Full Project Management

Powszechnie wiadomo, że jednym z głównych czynników, decydujących o sukcesie dobrze prosperującego biznesu, jest umiejętne zarządzanie. To właśnie ono wpływa na poszczególne procesy i sprawia, że odrębne elementy łączą się w spójną całość i zaczynają harmonijnie współpracować. Efektu tego nie da się jednak osiągnąć bez zaangażowania właściwych osób. Bo to właśnie odpowiedni ludzie, posiadający niezbędne kwalifikacje i znajdujący się na konkretnych stanowiskach, decydują o tym, jak zakończy się dany projekt. A granica między spektakularnym sukcesem i kompletnym fiaskiem naprawdę jest dużo cieńsza niż mogłoby się w pierwszej chwili wydawać.

Dariusz Romaniec, Tomasz Stypa
top darek tomek mob

Wsparcie i doświadczenie prawdziwych #specjalistów!

Jak zatem wykorzystać w pełni potencjał i przekuć go w późniejszy zysk? Zatrudniając specjalistów w swoich dziedzinach – grafików, programistów, analityków, czy pozycjonerów – i wyznaczając im precyzyjnie zadania. Każdy z nich będzie musiał bowiem odegrać w pewnym momencie swoją rolę, a efekt finalny będzie niczym innym, jak właśnie połączeniem tych z pozoru niepowiązanych działań.

full support

Pozostaje jedynie pytanie: kto weźmie na siebie odpowiedzialność, będzie czuwał na realizacją poszczególnych procesów i zajmie się koordynacją całego projektu? Odpowiadamy bez cienia wątpliwości: doświadczony project manager.

Potrzebuję Project Managera

Full Project Management
Co to takiego?

Full Project Management to nowa usługa, która jest precyzyjną receptą na problemy dzisiejszych czasów. Wielu z nas zdaje sobie sprawę, że rozwój to długofalowy proces, a nawet drobne błędy, popełnione już na wczesnym etapie, mogą mieć poważne konsekwencje w przyszłości. Ta ostrożność działa w pewnym sensie jak lampka alarmowa i przestrzega nas przed podejmowaniem decyzji, przy których nie dysponujemy fachową wiedzą na dany temat.

full superman mob

Elastyczna współpraca

Ty wybierasz

full green

To właśnie dlatego coraz częściej szukamy wsparcia poza strukturami firmy i zwracamy się o pomoc do doświadczonych profesjonalistów, którzy wezmą na siebie koordynację poszczególnych procesów i zadbają o należyty efekt finalny.

W ramach świadczenia usługi Full Project Management, oddelegowujemy określony zasób godzin roboczych jednego z naszych sprawdzonych managerów. Taka osoba zagłębia się w tematykę branży klienta, uważnie wsłuchuje się w jego potrzeby, a następnie planuje i realizuje szereg działań, stając się kreatorem oraz motorem napędowym rozwoju danej firmy. To bezcenne wsparcie otwiera klientom drzwi do zupełnie nowych możliwości i sprawia, że takie rzeczy jak stworzenie platformy reklamowej, kanału sprzedaży online czy rozwój niezagospodarowanego dotąd obszaru marketingowego przestają być jakimkolwiek problemem.

#doświadczony Project Manager to sukces Twojego biznesu

Project manager dzięki posiadanej wiedzy i kompetencjom potrafi przewidzieć i zaplanować działania, które będą niezbędne do osiągnięcia określonego celu. Jeśli chcesz pchnąć do przodu swój projekt, musisz zdecydować się na jeden z 3 wariantów działania. Sam zobacz, który z nich jest dla Ciebie najkorzystniejszy.

Możesz zrobić to sam

Wyobraźmy sobie, że masz pomysł na rozwój swojego biznesu i chcesz przenieść go do kanału online. Możesz to oczywiście zrobić na kilka sposobów. Pierwszy obejmuje działania wykonywane samodzielnie. Jeśli zdecydujesz się na ten wariant, musisz liczyć się ze spędzeniem wielu godzin na analizie danego zagadnienia, ale też na poznaniu naszej branży rynkowej i wszystkich z nią powiązanych aspektów. Tylko taka gruntowna analiza pozwoli Ci bowiem zrobić świadome i rzetelne rozeznanie oraz dostarczy odpowiedzi na pytanie „jakie działania powinienem podjąć?”.

Potrzebuję konsultacji

full need first mob

Możesz zdelegować to na pracowników

Drugi wariant zakłada delegowanie tych zadań na jednego z pracowników. Opcja ta jest oczywiście bardzo rozsądna, ale warunkiem musi być to, aby pracownik posiadał odpowiednie kompetencje oraz doświadczenie w tym zakresie. Powierzenie tak ważnej sprawy osobie, która nie będzie w stanie należycie wywiązać się z tego wymagającego zadania nie tylko nie przyniesie pożytku, ale będzie prawdopodobnie owocować przykrymi konsekwencjami, których chce uniknąć każdy właściciel firmy.

Potrzebuję koordynatora

full need second mob

Możesz zatrudnić specjalistę który ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie!

Full Project Management to opcja numer trzy. Przy skorzystaniu z tej możliwości, do Twojego zespołu dołącza fachowiec, które misją jest wykonanie określonych przez Ciebie zadań. Osoby tej nie zatrudniasz jednak na etat, a na określony wymiar czasowy, adekwatny do realizacji wskazanego zlecenia. Dzięki temu prostemu układowi zyskujesz na jakiś okres doświadczonego i kompetentnego project managera, który jest precyzyjnie zorientowany na konkretnym zadaniu. Jego wiedza i umiejętności pozwalają dokładnie ustalić możliwości oraz kierunek działania, rozdysponować i zlecić poszczególne prace, zaplanować ich harmonogram, określić koszty i – w oparciu o ustalenia z Tobą – zaproponować alternatywne ścieżki rozwoju.

Potrzebuję specjalisty!

full need third mob

Moc w Virtualu silna jest.
Projekt powierzyć możesz nam.

full power

full power01
full power02
full power03
full power04
full power05
full power06
full power07

Niech mój projekt będzie z wami

Twój biznes w świecie online to obowiązki i wyzwania!

Jeśli wciąż zastanawiasz się, który wariant wybrać, podzielimy się kolejnym przykładem. Wyobraź sobie, że prowadzisz palarnię kawy i chciałbyś zacząć sprzedawać swoje produkty w sieci. Pierwszym przystankiem w drodze do realizacji tego zamierzenia będzie stworzenie sklepu online z kawą własnej produkcji. Przygotowanie całej warstwy graficznej oraz profesjonalne wdrożenie programistyczne to jedno, ale co z wyborem i skonfigurowaniem metod płatności, rozważeniem logistyki dostaw, zatroszczeniem się o grafiki produktowe, opisy techniczne itd.?

To jednak dalej nie koniec wyliczanki obowiązków. Później trzeba będzie wdrożyć te wszystkie produkty do sklepu, zintegrować program fakturujący czy choćby rozplanować strukturę obsługi stanów magazynowych. A nie można również zapominać o samej procedurze wysyłki, związanym z nią pakowaniem materiałów (m.in. taśmy, kartony i wypełniacze) oraz takimi drobnymi, ale istotnymi detalami jak np. kartki z podziękowaniami.

full online mob
Doświadczenie biznesowe
Wysokie kompetencje
Merytoryczna wiedza
Wsparcie kompletnego zespołu specjalistów
Gwarancja profesjonalizmu
Prawdziwy partner we współpracy

Project manager z Virtual People Twoja prawa ręka

Dzięki wsparciu kompetentnej osoby, która posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami, możesz delegować zadania w takim zakresie, jakiego potrzebujesz, pozostawiając je do koordynacji i realizacji przez specjalistę. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz gwarancję, że do Twojego zespołu dołączy sprawdzony fachowiec, który doskonale zna się na swoich zadaniach i pomoże Ci w realizacji zamierzonych celów.

Samo rozliczenie jest kwestią elastyczną i zostaje dopasowane do preferencji klienta. Wszystko zależy oczywiście od konkretnych potrzeb, dlatego może ono następować zarówno w oparciu o określony zakres prac, jak i model rozliczeniowy, współmierny do oddelegowanego zasobu godzin roboczych. W obu tych przypadkach nie zmienia się jedno: do Twojej firmy trafi specjalista, który wykorzysta całą swoją wiedzę i doświadczenie oraz dołoży wszelkich starań, aby właściwie spożytkować ten czas i pomóc Ci w osiągnięciu wymiernych rezultatów.

Doświadczenie biznesowe
Wysokie kompetencje
Merytoryczna wiedza
Wsparcie kompletnego zespołu specjalistów
Gwarancja profesjonalizmu
Prawdziwy partner we współpracy

Zainteresowała Cię kwestia Full Project Managementu? Trafiłeś we właściwe miejsce. Zgłoś się do nas i porozmawiajmy o tym, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Potrzebuje project managera

Formularz kontaktowy
contact form mob

Virtual People to zespół ludzi nie tylko z wiedzą, ale też z pasją i wizją.

  Zapraszamy do współpracy

  Chętnie podzielimy się nimi wszystkimi  Oferta dla Wizerunek Marki
  Chcesz zacząć od innych usług?
  Web
  Zaufali nam
  Zaufało nam już ponad 400 firm z Polski i świata.
  our clients hp our clients hp mob