Grzegorz Kozak

CEO Virtual People & head marketing specialist

 • Social Media
 • Kreatywność
 • Programowanie
 • Charyzma
top single grzesiek kozak mob

Na początku był pomysł

To właśnie on. Stwórca naszego małego imperium, którego pozazdrościłby sam Ramzes III. Ojciec założyciel i nasz prywatny Faraon.

Wszystko zaczęło się pewnego dnia, gdy wymarzył sobie firmę, która w przyszłości będzie odzwierciedlać jego charakter – sumienność, kreatywność, lojalność, uczciwość i ambicję. Grzesiek posiada wszystkie cechy dobrego przywódcy, dlatego jego marzenie się spełniło i niedługo później powstał Virtual. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych – sprosta każdemu wyzwaniu. Jest specjalistą od marketingu, e-commerce oraz Google ADS.

Grzesiek stanowi solidny filar Virtuala

Emanujące od niego zaangażowanie i charyzma wpływają na współpracowników. Jest dla nich mentorem. To właśnie dzięki niemu zespół zapewnia klientom obsługę na najwyższym poziomie. Dba o każdy najmniejszy szczegół – jak na prawdziwego szefa przystało. Ale nawet tak oddany pracy człowiek jak on potrzebuje czasami naładować baterie. Grzesiek interesuje się nieruchomościami, podróżami i biznesem (taka mała obsesja zawodowa). Jest oddanym mężem i ojcem. Jeżeli chcesz o coś zapytać, napisz do Grześka!

Napisz do mnie

Formularz kontaktowy
contact form mob

Virtual People to zespół ludzi nie tylko z wiedzą, ale też z pasją i wizją.

  Zapraszamy do współpracy

  Chętnie podzielimy się nimi wszystkimi  Oferta dla Marketing
  Chcesz zacząć od innych usług?
  Web
  Zaufali nam
  Zaufało nam już ponad 400 firm z Polski i świata.
  our clients hp our clients hp mob