Oferta

Profesjonalna wersja językowa strony WWW, to jeden z pierwszych kroków do wejścia na zagraniczny rynek.

Czy znasz szybszy sposób - niż Internet - na dotarcie ze swoją ofertą biznesową w każdy zakątek świata? Zapewne nie. Zatem - Twoja strona WWW, to pierwszy krok w kierunku nowych klientów na obcych rynkach.

Każdy klient bez względu na narodowość, już w kilka pierwszych chwil oceni Twoje kompetencje przez pryzmat treści jakie prezentujesz na swojej stronie. Skoro "Polacy nie gęsi i swój język mają i kochają", tak czynią również inni. Jeśli nie zadbasz o poprawność zarówno językową, merytoryczną i stylistyczną obcej wersji językowej, możesz zrazić do siebie każdego potencjalnego klienta.

Jak Temu zaradzić? Wystarczy trzymać się 2 prostych zasad: nie działać na własną rękę i zaufać profesjonalistom! W Virtual People tłumaczenia treści dla obcych wersji językowych przygotowujemy we współpracy z profesjonalnym biurem tłumaczeń, z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingowej. Dzięki temu masz gwarancje, że Twoje teksty nie będą suchą translacją, lecz oddaniem sedna sprawy, które chciałeś przekazać klientowi.

Co cechuje nasze tłumaczenia?

Profesjonalizm

Szybka wycena w 24h , ekspresowa realizacja, treści przekładane tylko przez doświadczonych tłumaczy. Czy można chcieć więcej?

Wysoka jakość

Marketing to podstawa, w reklamie zwykłe tłumaczenie nawet bardzo dobre, to nie wszystko. Lepiej zaufać ludziom którzy wiedzą jak oddać sens treści.

Oszczędność czasu

Czas to pieniądz, więc zamiast poszukiwać tłumacza, lub samodzielnie przekładać treści, lepiej to zostaw nam ;)

Dbałość o detale i poprawność tłumaczeń na Twojej stronie WWW da przekaz dla Twojego klienta, że ma do czynienia z rzetelnym partnerem, który szanuje jego język oraz kulturę.

Klienci z pewnością to zauważą i docenią, dlatego nie wahaj się postawić na jakość tłumaczenia na swojej stronie WWW. Oszczędności można szukać wszędzie ale nie tam, gdzie pierwsze wrażenie w bezpośrednim kontakcie z klientem ma znaczenie decydujące.