Oferta

Firmę PAX PHU obsługujemy kompleksowo - nieprzerwanie od 2009 roku.

Pozycjonowanie organiczne oraz kampania SEM

W pierwszej kolejności, nasze działania obejmowały przygotowanie długofalowej strategii promocji strony w zakresie pozycjonowania organicznego oraz kampanii SEM, a następnie świadczenie usług w powyższym zakresie.

 

 

Tworzenie i administracja stron internetowych

Docelowo zajęliśmy się również tworzeniem oraz administrowaniem stron internetowych poświęconych określonym grupom asortymentowym, dystrybuowanym przez klienta.

Warto zauważyć, że PAX jako lider w swojej branży przykłada szczególną uwagę, by ich oferta w internecie była zawsze aktualna oraz łatwo widoczna dla potencjalnych klientów.

Promocja filmów YouTube

Poza intensywnymi działaniami w zakresie SEM i SEO, kładziony jest również duży nacisk na produkcję oraz promocję filmów pokazowych na YouTube. Aktualnie PAX posiada na swoim kanale ponad 100 klipów, z czego najpopularniejszy ma ponad 43 tys wyświetleń.

PAX PHU od 2006 roku sprzedała i zainstalowała ponad 2000 urządzeń i maszyn do obróbki stali.

PAX PHU od 2006 roku sprzedała i zainstalowała ponad 2000 urządzeń i maszyn do obróbki stali. Dzięki wysokiej jakości obsługi oraz zaangażowaniu swojej kadry, z biura znajdującego się w jednorodzinnym domku przenieśli się do własnej hali biurowo-magazynowej wybudowanej na obrzeżach Szczecina. Ciągła ekspansja i wiążący się z tym wzrost zapotrzebowania na powierzchnię, skutkowały powstaniem kolejnej, nowocześniejszej i jeszcze większej siedziby.