Oferta

Obraz wart 1000 słów, czyli klipy Video, które zawsze robią wrażenie!

I nic w tym dziwnego, gdyż forma prezentacji audiowiuzalnej daje olbrzymie pole do popisu. Dźwięk i obraz wraz ze spójną i ciekawą koncepcją potrafią stworzyć wspaniałą kreacje, jak również przekazać coś trafniej niż zwykły obraz czy tekst!

Połączenie dobrej reklamy video z odpowiednią dystrybucją sprawi, że każdy Twój potencjalny klient stwierdzi: "WOW! Ta firma wygląda na prawdziwych profesjonalistów.". Co należy zauważyć - efekt ten nie wymaga wielkich nakładów finansowych, co za tym idzie - wcale tak wiele nie dzieli Cię od profesjonalnie zrealizowanej kampanii video w Internecie.

W tworzeniu reklamy Video wszystko zależy od tego "co" i "w jaki sposób" chcemy przekazać. W Virtual People zawsze mamy setkę pomysłów na każde z powierzonych nam zadań, jednak tutaj diabeł tkwi w szczegółach. Kluczem w tym wypadku jest dobór odpowiedniej formy przekazu do realizacji Twoich potrzeb, czyli jaki rodzaj klipu wybrać.

Jakie rodzaje klipów tworzymy?

Videoinfografiki

Rozbudowane formy reklamowe, których głównym celem jest przedstawienie istotnych danych przy użyciu grafik, piktogramów oraz form animacji.

Animowane klipy reklamowe

Reklama w czystej postaci, tylko bez kamery, zdjęć i statystów. Rządzi wizja, grafik i montażysta. Typowa "Virtualna" realizacja, "Virtualnych" ludzi. Tylko efekty prawdziwe ;)

Profesjonalne reklamy video

Realizacja z cyklu "prawda czasu prawda ekranu"! Pomysł, scenariusz, reżyser, aktorzy, kamera, akcja!

Zastanawiasz się jak przebiega realizacja i jaką formę wybrać?

Realizacje rozpoczynamy od zapoznania się z tym co chcesz przedstawić oraz do jakiego klienta trafić.

Prowadzimy wspólną dyskusje i zbieramy pomysły. W ten sposób poznajemy Ciebie i Twój biznes. Aby reklama przemówiła do odbiorców musi być zrozumiała, więc i my musimy rozumieć Twoją branżę i Twoje potrzeby. Po zapoznaniu w pierwszej kolejności decydujemy się na formę i sposób realizacji.

Kolejny etap twórczy to przygotowanie wstępnego scenariusza, oraz tekstu niezależnie czy jest to dialog aktorów, monolog lektora czy animacja tekstowa. Dalej przebieg wydarzeń zależy od rodzaju realizacji, w przypadku klipów z udziałem lektora w pierwszej kolejności nagrywany jest dźwięk, następnie opracowanie graficzne. Jeśli zaś w grę wchodzi reklama z udziałem aktorów, wszystko rozgrywa się na planie zdjęciowym. Całość niezależnie od sposobu realizacji kończy się montażem, po którym możemy wspólnie podziwiać efekt końcowy.

Niezależnie od tego na jaką formę się zdecydujesz, będzie ona stanowiła bardzo silne i przydatne narzędzie promocji w Twoich rękach. Reszta zależy od jego umiejętnego wykorzystania, w tym dobrego planowania marketingowego.

Nie boimy się wyzwań Współpracuj z nami