Oferta

Aplikacje dedykowane Szczecin

Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu nie są nam straszne najbardziej wymagające projekty ;) Z tematów godnych uwagi, znaczną część naszego czasu poświęcilimy: konfiguratorom internetowym zarówno dla aplikacji sklepowych jak i rozwiązań B2B, aplikacjom do kompleksowej obsługi pożyczek.

Co do zasady narzędzia tego typu cechuje bardzo rozbudowana logika oraz wiele zależności dlatego przed rozpoczęciem prac niezbędne jest przygotowanie opisowego dokumentu, który w miarę możliwości wyczerpuje wszystkie niezbędne elementy projektu. Przybiera on formę specyfikacji technicznej i powstaje w ramach tzw analizy przed-wdrożeniowej.

W przypadku konfiguratorów - wykonanie samego narzędzia (od strony graficznej i programistycznej) dostosowanego do potrzeb klienta, to jedno. Natomiast zrozumienie oferty, wszystkich logicznych zależności, wykluczeń oraz wdrożenie całości, to drugie.

Doświadczenie przekłada się na nasz standard

Konfiguratory

Tworzyliśmy m.in. sklepy internetowe umożliwiające konfiguracje przesłon okiennych, mebli oraz system B2B do konfiguracji drzwi.

Aplikacje pożyczkowe

Dla firmy Solven oraz dla Platformy Ratalnej wykonaliśmy dedykowane narzędzia, uszyte na miarę do prowadzenia ich biznesu.

Mniejsze systemy

Cyklicznie wykonujemy mniejsze narzędzia - od panelu do obsługi konkretnego zadania (np. zgłoszeń reklamacyjnych) do zaplecza umożliwiającego kompleksowe zarządzanie klientami.

Analiza przed-wdrożeniowa i opracowanie specyfikacji funkcjonalnej to podstawa aplikacji dedykowanej.

Poza doświadczeniem w tworzeniu aplikacji tego typu, możemy pochwalić się umiejętnościami analitycznymi, które już wielokrotnie przełożyły się na sukces w trakcie wdrożenia. Nieustannie też dbamy o rozwój naszych platform.

Nie boimy się wyzwań Współpracuj z nami