Oferta

Projektowanie stron internetowych stanowi fundament naszej działalności.

Od tego wyszliśmy. W toku ciągłych doświadczeń rozszerzaliśmy portfolio naszych usług ale to właśnie dzięki tworzeniu stron www zrozumieliśmy w jaki sposób przekazuje się wartościowe informacje marketingowe, jak należy prezentować ofertę oraz w jaki sposób prowadzić skuteczną promocję.

Strony internetowe możemy posegregować na dziesiątki sposobów: ładne i brzydkie, nowoczesne i przestarzałe, kolorowe i czarno-białe, dynamiczne i statyczne itp. Jednak z naszego punktu widzenia (poza względami estetycznymi, oczywiście) najważniejszym kryterium jest aby strona www przekazywała charakter przedsiębiorstwa, a zarazem była przejrzysta. Ta druga cecha jest bardzo często zaniedbywana.

Standardy ewoluują niezwykle dynamicznie, zmiany zachodzą praktycznie non stop. Użytkownicy przyzwyczajają się do coraz wyższej jakości prezentacji, a konkurencja niezależnie od branży, wykorzystuje co róż nowe triki na pozyskanie klienta. Tworząc stronę internetową trzeba sobie uświadomić jedno - to dopiero początek wielkiej przygody. Strona www to tylko narzędzie, to jak je wykorzystasz, jak rozbudujesz, zależy wyłącznie od Ciebie.

Profesjonalna strona www to podstawa wizerunku firmy, a my jesteśmy mocni w jego budowaniu.

Świetny design

Przemyślana konstrukcja

Bardzo dobra optymalizacja

Mobile friendly

CMS dedykowany lub open source

Ponad 9 lat doświadczenia

Znajomość różnych branż

Wsparcie

Decathlon

Decathlon

www / sklep sportowy / 2018

Projekt realizowany na zlecenie szczecińskiego oddziału Decathlon. Szczegółowy opis strony, w tym wyznaczone cele marketingowe - udostępnimy po zamknięciu wdrożenia :) 

Zamknij okno
EMP

EMP

www / platforma b2b / 2018

EMP - Przyszłość sprzedaży komunikacji. W jednym miejscu masz kontrolę nad mobilnymi handlowcami pracującymi bezpośrednio u klienta, platformą sprzedażową B2B oraz kanałem sprzedaży detalicznej – sklepem online. EMP działa w „chmurze”, jest dostępne przez 24 godziny na dobę 365 dni w roku.

Zobacz online Zamknij okno
Hell's Pizza

Hell's Pizza

www / restauracja / 2018

W HELL’S PIZZA masz okazję spróbować oryginalnych i niepowtarzalnych przepisów, które kucharze opracowali w oparciu o wieloletnie doświadczenie kulinarne. Ciasto jest przełomowym odkryciem w dziedzinie pieczenia pizzy, a sosy i dodatki starannie dobrane, aby każdy kęs był symfonią smaku.

Zobacz online Zamknij okno
Feniks HR

Feniks HR

www / hr / 2018

Zobacz online Zamknij okno

Oferujemy konkretne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta.

Twórcy projektując strony internetowe, wykorzystują różnego rodzaju rozwiązania technologiczne ale pytanie brzmi 'dlaczego'? Czy te konkretne rozwiązanie jest istotne z punktu widzenia użytkownika? Przykładowo, po co wdrażać opcję zapisu do newslettera jeśli klient nie prowadzi mailingu oraz nie wykorzystuje w żaden inny sposób bazy e-mailowej? Dlatego niezwykle ważne jest aby przed rozpoczęciem realizacji projektu poznać firmę, zrozumieć jej potrzeby i zaproponować takie narzędzie, które idealnie wpasuje się w jej standardy.

Wykonawca serwisu powinien

1

Umiejętnie zaproponować dopasowane rozwiązania

2

Wyjaśnić dlaczego należy z nich korzystać

3

Przekazać niezbędną wiedzę lub zaoferować wsparcie

Świat przenosi się do wirtualnej rzeczywistości, a awatarem Twojej działalności jest właśnie strona www.

Nasza oferta zakresie tworzenia stron www obejmuje:

  • analizę potrzeb
  • przygotowanie specyfikacji technicznej
  • wykonanie projektu graficznego
  • implementacje programistyczną
  • wdrożenie systemu zarządzania treścią
  • dostosowanie strony www do potrzeb pozycjonowania
  • hosting
  • stałą pomoc techniczną
  • promocję w Internecie

Nie boimy się wyzwań Współpracuj z nami