa.

b2b arrows02

Usprawnienie komunikacji

Właściwie działający system ERP bezpośrednio przekłada się także na proces komunikacyjny, któremu wiele przedsiębiorstw wciąż nie poświęca należytej uwagi. Odpowiednia komunikacja pomiędzy poszczególnymi działami pozwala jednak znacząco zminimalizować potencjalne problemy, co przekłada się nie tylko na oszczędność czasu i zasobów finansowych, ale wpływa również na jakość oraz prędkość realizacji planowanych zadań.

b2b arrows02
b2b arrows03

Redukcja kosztów

Podczas implementowania usprawnień w firmie, większości przedsiębiorców przyświeca dokładnie ten sam cel: poprawa dotychczasowych wyników finansowych. To całkowicie zrozumiałe założenie bezpośrednio łączy się także z podwyższeniem jakości, którą planujemy oferować na rynku. Umiejętna optymalizacja codziennych procesów pozwala zintegrować te dwa elementy. Właściwe zarządzanie połączonym zespołem procesów przedsiębiorstwa przekłada się więc na wyższą jakość produktu finalnego, a to pozwala z kolei zredukować koszty, jakie ponosiliśmy podczas nieefektywnego gospodarowania posiadanymi zasobami.

Systemy ERP – dlaczego warto?

Odpowiedź na pytanie: dlaczego warto wdrożyć w firmie system ERP? można rozpocząć następującym zdaniem: system ERP stanowi serce rozwiązań informatycznych. I to właśnie w tym tkwi cała esencja sprawy. To unikatowe rozwiązanie wprawdzie bije dla każdego osobno, ale trudno komukolwiek wyobrazić sobie życie bez niego.

Jego główną zaletą jest tak naprawdę wyjątkowa elastyczność, która pozwala na indywidualne dopasowanie go do spersonalizowanych potrzeb każdej firmy. Połączenie ze sobą wielu modułów i kompleksowe zarządzanie całym ich zestawem zapewnia płynność i harmonię współpracy we wszystkich działach przedsiębiorstwa. Dane, które zostały raz wprowadzone, błyskawicznie pojawiają się w bazie i są momentalnie dostępne dla każdego pracownika, co zdecydowanie usprawnia komunikację, oszczędza czas i wspomaga synchronizację prac całego zespołu.A nie jest tajemnicą, że jeśli coś usprawnia komunikację, oszczędza czas i wspomaga synchronizację prac całego zespołu. A nie jest tajemnicą, że jeśli coś usprawnia komunikację, oszczędza czas i wspomaga synchronizację, to siłą rzeczy także redukuje koszty, więc nasze zyski proporcjonalnie się powiększają.

b2b erp mob
Systemy ERP – dlaczego my?

Agencję Virtual People tworzą pasjonaci, którzy posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie. Od dwunastu lat nieprzerwanie obsługujemy naszych klientów i zapewniamy im kompleksową pomoc w wielu aspektach prowadzonej działalności. Zbudowana przez ten czas renoma nie tylko nas nobilituje, ale też zobowiązuje do tego, aby nie zawieść zaufania i w dalszym ciągu oferować usługi na najwyższym poziomie.

b2b green01
b2b green02

Wdrażanie systemów ERP wykonujemy przy ścisłej współpracy z naszym wieloletnim partnerem – firmą Ekspert Systemy Informatyczne. Wspólnie dbamy o to, aby najpierw właściwie zrozumieć klienta, a później wyjść mu naprzeciw, zapewniając dedykowane rozwiązania, mające na celu realizację tych indywidualnych potrzeb.

Jeśli szukaliście firmy, która zajmie się Wami w należyty sposób, podzieli się wiedzą oraz doświadczeniem i będzie pomocna na każdym etapie realizacji tego procesu, trafiliście we właściwe miejsce. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

b2b green02
Formularz kontaktowy
contact form mob

Virtual People to zespół ludzi nie tylko z wiedzą, ale też z pasją i wizją.

  Zapraszamy do współpracy

  Chętnie podzielimy się nimi wszystkimi  Oferta dla Marketing
  Chcesz zacząć od innych usług?
  Web
  Zaufali nam
  Zaufało nam już ponad 400 firm z Polski i świata.
  our clients hp our clients hp mob