Oferta

Jako Virtual People istniejemy od 2008 roku i od samego początku kładziemy szczególny nacisk na jakość prac.

Oferujemy wiedzę, doświadczenie, zaangażowanie i przede wszystkim – partnerskie podejście. Z drugiej strony oczekujemy przyjaznej atmosfery, co stanowi fundament udanej współpracy. Aby odpowiednio optymalizować swoje działania poznajemy klienta, tak aby stać się częścią jego działalności. Następnie poprzez stosowny przekaz marketingowy kreujemy docelowy wizerunek marki. Niezmiernie istotna jest też umiejętność postrzegania rzeczywistości z perspektywy konsumenta, który co do zasady odgrywa kluczową rolę.

 

Niezależnie od zakresu zleconych nam usług staramy się wspierać naszych klientów na wielu płaszczyznach związanych z marketingiem. Poza typowym brandingiem i webdesignem prowadzimy również kampanie reklamowe na bardzo zróżnicowaną skalę i stanowimy zaplecze koncepcyjno-graficzno-techniczne dla wielu firm.

Nie ma dla nas zleceń zbyt małych.
Nie boimy się wyzwań.

Nie przejmuj się jeśli jesteś z odległej krainy, wielu naszych klientów obsługujemy całkowicie 'wirtualnie'. Niezależnie od formy kontaktu pierwszym etapem będzie dokładne przeanalizowanie Twoich oczekiwań oraz zaproponowanie rozwiązań, jakie zastosujemy. Po omówieniu wszystkich szczegółów przychodzi czas na przedstawienie oferty uwzględniającej zakres prac.

Zależy Ci na współpracy z osobami, które znają się doskonale na tym co robią? Świetnie trafiłeś. Zapewne brzmi to dość banalnie ale działamy zawsze w sposób indywidualny, co oznacza, że każda z naszych ofert tworzona jest na potrzeby konkretnego klienta. Poświadczeniem naszej jakości stanowi bogate portfolio, do którego zapraszamy.

Wystarczy tylko, że się z nami skontaktujesz i przedstawisz swoje potrzeby, a my zajmiemy się całą resztą.

Współpracuj z nami