Zakres prac

  • Stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej
  • Opracowanie logo i layoutu strony WWW
  • Wdrożenie programistyczne Strony
  • Zaplanowanie struktury UX i UI
  • Stworzenie strategii marketingowej i planu komunikacji
  • Zaplanowanie i prowadzenie działań reklamowych
  • Kampania reklamowa Google Ads, Social Media (Facebook i Instagram), SEO
Zobacz projekt online

Agencja pracy 7HR to nowoczesna firma rekrutująca oraz pozyskująca pracowników, z siedzibą w Szczecinie. Klient zgłosił się do nas z tematem wsparcia działań rekrutacyjnych mających na celu pozyskanie potencjalnych pracowników na rynku polskim oraz zagranicznym.

Koordynator projektu
Dariusz Romaniec
Dariusz Romaniec

Założenia projektu

Wiedzieliśmy już na samym początku, że będziemy musieli stworzyć taki wizerunek agencji, aby ludzie chętnie chcieli z nią podjąć współpracę. Budowanie marki godnego zaufania partnera i profesjonalnego zespołu wspierającego cały proces zatrudniania stanowiło główny fundament naszych działań i niemałe wyzwanie. Zastanowiliśmy się, jakie kampanie byłyby w takim przypadku najlepsze i najbardziej efektywne, a następnie postanowiliśmy wymyślić narzędzia, które ułatwiłyby potencjalnemu pracownikowi przejście przez proces rekrutacji. W ramach naszych działań powstała pełna strategia komunikacji z potencjalnymi odbiorcami zarówno klientami B2B Jak również osobami poszukującymi pracy wykorzystująca bardzo szeroko takie narzędzia jak Google Ads, Social Media (Facebook i Instagram) czy SEO celem promocji ogłoszeń rekrutacyjnych oraz marki 7 HR na rynku Polskim oraz zagranicznym.

Założenia projektu
Analiza dotychczasowych działań
Założenia projektu
Analiza obecnego wizerunku firmy
Założenia projektu
Utworzenie oraz aktywne prowadzenie profilu marki na platformie Facebook
Założenia projektu
Prowadzenie kampanii Adwords

Rezultat

W ramach przeprowadzonych działań udało nam się wypracować szereg rozwiązań poprawiających wizerunek, a co za tym idzie wspierających działania rekrutacyjne i biznesowe agencji 7HR. Począwszy od zbudowania pełnej identyfikacji wizualnej w postaci logo, strony WWW oraz szeregu materiałów poligraficznych i reklamowych dla agencji. Dodatkowo wprowadzone rozwiązania w postaci połączenia narzędzia do rekrutacji z narzędziami zewnętrznymi, w postaci zaprojektowanej przez nas HRapki – systemu rekrutacji pozwoliło na lepszą optymalizacje i automatyzacje procesów rekrutacyjnych wewnątrz agencji. Przeprowadzone kampanie marketingowe w social media oraz Google Ads przyczyniły się do realnego wzrostu ilości odwiedzin na stronie agencji 7HR, a co za tym idzie poprawy rozpoznawalności i wizerunku jako partnera godnego zaufania oferującego pomoc potencjalnym pracownikom. Całość tych działań przełożyła się natomiast na realny wzrost pozyskanych leadów a następnie zrekrutowanych pracowników. Naturalnie wraz ze wzrostem zainteresowania, oferty pracy zostały poszerzone i ukierunkowane dla obcokrajowców. Dodatkowo pełna optymalizacja i linkbuilding stanowiąca główną oś działań nad poprawą pozycji w indeksie organicznym (SEO) przyczyniła się do stałego wzrostu ruchu na stronie i pozyskiwanych leadów z ogłoszeń, a w konsekwencji pozwoliła na rozwój i skalowanie biznesu agencji 7HR.

wzrost sprzedaży o

150%

więcej odwiedzin o

200%

obniżenie współczynnika odrzuceń o

20%

poprawa pozycji organicznych do

1

Polecamy Virtuala każdemu, kto rozpoczyna swoją przygodę w biznesie. Pracownicy są bardzo pomocni, służą radą, a do tego wykonują swoją pracę w sposób profesjonalny i bezbłędny.

7 HR