Darek Romaniec

Senior project manager & marketing specialist

 • skil gaGoogle Ads
 • skil analiza strategicznaAnaliza strategiczna
 • skil zarzadzanie projektyZarządzanie projektami
 • skil f1Miłość do Formula 1
top single darek mob

Strażnik polskich potraw

Prawdopodobnie najbardziej zorganizowany spośród wszystkich pracowników Virtuala (wystarczy spojrzeć na jego biurko). Pieszczotliwie nazywany Ziemniaczkiem (z uwagi na jego zamiłowanie do klasycznej polskiej kuchni).

Darek to absolutny mistrz jeśli chodzi o kampanie Google ADS. Świetnie obraca się w marketingowym świecie (zna się też na SEO). Każdy projekt, którym kieruje jest maksymalnie dopracowany. Od kilku lat prowadzi najważniejszych klientów i pracuje nad employer brandinigem największych firm współpracujących z Virtualem. Jego turystyczne kampanie miały rozgłos na całym świecie. Żaden klient nie odda Darka bez walki.

Virtualowa baza danych, to właśnie on

Darek był pierwszym project managerem, zaraz po szefach (Grześku i Tomku). Jeżeli ktoś miałby pamiętać szczegóły projektów sprzed 10 lat, to z pewnością będzie to właśnie on (przeciętny czas na zebranie danych wynosi 5 sekund). Szanuje podział czasu i obowiązku, i choć jest to trudne, Darek stara się nie zabierać pracy do domu. Jest oddanym mężem i ojcem. W wolnych chwilach lubi grać w gry – nawet bardzo.

Napisz do mnie

Formularz kontaktowy
contact form mob

Virtual People to zespół ludzi nie tylko z wiedzą, ale też z pasją i wizją.

  Zapraszamy do współpracy

  Chętnie podzielimy się nimi wszystkimi  Oferta dla Marketing
  Chcesz zacząć od innych usług?
  Web
  Zaufali nam
  Zaufało nam już ponad 400 firm z Polski i świata.
  our clients hp our clients hp mob