Oferta

Projektowanie portali internetowych Szczecin

Ten element naszej oferty skierowany jest do osób, które chcą stworzyć zupełnie nowy, niepowtarzalny produkt, przy współpracy z doświadczonymi osobami.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu i opracowanej wewnętrznej procedurze - pokierujemy pracami na każdym kroku w taki sposób, że będziesz widział oraz czuł jak Twoja koncepcja wpierw przelewa się na papier, następnie powstaje z niej wizualizacja graficzna aby na koniec została rzetelnie odzwierciedlona w wersji online.

Wiemy doskonale co jest szczególnie ważne przy projektowaniu intuicyjnych serwisów. Projektując dany moduł każdorazowo bierzemy pod uwagę szereg czynników m.in chcemy zastosować nowoczesne rozwiązania w połączeniu z prostą i intuicyjną nawigacją. Zwracamy szczególną uwagę na moduły i funkcjonalności ważne dla użytkownika.

Co cechuje dobry portal www?

Estetyczna szata graficzna

User patrząc na layout musi w ciągu sekundy ocenić nasze narzędzie jako serwis godny zaufania, a następnie dokonać pożądanej interakcji.

Intuicyjna nawigacja

Konstrukcja portalu musi być taka żeby użytkownik nie musiał zastanawiać się gdzie ma kliknąć aby uzyskać pożądany efekt.

Dopasowana funkcjonalność

Czyli taka jakiej potrzebują użytkownicy serwisu, a nie taka jaka się wydaje inwestorowi, że jest najlepsza.
Zone Kids

Zone Kids

www / dla dzieci / 2018

ZONEKIDS.PL to przyjazne miejsce dla rodziców szukających wysokiej jakości usług i zajęć dla swoich dzieci. Portal posiada ogromną bazę zajęć pozalekcyjnych: edukacyjnych, sportowych, artystycznych i wielu innych.

Zobacz online Zamknij okno
Szybki Spec

Szybki Spec

www / portal ogłoszeniowy / 2017

Szybkispec jest nowatorskim i jedynym portalem w sieci, który jednocześnie zrzesza fachowców z każdej branży, pozwala specjalistom dotrzeć do klientów w łatwy sposób, a klientom otrzymać pomoc rzetelnego i sprawdzonego specjalisty.

Zobacz online Zamknij okno
Booking Visit

Booking Visit

www / system rezerwacji / 2017

Kalendarz do rezerwacji wizyt online. Widget instalowany jest na dowolnej stronie internetowej i umożliwia klientom umówienie wizyty gdy nie możesz odebrać telefonu lub Twoja firma jest już zamknięta.

Zobacz online Zamknij okno
Lex Raty

Lex Raty

www / portal prawny / 2015

LexRaty.pl to pierwsza w Polsce, innowacyjna platforma internetowa, umożliwiająca klientom umówienie się na wizytę do prawnika-specjalisty w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu, a także skorzystanie z możliwości sfinansowania usług prawniczych na raty. Ich priorytetem jest pełna satysfakcja Klientów dzięki najwyższym standardom świadczonych usług. Pragnąc zapewnić Klientom nieograniczony dostęp do pomocy prawnej stworzyli platformę, która ułatwia korzystanie z niej na atrakcyjnych warunkach. Wygoda i bezpieczeństwo Klientów to dla nich priorytet, dlatego współpracują wyłącznie ze sprawdzonymi specjalistami w dziedzinie prawa i instytucjami bankowymi, które zapewnią najwyższy standard obsługi i korzystne warunki udzielania pożyczek.

Zobacz online Zamknij okno

Pamiętaj, że podstawą każdego portalu jest odpowiednia analiza oraz wynikająca z niej specyfikacja techniczna.

Podczas spotkań roboczych z klientem sugerujemy, proponujemy, dyskutujemy. Wskazujemy co jest słuszne, a co należy ewentualnie przemyśleć. Każdy detal ma znaczenie i przełożenie na dalsze powodzenie serwisu.

Nie boimy się wyzwań Współpracuj z nami