NATURAL TRAIL

Zakres prac

  • Stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej w sieci poprzez strony www
  • Wdrożenie programistyczne
  • Zaplanowanie struktury UX i UI
  • Stworzenie strategii i optymalizacji działań reklamowych
Zobacz projekt online

Natural Trail ma w swojej ofercie karmy dla zwierząt najwyższej jakości – super premium, z surowego, dzikiego mięsa. Zgłosili się do nas, abyśmy pomogli im w zbudowaniu komunikacji social mediowej. Z przyjemnością podjęliśmy to wezwanie.

Koordynator projektu
Maciej Żmudzki
Maciej Żmudzki

Założenia projektu

Od samego początku wiedzieliśmy, że naszym największym wyzwaniem będzie przedstawienie produktów marki, czyli karm dla zwierząt, które są z surowego mięsa. Firma stawia przede wszystkim na jakość. Ten aspekt uznaliśmy za najważniejszy i musieliśmy podjąć wszelkie starania, aby strona internetowa Natural Trail kojarzyła się właśnie z jakością, a jednocześnie ze zwierzęcą naturą, która była kluczem do sukcesu całego projektu.

Założenia projektu
Analiza budowy strategii
Założenia projektu
Stworzenie identyfikacji wizualnej strony
Założenia projektu
Prowadzenie komunikacji w social mediach
Założenia projektu

Rezultat

Skupiliśmy się na zbudowaniu identyfikacji wizualnej, która odda charakter firmy, a jednocześnie ukaże wszystkie jej najważniejsze atuty. Wokół tego musieliśmy zbudować cały branding, komunikację w Social Mediach, aby reklamy, które będą się pojawiały, oddawały charakter tego, co Natural Trail oferuje – czyli wysokiej jakości karmę dla psów i kotów, z wysoką zawartością mięsa. Prowadzimy profile społecznościowe tej marki skutecznie dbając o jej wizerunek. Zasięgi wrzucanych przez nas postów na Facebooku wynosiły setki odsłon. Wprowadzone przez nas działania spowodowały także wzrost zainteresowania ofertą. Natural Trail wciąż się rozwija, nasza współpraca trwa od roku. Jesteśmy dla nich wsparciem do dnia dzisiejszego pod względem technicznym, graficznym oraz marketingowym.

wzrost sprzedaży o

150%

więcej odwiedzin o

200%

obniżenie współczynnika odrzuceń o

20%

poprawa pozycji organicznych do

1

Nie mogliśmy trafić w lepsze ręce. Virtual People to ludzie z ogromnym doświadczeniem – wiedzą co robią

Natural Trail