EKSPERT KASY FISKALNE

Zakres prac

  • Stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej w sieci poprzez strony www
  • Wdrożenie programistyczne
  • Zaplanowanie struktury UX i UI
  • Stworzenie strategii i optymalizacji działań reklamowych
Zobacz projekt online

Ekspert kasy fiskalne to firma istniejąca na rynku szczecińskim od 1993 roku. Dostarczają kasy fiskalne i rozwiązania fiskalne, które wspomagają prace handlu i usług. Jednocześnie jest to jedna z najstarszych firm, z którą współpracujemy – a robimy to od ponad 10 lat.

Koordynator projektu
Dariusz Romaniec
Dariusz Romaniec

Założenia projektu

Naszym zadaniem miało być tworzenie stron internetowych, platform reklamowych do kas fiskalnych oraz prowadzenie komunikacji w social mediach. Z racji, że firma proponuje swoim klientom ERP, czyli oprogramowania do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem, naszym zadaniem było wsparcie tych wdrożeń, zaprojektowanie grafik, stworzenie stron internetowych i wprowadzenie rozwiązań dla branży e-commerce. Cała komunikacja, którą mieliśmy prowadzić, miała być kierowana pod kątem B2B.

Założenia projektu
Stworzenie stron www
Założenia projektu
Analiza obecnego wizerunku firmy
Założenia projektu
Wsparcie wdrożeń ERP
Założenia projektu
Prowadzenie komunikacji w social mediach

Rezultat

Pierwszym i najważniejszym zadaniem było zastanowienie się, jakie rozwiązania będą dla naszego klienta najlepsze, a z jakich musimy zrezygnować. Firma Ekspert Kasy Fiskalne, jak sama nazwa wskazuje, jest ekspertem w dziedzinie kas fiskalnych oraz wspiera pozostałe przedsiębiorstwa oferując im szereg rozwiązań ułatwiających zarządzanie biznesem. Pojawiło się zatem pytanie: jak przedstawić naszego klienta, i tę ofertę? Zaczęliśmy więc od stworzenia identyfikacji wizualnej, czyli od projektu grafik oraz brandingu. Postawiliśmy na stonowane rozwiązania, skoro przedstawialiśmy klienta, jako znawcę i eksperta z ogromnym doświadczeniem. Niedługo po tym opracowaliśmy stronę internetową oraz, co ważne, wprowadziliśmy rozwiązania dla branży e-commerce. Na stronie Ekspert Kasy Fiskalne są nie tylko informacje, ale także możliwość zakupu kas fiskalnych. Z jednej strony staliśmy się partnerem wykonawczym klienta, a z drugiej – wciąż jesteśmy agencją, która świadczy usługi marketingowe. Tworzymy dla nich branding, materiały reklamowe, platformy reklamowe do kas fiskalnych, strony internetowe, zajmujemy się także ich pozycjonowaniem. W związku z podejmowanymi przez nas działaniami, marka Ekspert Kasy Fiskalne stale rośnie. Wyniki sprzedaży? Liczba odwiedzin? Prowadzimy komunikację w social mediach (Facebook) oraz wszelkie ich profile, a także sklep oraz kampanię Google Ads, Facebook Ads, zajmujemy się również SEO

Wsparcie w obszarach promocyjnych

7

Ilość pozycjonowanych fraz w top 1-10

70%

Ilość pozyskanych userów z Google Ads

80 000

Ilość zrealizowanych konwersji Google Ads

1228

Prowadzimy bloga na stronie internetowej klienta. Wszelkie tematy kierowane są dla przedsiębiorców posiadających, lub chcących założyć, własną działalność. Nowe artykuły pojawiają się dwa razy w miesiącu i są konsultowane z klientem.

Wieloletnia współpraca z Virtualem nigdy nas nie zawiodła. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ich wiedzy oraz podejścia do klienta – wszystko na najwyższym poziomie.

Ekspert Kasy Fiskalne