Paulina Sandrock

Social Media Content Creator

 • skil socialSocial Media
 • skil content marketingContent marketing
 • skil kreatywnoscKreatywność
 • skil pastaPasta lover
top single paulina sandrock mob

Mistrzyni contentu

Zauważyliśmy, że Paulina nie zna słowa „odpoczynek” – jej umysł jest zawsze gotowy na nowe wyzwania. Choć w wolnych chwilach próbuje się zrelaksować, jej myśli nieuchronnie skupiają się na tym, co ma zrobić po przerwie. Checklisty, plany, listy zadań – to jej codzienne narzędzia, bez których nie wyobraża sobie swojej pracy.

Paulina jest naszym social media content creatorem. Powiedzieć, że jest kreatywna, to jak nic nie powiedzieć. Myśli nieszablonowo, ale zawsze trafia w gust Klienta. Jest na bieżąco z wszelkimi trendami, potrafi nagrać i zmontować niesamowite rolki, tworzyć świetne elementy graficzne, jednocześnie pilnując ustalonego harmonogramu, robić wysokiej jakości zdjęcia… (chwila na oddech) a dodatkowo rzuca pomysłami na prawo i lewo. Nasi Klienci doskonale wiedzą, że współpraca z Pauliną to czysta przyjemność.

Obserwujemy jej poczynania i myślimy tylko jedno: Jak ona to robi?

Pasjonatka marketingu, a jakże!

Jej podróż z marketingiem zaczęła się już w Technikum, gdzie z entuzjazmem zgłębiała tajniki tej dziedziny. Lata nauki i rozwoju przekształciły się w głęboką miłość do tego, co robi. Kiedy przychodzi weekend zamienia się w miłośniczkę serialowych maratonów na Netflixie. Z tego, co wiemy, lubi eksperymentować w kuchni (jeszcze nic nie próbowaliśmy, ale damy znać, jak to się zmieni) To właśnie te chwile pokazują, że nawet najbardziej zapracowani kreatorzy treści potrzebują czasu na relaks. I choć doprawdy Paulina mogłaby odpoczywać więcej, z uśmiechem na twarzy pokazuje nam, że wcale tego nie potrzebuje.

Napisz do mnie

Formularz kontaktowy
contact form mob

Virtual People to zespół ludzi nie tylko z wiedzą, ale też z pasją i wizją.

  Zapraszamy do współpracy

  Chętnie podzielimy się nimi wszystkimi  Oferta dla Marketing
  Chcesz zacząć od innych usług?
  Web
  Zaufali nam
  Zaufało nam już ponad 400 firm z Polski i świata.
  our clients hp our clients hp mob