Oferta

Poligrafia reklamowa Szczecin

Czy warto oklejać miasto reklamami? Wszytko zależy od tego, jaka to reklama! W tym prostym stwierdzeniu zawarte jest sedno skutecznego marketingu. Nie ważne jak dużą reklamę posiadasz albo jak dużo ulotek rozdałeś, jeśli są kiepskie, nieprzemyślane, źle wykonane - nie przyciągną wzroku lub trafią do śmieci.

Tak fundamentalny błąd sprawie, ze duże nakłady wydane na druk materiałów, czy zakup przestrzeni reklamowej okażą się przysłowiowym wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Doskonale wiemy, że klienci szukają często ekonomicznych rozwiązań. Oczywiście nie ma nic złego w byciu oszczędnym i przedsiębiorczym ale należy przy tym kierować się stosowną oceną jakości bo jeśli ta jest kiepska - efekt i opinię klienta przewidzieć jest łatwo.

Jak sprawić by obraz przemówił za nas? Kluczem do tego jest wizja i człowiek. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży marketingowej oraz zespołowi utalentowanych grafików i marketingowców sprawiamy, że każdy, wydawałoby się drobny i standardowy element jak wizytówka, teczka na dokumenty, czy folder reklamowy - zrobi wrażenie na klientach.

Wśród naszych realizacji znajdziesz:

Poligrafia biurowa

Czyli to czego potrzebujesz dla swojej firmy - wizytówki, teczki, koperty, długopisy i wiele wiele innych. Wszytko w unikatowej formie z Twoim logo i w Twoich barwach.

Poligrafia reklamowa

Drobne ulotki, duże banery, oklejenie samochodu czy neony nad witrynę sklepową, nie ma znaczenia. Zawsze to kwestia dobrego projektu.

Poligrafia drukarska

Jeśli potrzebujesz składu gazetki promocyjnej, nowoczesnego folderu lub czasopisma - zdaj się na doświadczenie. Nikt nie układa tekstu tak jak my ;)

Bo dobry projekt to podstawa! Niezależnie od tego czego aktualnie potrzebujesz, my zawsze zaczynamy od pomysłu.

W zależności od przedmiotu realizacji uwzględnimy Twoje wymagania i potrzeby a następnie podpowiemy Ci jak to najlepiej wykonać. Kiedy już zdecydujesz się na konkretne działania, dostarczasz nam podstawowe materiały, a my robimy resztę. Gdy projekt jest gotowy, pozostaje Ci jedynie jego ocena i dopieszczenie detali.

Każdy projekt poligraficzny kończy się jego przygotowaniem do druku, niezależnie czy chcesz drukować z nami, czy masz swojego zaufanego wykonawcę, wystarczy że przekażesz nam wytyczne dostosujemy projekt do wskazanych standardów.

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres kompleksowych usług, w tym również drukarskich. Pozwala to na realizację każdego zadania od A do Z u nas. Począwszy od pomysłu, przez projekt , jego realizację, na wydruku i montażu skończywszy. Realizacje kompleksowe wyceniane są na preferencyjnych warunkach.

Nie boimy się wyzwań Współpracuj z nami