Oferta

Kampania Google Ads (Adwords) Szczecin

Prowadzenie działań marketingowych w ramach Google Ads to trzon dzisiejszego e-marketingu.

Istotną zaletą tego typu kampanii reklamowych jest elastyczność budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na promocję. Co ważne - warunki finansowe kształtują firmy wzajemnie ze sobą konkurujące, co oznacza, że inne stawki obowiązują w branży deweloperskiej, a inne w szkoleniach językowych. Warto też nadmienić, że Google Ads doskonale sprawdza się nie tylko w roli uzupełnienia pozycjonowania ale również jako samodzielna metoda.

Dzięki swej specyfice doskonale nadaje się zarówno do szybkich działań marketingowych (np wypromowania produktów i usług sezonowych) oraz stałych kampanii mających na celu pozyskanie klientów lub kreowanie świadomości marki. Kliknięcie w reklamę powoduje, że klient trafia na konkretną stronę docelową. W ramach naszej konfiguracji dobieramy takie słowa kluczowe, stawki i przeprowadzamy stosowną optymalizacje - aby osiągnąć harmonijny kompromis pomiędzy jakością i ilością odwiedzin.

Realne koszty i skuteczność kampanii możemy w każdym momencie kontrolować dzięki prowadzonym statystykom. Ta forma promocji jest szczególnie dobra dla działań gdzie liczy się wysoka dynamika przedsięwziętych działań. Polecamy ją także jako narzędzie uzupełniający proces pozycjonowania organicznego strony internetowej.

Zaufaj specjalistom. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google. Oznacza to, że posiadamy odpowiednie umiejętności i wiedzę w zakresie Google Ads, spełniamy określone przez Google wymagania, zapewniamy sobie i klientom wzrost przychodów, utrzymujemy i powiększamy grono naszych klientów oraz zdaliśmy stosowne certyfikaty.

Nasze kampanie cechuje wyjątkowa skuteczność
Zobacz co zyskujesz współpracując z nami

Konfiguracja wstępna

Kierowanie na lokalizacje geograficzne

Dobór optymalnych słów kluczowych

Przygotowanie treści reklam

Bieżąca obsługa i prowadzenie

Kampania w sieci wyszukiwań

Analiza Google Analytics

Kupon na 250 PLN

Możliwość dowolnej konfiguracji: GDN, Remarketing, GSP, RLSA etc

Co dalej?

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, przedstawisz swoją działalność, cele i założenia promocji, a my zajmiemy się całą resztą. Przeprowadzimy analizę rynku i na tej podstawie dobierzemy odpowiednie działania oraz optymalny budżet dla Twojej kampanii reklamowej.

Google Ads

Kampania linków sponsorowanych w sieci Google to jedna z najskuteczniejszych i najszybszych form promocji Twojego biznesu. Pierwsze efekty dostrzeżesz właśnie już po miesiącu. Pamiętaj jednak, że to dopiero początek i wyobraź sobie co możesz osiągnąć, dzięki długoterminowej współpracy :)

 

Nasi klienci

Wypróbuj Google Ads
Zaufaj certyfikowanym specjalistom

Skontaktuj się z nami, przedstaw swój biznes - my zaproponujemy odpowiednie działania.

Kampania linków sponsorowanych w Google Ads to niezwykle szybki sposób na pozyskanie użytkowników, którzy realnie są zainteresowani skorzystaniem z Twoich usług lub kupnem oferowanych przez Ciebie produktów. Wyróżniamy tutaj kilka kluczowych form promocji m.in. reklama tekstowa w sieci wyszukań, reklama graficzna w sieci reklmoawej, remarketing, kampania produktowa, reklama YouTube oraz GSP.

 

Współpracuj z nami

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zgłoszenie