Oferta

Marketing dla prawników na przykładzie Kancelarii Radcy Prawnego Zbigniew Machowski.

Współpracę w zakresie obsługi marketingowej Kancelarii Radcy Prawnego Zbigniew Machowski rozpoczęliśmy w 2014 roku. Celem było pokazanie profesjonalnego wizerunku Kancelarii, co przekłada się na wzrost zainteresowania ofertą oraz podniesienie zaufania ze strony potencjalnych klientów.

Opracowanie specyfikacji

Pierwszym krokiem było opracowanie specyfikacji i struktury nowej strony internetowej, na barkach której spoczywała wyczerpująca prezentacja oferty.

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Krokiem nr 2 było zaplanowanie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Skoordynowaliśmy termin między współpracującym z nami fotografem, Kancelarią oraz odpowiednimi warunkami atmosferycznymi ;) Zdjęcia zostały dopasowane pod istniejący brief projektu.

Z Kancelarią Radcy Prawnego Zbigniew Machowski współpracujemy nieustannie od ponad 3 lat. Pomagamy w zdobywaniu nowych klientów, kreowaniu e-wizerunku oraz świadczymy stałe doradztwo marketingowe.

Przygotowanie strony interentowej

Jak już zdjęcia były gotowe, przystąpiliśmy do wizualizacji, tradycyjnie rozpoczęliśmy od projektu strony głównej. Po jej doszlifowaniu i akceptacji, wykonaliśmy kompleksową wizualizację wszystkich podstron w oparciu o przekazane materiały klienta.

Ostatecznie całość została zgrabnie zaimplementowana przez programistę, a efekty można ocenić samodzielnie pod adresem:

www.kancelaria-machowski.pl

Pozycjonowanie organiczne

Jednym z głównych zadań marketingowych było zadbanie o odpowienią optymalizację pod kątem wyszukiwarek i wysokie pozycje w wynikach organicznych Google, dla ustalonej grupy słów kluczowych. Dodatkowo w ramach uzupełnienia dla tekstowych wyników wyszukiwania - uruchomiona została kampania SEM na szerszy pakiet fraz. Celem stosownego utrwalenia wizerunku dołączyliśmy kampanię remarketingową i GDN w sieci partnerskiej Google.

Wdrożenie social media oraz blogi internetowe

W ramach kompleksowej obsługi zadbaliśmy o stosowną jakość profili social media w serwisie Facebook i GoldenLine. Wisienką na torcie było wykonanie dwóch blogów internetowych:

doradcawbiznesie.pl
zbrodniaikara.pl

Marketing dla prawników

Mamy duże doświadczenie przy współpracy z prawnikami. W trakcie naszej praktyki świadczyliśmy usługi m.in. dla: