Employer Branding

Chcesz zyskać przewagę nad konkurencją? Zależy Ci na rekrutacji utalentowanych pracowników? Stwórz razem z nami przemyślaną strategię Employer Branding’ową i pozwól sobie na pełen profesjonalizm! Pomożemy Ci w dopracowaniu spójności wizualnej Twojej firmy, ale także pokażemy jak wprowadzić nowoczesne rozwiązania, które przyciągną nowych Klientów.

Dariusz Romaniec
employer top mob

Kampanie wizerunkowe dla firm

employer campaigns

icon employer01

Employer Branding Szczecin w naszych rękach to idealne narzędzie, aby skutecznie zwiększyć zainteresowanie odbiorców ze względu na stronę wizualną Twojej kampanii. Dbamy o to, aby atrakcyjna forma reklamowa przekazywała wartości firmy, a ponadto świadczyła o jej całkowitym profesjonalizmie. Najczęściej wykorzystywane kanały komunikacji marki to Facebook, YouTube, Google, Instagram, czy też blogi firmowe.

icon employer02

Kierując się zasadami spójnej identyfikacji wizualnej, pokażemy Ci, że elementy i cechy marki powinny być odpowiednio ulokowane w Twoich produktach, projektach, na nowej stronie WWW, czy nawet w logo firmy. Dzięki temu w prosty i efektywny sposób wdrażamy Employer Branding, pokazując, czym się konkretnie zajmuje Twoja działalność.

icon employer03

W zakresie zewnętrznych kampanii wizerunkowych należy zwrócić szczególną uwagę na działania internetowe — czyli wszechstronne social media, wartościowy content strony, czy też przystępną formę video swoich usług. Naszym zadaniem jest doskonale wykreowanie działań i promocji, co realizujemy również poprzez propozycje wdrożenia gadżetów reklamowych, regularnego dostarczania treści na social media, czy też atrakcyjną formę eventów branżowych.

#Nowoczesne kampanie rekrutacyjne

Kampanie rekrutacyjne to dla wielu osób jedna z pierwszych i najważniejszych okazji do zapoznania się z Twoją firmą — właśnie z tego względu warto zatroszczyć się o spójny i estetyczny wizerunek jako pracodawca. Pozytywny odbiór od partnerów biznesowych, Klientów lub przyszłych pracowników pozwoli Ci umocnić swoją pozycję na rynku, jako profesjonalna i rzetelna firma — pomogą Ci w tym nasze kampanie HR.

employer recruitment new mob