Oferta

Pozycjonowanie stron internetowych Szczecin

Internet to niejednokrotnie główne źródło informacji dla wielu z nas. Z tego powodu należy zadbać aby Twoja strona była w nim odpowiednio widoczna. Pozycjonowanie stron www to jedna z fundamentalnych form promocji w Internecie, a jednocześnie podstawowym działaniem w kierunku sprzedaży usług lub produktów online.

Gdzie użytkownicy głównie poszukują informacji? Sam możesz sobie odpowiedzieć na to pytanie - na pierwszej stronie wyszukiwarki. Zatem jeśli Twoja strona wyświetla się na dalszych pozycjach, to jej odwiedzialność jest stosunkowo niska. Dzięki współpracy z nami Twój serwis stanie się łatwiej dostępny oraz zaczną odwiedzać go osoby realnie zainteresowane Twoją ofertą.

Praktykowane przez nas strategie bazują na ponad 10 letnim doświadczeniu. Każdorazowo dobieramy do klienta działania stosowne do jego biznesu, celu oraz możliwości finansowych. Posiadamy doświadczenie przy długofalowym pozycjonowaniu bardzo trudnych słów kluczowych, także na rynki zagraniczne (niemiecki, francuski, włoski, angielski, belgijski, norweski i szwedzki).

Zaufaj specjalistom. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google. Oznacza to, że posiadamy odpowiednie umiejętności i wiedzę w zakresie AdWords, spełniamy określone przez Google wymagania, zapewniamy sobie i klientom wzrost przychodów, utrzymujemy i powiększamy grono naszych klientów oraz zdaliśmy stosowne certyfikaty.

SEO - kilka kroków do sukcesu

Analiza klienta

Weryfikujemy szereg kluczowych czynników (np. posiadane narzędzia, cele biznesowe, budżet) na podstawie, których opracujemy docelową strategie.

Przygotowanie strategii

Przedstawiamy proponowane działania, w tym zakres pozycjonowanych słów kluczowych oraz określamy warunki współpracy i koszty obsługi.

Skuteczna realizacja

Nasze działania charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością. Radzimy sobie z wymagającymi zleceniami i nie obawiamy się 'mocnych' słów kluczowych.

Postaw na skuteczność. Bądź widoczny w TOP10.

Wybierając naszą ofertę i decydując się na współpracę zyskujesz:

  • zaplanowanie skutecznej strategii
  • audyt i optymalizację strony
  • pomoc w wyborze najkorzystniejszych słów kluczowych
  • gruntowną analize działań konkurencji
  • promocję strony nawet na najtrudniejsze frazy
  • generowanie ruchu na stronie z wielu fraz niszowych
  • comiesięczne raporty z postępów pozycjonowania
  • partnerskie warunki formalne

Nie boimy się wyzwań Współpracuj z nami