Oferta

Copywriting, to nic innego jak pisanie profesjonalnych tekstów na Twoją stronę, czy sklep www.

Z doświadczenia wiemy, że tworzenie przez klientów tekstów na ich nowopowstające strony www często jest „piętą achillesową” projektu. Albo teksty te powstają bardzo długo i opóźniają progres prac nad stroną albo jak już powstaną, to nie są satysfakcjonującej jakości.

A przecież trzeba zwrócić uwagę, że oprócz profesjonalnie przedstawionej grafiki, nie można zapomnieć o treściach, które stanowią „kropkę nad i” na wszystkich stronach www. Na lekcjach polskiego poznawaliśmy zasady pisania wypracowań, notatek etc.

Jednak styl pisania na stronach internetowych wiele się od tego różni, bowiem teksty te mają za zadanie zachęcić i namówić do zainteresowania ofertą, do kontaktu, czy współpracy z firmą. Oprócz tego "dobre teksty" niezwykle pomagają wypozycjonować stronę na wysokie pozycje w Google.

Jakie są zalety copywritingu?

Profesjonalny wizerunek

Firma, której zależy na fachowym podejściu do klienta musi zadbać o składne teksty, ponieważ to dzięki nim prezentuje się w Internecie.

Wyższe zyski

Właściwe zainteresowanie ofertą i trafne, chwytliwe przygotowanie opisów - napędza sprzedaż.

Wysokie pozycje w Google

Content jest niezwykle istotny, by uzyskać wysokie pozycje w wyszukiwarce Google, a co za tym idzie, by jak najwięcej klientów trafiło na Twoją stronę.

Piszemy, bo dobrze piszemy ;)

Nauczeni latami doświadczeń, po przeczytaniu kilku tysięcy tekstów stworzonych przez klientów, po przeprowadzeniu kilku milionów rozmów - postanowiliśmy być wsparciem także i temacie copywritingu.

Nie boimy się wyzwań Współpracuj z nami