Oferta

Kampanie marketingowe Szczecin

Kompleksowa kampania reklamowa polega na prowadzeniu przez nas różnorodnych działań marketingowych, wg ustalonego planu i harmonogramu. Niezmiernie istotny w tym wszystkim jest plan, dostosowany do działalności klienta i jego możliwości finansowych. Dobrze ułożony scenariusz działania maksymalizuje prawdopodobieństwo sukcesu. Postępowanie zgodne z odgórnie przyjętymi założeniami pozwala wykonać zadania na czas, nie przekraczając przy tym przewidzianego budżetu.

Pierwszym etapem współpracy jest weryfikacja celów marketingowych przedsiębiorstwa oraz dostępnych środków na ich realizacje. Przed rozpoczęciem kampanii każdorazowo przygotowujemy zestawienie przewidzianych do zrealizowania działań marketingowych, które będą narzędziem w zdobyciu wyznaczonych celów.

Co do zasady każdorazowo przyjmujemy dwa typy działań. Pierwsze to takie, które w możliwie najkrótszym czasie powinny przełożyć się na zainteresowanie ofertą, a zatem i potencjalnych klientów. Ponadto planujemy też długofalowe działania, które podniosą efektywność i jakość całej kampanii.

Skuteczne działania przekładają się na zadowolenie naszych klientów.

Planowanie

Na podstawie zebranych informacji w pierwszym etapie tworzymy optymalne założenia dopasowane do potrzeb i budżetu klienta.

Prowadzenie

Realizujemy kampanię wg uprzednio przygotowanego planu i w oparciu o szczegółowe założenia ustalone z klientem.

Raportowanie

Jesteśmy stale do dyspozycji, ponadto cyklicznie przesyłamy do klienta wszelkie raporty poświadczające naszą skuteczność i realizacje planu.

Zleć nam prowadzenie swojej kampanii marketingowej!

Kompleksowe prowadzenie kampanii w naszym wykonaniu to po pierwsze powierzenie jej w profesjonalne ręcę, po drugie optymalizacja efektów, po trzecie oszczędność czasu i środków. Jakby na to nie spojrzeć - same zalety :)

Nie boimy się wyzwań Współpracuj z nami