LinkedIn

Jeszcze kilka lat temu LinkedIn kojarzył nam się głównie jako narzędzie do działalności HR, dzięki któremu wyspecjalizowane firmy szukały odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów do pracy. Teraz jest to potężny, jeden z najszybciej rozwijających się serwisów biznesowych, jakie funkcjonują w przestrzeni wirtualnej.

Tomasz Rejman
linkedin top

Dzisiejsze czasy są czasami konkurencji, w której brakuje już miejsca na bylejakość. Nierzetelni podwykonawcy powoli znikają z rynku, a uznanie i renomę budują tylko ci, którzy w ramach świadczonych usług gwarantują odpowiednią jakość. Takie działania pozwalają również na wypracowywanie wartościowych rekomendacji oraz zdobycie niezbędnych kontaktów, stanowiących dziś fundament efektywnej egzystencji gospodarczej.

Wspomniane zdobywanie kontaktów jest właśnie jedną z głównych przesłanek, z uwagi na które kolejne przedsiębiorstwa zaznaczają swoją obecność w serwisie LinkedIn. Wszystko w myśl popularnej i niezwykle trafnej maksymy: jeśli gdzieś jest Twój potencjalny klient, Ty również powinieneś tam być.

linkedin hero mob

LinkedIn nie zamyka się oczywiście wyłącznie na kwestii przedsiębiorstw. Platforma ta stanowi integralny element personal brandingu i pozwala w przystępny sposób prezentować swoje mocne strony, umiejętności oraz dotychczasowe dokonania. Krótko mówiąc: narzędzie to może być więc efektywnie wykorzystywane zarówno przez duże korporacje, małe i średnie firmy oraz pojedyncze jednostki.

Serwis LinkedIn został uruchomiony w roku 2003. Przez niemal dwie dekady sukcesywnie rósł w siłę i budował swoją pozycję na rynku. W tej chwili możemy śmiało powiedzieć, że to właśnie do tej przestrzeni internetowej przeniósł się cały profesjonalny biznes. Liczba osób, korzystających z możliwości tej platformy już dawno przekroczyła barierę 600 milionów użytkowników na całym świecie.

linkedin third mob
 • Budujemy silne Marki Biznesowe
 • od 8 lat pracujemy z klientami na Linked In
 • wspieramy ponad 60 marek
 • posiadamy bogate doświadczenie w Employer brandingu i Employer Marketingu
 • Pracujemy i szkolimy firmy
 • Sami jesteśmy praktykami biznesu!

Twój Linked In w rękach #Virtualnych Profesjonalistów?

Jak w tym świecie odnajduje się ekipa Virtual People? Jak ryba w wodzie. Towarzyszymy tej platformie od wielu lat, monitorujemy i analizujemy zmiany, które zachodzą, wyciągamy wnioski i dostosowujemy nasze działania do ewoluujących okoliczności. Posiadamy nie tylko niezbędną wiedzę, ale też doświadczenie, które pomaga budować silną pozycję w serwisie LinkedIn. Chcesz poznać z nami tę część wirtualnej przestrzeni i znaleźć sobie odpowiednie miejsce w świecie internetowego biznesu? Trafiłeś pod właściwy adres. Zaufaj renomowanym specjalistom i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

linkedin hands boom

Sprawdź nasze inne Social Media

phone inactive insta
phone active insta

Instagram

Poznaj szczegóły

Formularz kontaktowy
contact form mob

Virtual People to zespół ludzi nie tylko z wiedzą, ale też z pasją i wizją.

  Zapraszamy do współpracy

  Chętnie podzielimy się nimi wszystkimi  Oferta dla Wizerunek Marki
  Chcesz zacząć od innych usług?
  Web
  Zaufali nam
  Zaufało nam już ponad 400 firm z Polski i świata.
  our clients hp our clients hp mob