Oferta

Marketingowiec w Twojej firmie, oddelegowany dokładnie w takim stopniu jak tego potrzebujesz.

Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują marketingowca w określonym wymiarze godzin, oddelegowanego stricte na swoje potrzeby. Na czym polega ta usługa? Ustalamy z klientem kilka kluczowych kwestii np. wykorzystywane formy komunikacji i sprzedaży online, częstotliwość działań, budżet przeznaczany na autopromocje, wymagany zakres zaangażowania, następnie całość oceniamy przez pryzmat profilu działalności klienta. Z otrzymanego mixu tworzy nam się profil docelowej współpracy oraz zakres obowiązków marketingowca.

Marketingowiec w Twojej firmie to:

Wygoda

Otrzymujesz wyszkolonego człowieka, dobranego do Twoich potrzeb, za którego odpowiadają profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Oszczędność czasu

Nie przejmujesz się etapem rekrutacji czy zatrudnieniem. Wszelkie formalności leżą po naszej stronie.

Możliwość rozwoju

Dzięki współpracy z osobami, które doskonale znają się na tym co robią - zyskujesz dziesiątki nowych pomyslów na rozwój swojej działalności.

Sam ustalasz zakres zapotrzebowania i stopień zaangażowania jaki potrzebujesz.

Możesz oczywiście zatrudnić taką osobę na własną rękę. Jednak przy założeniu, że wymaga się od niej profesjonalnych umiejętności - temat zaczyna się komplikować. W odpowiedzi przychodzi nasze rozwiązanie gdzie oferujemy przeszkolonego i przygotowanego pracownika. Po naszej stronie jest kwestia zatrudnienia, szkolenia oraz nadzoru nad realizacją zakładanych zadań cyklicznych. Natomiast Ty zyskujesz profesjonalistę w swoich szeregach, oddelegowanego w takim zakresie jak tego potrzebujesz. Proste prawda?

Nie boimy się wyzwań Współpracuj z nami