Instagram

Istnieje powiedzenie, które mówi, że obraz jest wart tysiąca słów. Prawdopodobnie z tego samego założenia wyszli pomysłodawcy serwisu Instagram, którzy postanowili stworzyć wirtualną przestrzeń społecznościową, opartą właśnie na zdjęciach. Projekt okazał się strzałem w przysłowiową „dziesiątkę”, a liczba korzystających z portalu już w 2018 roku przekroczyła imponującą granicę miliarda użytkowników. Dlaczego nie wykorzystać tego w Twoim biznesie?

Tomasz Rejman
instagram top
insta heart

Serce social mediów

Obecnie można śmiało wysnuć tezę, że to właśnie tutaj w dużej mierze przeniosła się aktywność społecznościowa ludzi z całego świata, a Instagram stał się swoistym sercem social mediów. W serwisie znajdują się aktualnie setki milionów aktywnych i zaangażowanych użytkowników, którzy żyją zamieszczanymi w tym miejscu treściami. Tak duża liczba zainteresowanych wymiernie przekłada się na interakcje międzyludzkie i sprawia, że Instagram tętni wirtualnym życiem.

Poprowadź z nami Instagram

insta heart

Taki stan rzeczy implikuje tym, że przestrzeń ta samoczynnie kreuje bardzo interesujące możliwości biznesowe. Reklamy są wprawdzie nieco mniej rozbudowane niż ich facebookowe odpowiedniki, ale na ich niewątpliwą korzyść działa to, że są tańsze. Mówiąc o promocji poprzez Instagram, nie sposób pominąć również możliwości, jakie gwarantują influencerzy.

Siła wpływu

Influencerzy, czyli osoby będące w stanie oddziaływać na szerokie grono odbiorców, są motorem napędowym instagramowego biznesu. Współpraca ze specjalistami w danej dziedzinie pozwala planować i prowadzić zaawansowane kampanie marketingowe, a w efekcie trafić do świadomości potencjalnego klienta z produktem czy usługą, które chcemy promować. Ten model działań znakomicie sprawdza się między innymi w takich branżach jak zdrowie, uroda, kosmetyki, fitness czy lifestyle, ponieważ ich reprezentanci posiadają często bardzo obszerne grono obserwujących, a ich rekomendacje i opinie mają przełożenie na późniejsze decyzje konsumenckie odbiorców.

Wykorzystaj Instagram w swojej firmie!

insta power mob

Współpracuj z celebrytami! #influencer w Twojej firmie

Nie wiesz jak zacząć?

Skontaktuj się z nami!

Czy warto oddać Instagrama w #Virtualne ręce?

Jak zbudować aktywną i zaangażowaną społeczność na Instagramie?

W jaki sposób zainteresować odbiorców i umiejętnie prowadzić firmowy profil?

Z którymi influencerami współpracować i jak optymalizować planowane kampanie reklamowe?

Powierz Swój Instagram w Virtualne ręce prawdziwych specjalistów!

Pytań jest sporo, ale w Virtual People chętnie się z nimi zmierzymy. Nasz doświadczony zespół ma w swoich szeregach specjalistów od Instagrama, którzy opanowali już wszystkie tajniki tego serwisu. Chcesz, aby Twoja firma zaznaczyła swoją obecność w samym sercu mediów społecznościowych? Trafiłeś we właściwe miejsce. Zaufaj Virtual People i wejdź z nami w świat Instagrama!

Chcę otrzymać ofertę!

Poznaj profile naszych klientów

our clients hp
our clients hp mob

Sprawdź nasze inne Social Media

Formularz kontaktowy
contact form mob

Virtual People to zespół ludzi nie tylko z wiedzą, ale też z pasją i wizją.

  Zapraszamy do współpracy

  Chętnie podzielimy się nimi wszystkimi  Oferta dla Wizerunek Marki
  Chcesz zacząć od innych usług?
  Web
  Zaufali nam
  Zaufało nam już ponad 400 firm z Polski i świata.
  our clients hp our clients hp mob