Oferta

Zobacz więcej
Zobacz więcej
EMP Zamknij

EMP

www / platforma b2b / 2018

EMP - Przyszłość sprzedaży komunikacji. W jednym miejscu masz kontrolę nad mobilnymi handlowcami pracującymi bezpośrednio u klienta, platformą sprzedażową B2B oraz kanałem sprzedaży detalicznej – sklepem online. EMP działa w „chmurze”, jest dostępne przez 24 godziny na dobę 365 dni w roku.

Zobacz online Zamknij okno
Decathlon Zamknij

Decathlon

www / sklep sportowy / 2018

Projekt realizowany na zlecenie szczecińskiego oddziału Decathlon. Szczegółowy opis strony, w tym wyznaczone cele marketingowe - udostępnimy po zamknięciu wdrożenia :) 

Zamknij okno
Solidaritet Norge Zamknij

Solidaritet Norge

www / związki zawodowe / 2017

Solidaritet to związek zawodowy założony przez Polaków dla Polaków pracujących w Norwegii. Od 2014 roku nieprzerwanie działają w interesie członków. Ponad 3 lata skutecznie udzielają pomocy członkom wymagającym wsparcia profesjonalistów. Impulsem do założenia związku zawodowego Solidaritet były napotkane przez inicjatorów związku problemy jakich doświadczyli w miejscach pracy na terenie Norwegii. Solidaritet powstał z inicjatywy prezesa Artura Kubika oraz jego zastępcy Wojciecha Rysia, którzy inspirując się dokonaniami związku zawodowego NSZZ "Solidarność", a także znajomością i doświadczeniami norweskiego rynku racy, zaczęli udzielać wsparcie poszkodowanym pracownikom.

Zobacz online Zamknij okno
Physio Fitness Zamknij

Physio Fitness

www / trener personalny / 2017

Zamknij okno
Noble Assets Zamknij

Noble Assets

www / diamenty / 2018

Rodzina Levy to jedna z najbardziej znanych i najdłużej działających rodzin w sektorze diamentowym której początki działalności w tym sektorze liczą ponad 300 lat i sięgają połowy XVII wieku, kiedy to pochodzący z Hamburga, od młodości zamieszkały w Londynie, Benjamin Levy jako jeden z udziałowców British East India Company nawiązał pierwsze kontakty w handlu diamentami.

Zobacz online Zamknij okno
My Fish Zamknij

My Fish

www / restauracja / 2018

My Fish to lokal położony bezpośrednio przy kołobrzeskiej promenadzie. Przestronny, nowoczesny z przyjemnym i ciepłym klimatem. Szerokie witryny okienne z widokiem na park zdrojowy przenoszą nas mile w nadmorski pejzaż.

Zobacz online Zamknij okno
Vortex Energy Zamknij

Vortex Energy

www / obrót energią / 2018

Vortex Energy jest firmą z polskimi tradycjami. Od 2006 roku działa w branży energetycznej na terenie całego kraju. Firma należy do grupy kapitałowej vortex-energy i posiada ponad 13-letnie doświadczenie. Jako koncesjonowany sprzedawca energii elektrycznej, współdziała na giełdzie energii w Polsce i zajmujemy się bilansowaniem handlowym dla sprzedaży energii. 

Zamknij okno
Archice Zamknij

Archice

www / architektura / 2016

Zespół ARCHICE posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie w świadczeniu usług projektowych w zakresie realizacji dokumentacji projektowych i prowadzeniu procedur administracyjnych dla pełnego wachlarza inwestycji. Firma Archice Sp. o.o. Sp. K. posiada poświadczenie bezpieczeństwa przemysłowego do poziomu TAJNE, NATO SECRET oraz EU SECRET a nasi pracownicy posiadają dostęp do informacji niejawnych do klauzuli TAJNE.

Zobacz online Zamknij okno
Scuba Spa Zamknij

Scuba Spa

www / floating resort / 2017

Strona internetowa wraz z rozbudowanym systemem rezerwacji i dedykowanym panelem administracyjnym. 

Zobacz online Zamknij okno
Gadam Studio Zamknij

Gadam Studio

www / lektor / 2017

Nieustannie się szkoli, by zapewnić najlepszy produkt według bieżących standardów. Inwestuje czas i energię nieustannie szkoląc się u najlepszych specjalistów, logopedów, trenerów aktorstwa i śpiewu. Świadomie używam głosu. Na “ Gadam do Siebie ” od lat zbiera materiały dot. pracy z głosem i jego psychologią. Prowadzi także Społeczność, gdzie lektorzy pomagają sobie wzajemnie.

Zobacz online Zamknij okno
Szybki Spec Zamknij

Szybki Spec

www / portal ogłoszeniowy / 2017

Szybkispec jest nowatorskim i jedynym portalem w sieci, który jednocześnie zrzesza fachowców z każdej branży, pozwala specjalistom dotrzeć do klientów w łatwy sposób, a klientom otrzymać pomoc rzetelnego i sprawdzonego specjalisty.

Zobacz online Zamknij okno
Adwokat Adam Popławski Zamknij

Adwokat Adam Popławski

www / adwokat / 2017

Problemy prawne pojawiają się zarówno w codziennym życiu, jak i przy prowadzeniu działalności biznesowej. Rolą Kancelarii jest udzielenie szybkiego wsparcia w każdej sytuacji – służy konkretnymi poradami, udziela fachowych odpowiedzi. W ramach swojej praktyki adwokackiej zajmuje się sprawami klientów indywidualnych oraz bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych.

Zobacz online Zamknij okno
Kalkulator EMP Zamknij

Kalkulator EMP

www / IT / 2016

Kalkulator handlowy nie jest zwykłym kalkulatorem. Kładzie kres godzinnym kalkulacjom zapisywanym na tysiącach kartach i nieprzespanym nocom z uwagi na błędne wyliczenia. Od dziś Twoim narzędziem pracy jest smartfon z zainstalowaną aplikacją Kalkulator Handlowy.

Zobacz online Zamknij okno
Tenzi Detailer Zamknij

Tenzi Detailer

www / kosmetyki samochodowe / 2017

Firma Tenzi to lider w dziedzinie profesjonalnych środków czystości od 1999 roku. Konsekwentne rozwijanie prowadzonej działalności, zatrudnianie wyspecjalizowanej kadry, rozwój formulacji obecnie sprzedawanych środków i projektowanie nowych preparatów spowodowało, że Tenzi jest jednym z kluczowych producentów profesjonalnych środków czystości z asortymentem wynoszącym ponad 300 produktów przeznaczonych do czyszczenia, konserwacji czy zabezpieczania wszelkiego rodzaju powierzchni na zewnątrz i wewnątrz budynków oraz samochodów.

Zamknij okno
Make Shape Zamknij

Make Shape

www / projektowanie sklepów / 2017

Prowadzisz sklep bądź salon sprzedaży? A może właśnie go otwierasz? Jeśli tak, to Make Shape jest dla Ciebie.
Oferuje szeroką gamę produktów do Twojego sklepu. Firma zdobyła zaufanie wielu klientów tj. Only, Ecco, Jack&Jones, Jysk, Object, Solid!, eva&claudi, Nextman i wiele innych.

Zobacz online Zamknij okno
Telemond Holding Zamknij

Telemond Holding

www / konstrukcje spawane / 2017

TELEMOND Holding należy do jednych z najbardziej cenionych w Europie usługodawców w zakresie wykonywania konstrukcji stalowych. Posiada ponad 50 lat doświadczenia na rynku.

Zobacz online Zamknij okno
Kancelaria Machowski Zamknij

Kancelaria Machowski

www / radca prawny / 2015

Kancelaria świadczy pomoc zarówno na rzecz Klientów biznesowych, jak i Klientów indywidualnych. Tworzy ją zespół prawników ukierunkowany na osiągnięcie sukcesu, czego konsekwencją jest zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Kancelaria pomaga klientom zamieszkującym na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Dzięki współpracy z innymi adwokatami i radcami prawnymi oraz korzystaniu z nowoczesnych metod komunikacji na odległość, pomogli już skutecznie Klientom m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Hiszpanii czy we Włoszech.

Zobacz online Zamknij okno
Printing Zamknij

Printing

www / agencja poligraficzna / 2018

Zobacz online Zamknij okno
Booking Visit Zamknij

Booking Visit

www / system rezerwacji / 2017

Kalendarz do rezerwacji wizyt online. Widget instalowany jest na dowolnej stronie internetowej i umożliwia klientom umówienie wizyty gdy nie możesz odebrać telefonu lub Twoja firma jest już zamknięta.

Zobacz online Zamknij okno
HKL Zamknij

HKL

www / przesłony okienne / 2016

HKL Dekoracja Okien sp. z o.o powstała w 1999 roku. Od początku jej działalności, Zarząd postawił na nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania w produkowanych żaluzjach. W związku ze stale zwiększającymi się potrzebami rynku, firma sukcesywnie wprowadzała do swojej oferty handlowej nowe modele produktów. W roku 2000 ze względu na duży popyt, Zarząd wprowadził do oferty nowoczesne rozwiązania, wynikiem czego był zakup specjalistycznych maszyn umożliwiających rozpoczęcie produkcji rolet materiałowych.

Zobacz online Zamknij okno
Ambermoon Zamknij

Ambermoon

www / biżuteria / 2017

Sklep tworzy biżuterię z myślą przede wszystkim o unikalnej elegancji dla kobiet, które znają swoją wartość oraz cenią sobie wyjątkowe, niepowatarzalne, szlachetne ozdoby.

Zobacz online Zamknij okno
Surface Zamknij

Surface

www / nowe technologie / 2016

Czyli wszystko czego potrzebujesz aby dotrzeć do klienta za pomocą aplikacji dotykowych. Surface.pl jest portalem, który na atrakcyjnych warunkach umożliwia dostęp do szerokiej gamy aplikacji multi-dotykowych, z zachowaniem elastycznej formy licencjonowania. Większość dostępnych na portalu aplikacji dotykowych umożliwia lokowanie produktów, poprzez wyświetlanie treści reklamowych, zarządzanie którymi można powierzyć sieci Digital Signage (DS). Podłączenie zakupionych dotykowych aplikacji do DS oprócz sprawnego zarządzania wyświetlanymi treściami reklamowymi, wiąże się z dodatkowymi korzyściami w postaci otrzymania dostępu do mechanizmów analizy aktywności użytkownika końcowego i w konsekwencji mierzenia skuteczności przeprowadzanej kampanii reklamowej.

Zobacz online Zamknij okno
Warszawska Gorzów Zamknij

Warszawska Gorzów

www / deweloper / 2016

Inwestycja obejmuje jeden 5-pietrowy budynek mieszkaniowo-handlowo-biurowy z indywidualnymi garażami podziemnymi oraz komórkami lokatorskimi. Mieszkania posiadają balkon lub loggię bądź taras. W budynku zaprojektowano mieszkania od 1-pokojowych o powierzchni od 25,57 m2 do 4-pokojowych o powierzchni 102,47 m2. Partery budynków od strony ulicy Warszawskiej przeznaczone zostaną na działalność usługową. Pozostała część parteru oraz wyższe kondygnacje pełnić będą funkcję mieszkalną. W kondygnacji podziemnej zostaną wydzielone indywidualne boksy garażowe oraz komórki lokatorskie. Komunikację w każdym z budynków pełnić będą trzy klatki schodowe wyposażone w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje.

Zobacz online Zamknij okno
Władca Języków Zamknij

Władca Języków

www / szkolenia językowe / 2015

To, jak mówisz, pokazuje, kim jesteś. Jesteśmy ludźmi, a komunikacja jest wpisana w nasze życie. A to, jak się komunikujemy, decyduje o tym, co osiągamy w życiu. Komunikacja to proces, od którego nie da się uciec. Wszystko wskazuje na to, że lepiej komunikować się we właściwy sposób. Użyteczna znajomość języków znacznie ułatwi ci komunikowanie się - w każdej sytuacji, bez względu na czas, miejsce i kulturę. Chyba zgodzisz się ze mną, że mądrze jest znać języki i posługiwać się nimi z polotem oraz odpowiednio do okoliczności. To daje wiele nowych możliwości.

Zobacz online Zamknij okno
Trzy kurki Zamknij

Trzy kurki

www / pracownia kreatywna / 2014

Trzy kurki są otwarci na ludzi i ich pomysły, a panująca tam atmosfera prowokuje do niekonwencjonalnych działań artystycznych, inspiruje i wspomaga realizację najbardziej oryginalnych projektów. Ich celem jest integrować, inspirować i zachęcać do wyrażania siebie poprzez działania twórcze. Zajmują się organizacją warsztatów, imprez integracyjnych, urodzin, projektów artystycznych. Wszystkie wydarzenia realizowane są z użyciem technik rękodzielniczych i plastycznych. Stawiają także na ekodesign i ciekawe rozwiązania wykorzystujące materiały wtórne. A przede wszystkim proponują dobrą zabawę i świetny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Zobacz online Zamknij okno
Get Ride Zamknij

Get Ride

www / usługi przewozowe / 2017

Get Ride - w konkurencyjnej cenie przewiezie Cię w dowolne miejsce w bezkonkurencyjnych warunkach, ceniąc Twój cenny czas i pieniądze. Ich  priorytetem jest, abyś po skończonej podróży pomyślał o tym, że jeszcze do nas wrócisz. Dokładają wszelkich starań, aby tak się stało. Sprawdź ceny na proponowanych trasach. Z pewnością wysoka jakość w cenie taxi spełni Twoje oczekiwania.

Zobacz online Zamknij okno
TTS Zamknij

TTS

www / produkcja jachtów / 2017

Firma produkuje kadłuby, pokłady, podłogi do łodzi żaglowych i motorowych. Są to jachty morskie o długości od 30 do 62 stóp. Od początku istnienia opierają swoją działalność na produkcji z wysokiej jakości laminatów. 

Zobacz online Zamknij okno
Telemond Holding Zamknij

Telemond Holding

www / konstrukcje spawane / 2017

Zobacz online Zamknij okno
GEKA by PAX PHU Zamknij

GEKA by PAX PHU

www / maszyny do obróbki stali / 2015

Firma PAX PHU została założona w 2006 roku i z biegiem lat stała się liderem w swojej branży. Obecnie nożyce uniwersalne, wykrawarki do otworów i narzędzia do obróbki stali dostarczyli do ponad 1000 firm w całej Polsce. Oferowane przez nich maszyny GEKA pochodzą od światowego lidera w produkcji innowacyjnych urządzeń hydraulicznych stosowanych przy obróbce metalu. W PAX PHU stawiają na najwyższą jakość, dlatego dostarczają Klientom tylko najlepszy i sprawdzony sprzęt. Sprawiają, że firmy ich Klientów działają na jeszcze wyższym poziomie i jednocześnie podnoszą ich wydajność. Ich odbiorcy mogą pochwalić się coraz sprawniejszą i efektywną produkcją, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. W PAX PHU każdy Klient może liczyć na profesjonalne wsparcie, na każdym etapie współpracy.

Zobacz online Zamknij okno
Marine Crane Zamknij

Marine Crane

www / transport morski / 2017

Marine Crane Sp. z o.o. świadczy usługi przeładunku i montażu przy pomocy dźwigu pływającego Lodbrok od 2011 roku. Specjalizujemy się w obsłudze ciężkich konstrukcji o maksymalnej wadze do 260 ton.

Zobacz online Zamknij okno
Kancelaria M. Skwira Zamknij

Kancelaria M. Skwira

www / adwokat / 2018

Zobacz online Zamknij okno
Luxfood.de (Shoper) Zamknij

Luxfood.de (Shoper)

www / art. spożywcze / 2016

Delikatesty online z jakościowymi produktami z całego świata, dedykowane dla restauratorów i zapalonych amatorów.

Sklep internetowy LUXFOOD jest dla tych, którzy cenią wysoką jakość i smak. Wszystkie produkty oferowane w sklepie, przez lata doświadczeń zostały starannie dobrane z całej Europy. Cechuje je wyjątkowy i niespotykany smak. Dostawcami są głównie firmy rodzinne, które opierają się na odpowiednich i sprawdzonych standardach. Sklep dedykowany jest na rynek niemiecki

Zobacz online Zamknij okno
Wodbud (Shoper) Zamknij

Wodbud (Shoper)

www / hurtownia / 2016

Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud powstało w 1990 roku. Siedziba firmy znajduje się w Mazańcowicach. Od początku swojej działalności firma prowadzi specjalistyczną hurtową sprzedaż materiałów do budowy sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych. Zaopatruje firmy wykonawcze, zakłady wodociągów i kanalizacji oraz zakłady komunalne. P.O.H. Wod Bud bezpośrednio współpracuje z praktycznie wszystkimi producentami rur, kształtek, studni, armatury i żeliwa drogowego, obecnymi na polskim rynku.

Zobacz online Zamknij okno
Fit Academy Zamknij

Fit Academy

www / fitness / 2017

Zobacz online Zamknij okno
Akademia Pogoń Zamknij

Akademia Pogoń

www / szkolenia dla dzieci / 2016

PSFS jest fundamentem piramidy, którą stanowi kształcenie przyszłych piłkarskich mistrzów. Akademia jest podmiotem należącym do Pogoń Szczecin S.A. co daje szansę każdemu młodemu zawodnikowi na rozwój swojej pasji oraz spełnianie najskrytszych marzeń. Zaś trenowanie z nami daje szansę zarówno chłopcom jak i dziewczynom na dołączenie do elitarnej grupy zawodników Pogoń Szczecin S.A., której jesteśmy częścią.

Zobacz online Zamknij okno
Solven Zamknij

Solven

www / pożyczki gotówkowe / 2015

Solven udziela pożyczek gotówkowych na dowolny cel. Serwis jest przyjazny w obsłudze i każdy z łatwością poradzi sobie z wypełnieniem wniosku. Zasady działania są przejrzyste, a czas oczekiwania krótki – w ciągu 3 dni roboczych klient otrzymuje niezbędne dokumenty. W 48h od ich podpisania środki przelewane są na wskazane konto. Ograniczenia nie odbiegają one od bankowych standardów. Z usług grupy finansowej Solven może skorzystać każdy, kto ukończył 20 lat, jest obywatelem Polski, ma stałe wynagrodzenie lub dochód z tytułu świadczenia i nie jest wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników.

Zobacz online Zamknij okno
Net Marine Zamknij

Net Marine

www / serwis morski / 2015

Dążąc do kompleksowej obsługi jednostek pływających i postrzegania wyzwań stawianych przez Armatorom w obecnej rzeczywistości, w 2013 roku powstała GRUPA NET MARINE, której celem jest skonsolidowanie rynku usług morskich. Już w listopadzie 2013 roku nastąpiła fuzja Firm ZNIK s.c. oraz NET MARINE – Marine Power Service Sp. z o.o. W wyniku połączenia wieloletniego doświadczenia i możliwości obu tych firm jak również nowoczesnego stylu zarządzania GRUPA NET MARINE poszerzyła ofertę o pełen zakres prac związany z: przeglądami stałego i przenośnego sprzętu p.poż, remontami oraz przebudowami stałych systemów pożarowej ochrony statków. 

Zobacz online Zamknij okno
Platforma Ratalna Zamknij

Platforma Ratalna

www / Usługi finansowe / 2014

Platformaratalna.pl zdaje sobie sprawę, że czasem możliwości finansowe nie sprzyjają realizacji marzeń. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, umożliwiają ich realizację w szybki i prosty sposób. Za pośrednictwem internetowej PlatformyRatalnej, bez wychodzenia z domu możesz uzyskać środki na realizację swoich planów. Jedyne co trzeba zrobić to wypełnić formularz on-line. Ich mocnymi stronami są doświadczenie i zaangażowanie. Podchodzą indywidualnie do każdego klienta dobierając finansowanie ratalne dostosowanwane do jego potrzeb i oczekiwań. 

Zobacz online Zamknij okno
Snow in Summer Zamknij

Snow in Summer

www / biżuteria / sklep (Shoper) / 2014

Snow in Summer to marka oferująca szeroki wybór biżuterii wykonywanej ręcznie. Zajmują się tworzeniem oryginalnej biżuterii ślubnej, biżuterii wieczorowej, a także biżuterii idealnej do noszenia na co dzień. Duża część ich produktów powstaje w niewielu egzemplarzach, co sprawia, że sklep jest idealnym miejscem do sprawienia oryginalnego prezentu – zarówno dla bliskiej osoby, jak i dla siebie samej! Dodatkowo, oferują szerokie możliwości personalizacji zamawianej biżuterii – od grawerowania, poprzez wprowadzanie zmian w oferowanych przez nich produktach aż do zamówień całkowicie indywidualnych! Powoduje to, iż zamówiona w sklepie biżuteria może się stać jedynym w swoim rodzaju prezentem dla bliskiej Ci osoby, a szanse, że spotkacie osobę z podobnym przedmiotem są minimalne.

Zobacz online Zamknij okno
Lex Raty Zamknij

Lex Raty

www / portal prawny / 2015

LexRaty.pl to pierwsza w Polsce, innowacyjna platforma internetowa, umożliwiająca klientom umówienie się na wizytę do prawnika-specjalisty w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu, a także skorzystanie z możliwości sfinansowania usług prawniczych na raty. Ich priorytetem jest pełna satysfakcja Klientów dzięki najwyższym standardom świadczonych usług. Pragnąc zapewnić Klientom nieograniczony dostęp do pomocy prawnej stworzyli platformę, która ułatwia korzystanie z niej na atrakcyjnych warunkach. Wygoda i bezpieczeństwo Klientów to dla nich priorytet, dlatego współpracują wyłącznie ze sprawdzonymi specjalistami w dziedzinie prawa i instytucjami bankowymi, które zapewnią najwyższy standard obsługi i korzystne warunki udzielania pożyczek.

Zobacz online Zamknij okno
Livraisonsansgluten Zamknij

Livraisonsansgluten

www / zdrowa żywność / 2016

Zobacz online Zamknij okno
Solidaritet (Blog) Zamknij

Solidaritet (Blog)

www / związki zawodowe / 2017

Blog Solidaritet został stworzony przez Polaków dla Polaków pracujących w Norwegii z inicjatywy związku zawodowego Solidaritet Norge, który od 28.01.2014 roku nieprzerwanie działa w interesie swoich członków. Ponad 2 lata skutecznie udzielając pomocy członkom którzy potrzebują porady, pomocy lub wsparcia profesjonalistów.

Pomysłem na założenie niniejszego bloga, była odpowiedź na zapotrzebowanie naszych rodaków mieszkających lub pracujących tymczasowo bądź na stałe w Norwegii, na wiele nurtujących pytań. Postanowiliśmy zatem stworzyć dla Państwa bazę wiedzy złożoną z artykułów poświęconych dziedzinom prawa pracy, prawa podatkowego, oraz innych dziedzin związanych ściśle z codziennym życiem w Norwegii.

Zobacz online Zamknij okno
Przedszkole Malinka Zamknij

Przedszkole Malinka

www / przedszkole / 2016

Priorytetem Malinki jest radość dzieci i zadowolenie rodziców. Potrzeby maluchów są dla Malinki inspiracją. Koncentrują się na zagwarantowaniu dzieciom bezpiecznego, szczęśliwego dzieciństwa. Bardzo ważny jest dla nich prawidłowy rozwój dzieci, indywidualne potrzeby i talenty. Dążą do tego, aby Malinka była wzorem idealnego przedszkola.

Zamknij okno
Gingko Ogrody Zamknij

Gingko Ogrody

www / usługi ogrodnicze / 2017

Zobacz online Zamknij okno
Imperial Snails

Imperial Snails

identyfikacja / hodowla ślimaków / 2014

Zamknij okno
Warszawska Gorzów

Warszawska Gorzów

identyfikacja / deweloper / 2016

Logotyp na zlecenie dewelopera Modehpolmo II. Nowa inwestycja Warszawska Gorzów to 5-piętrowy budynek mieszkaniowo-handlowo-biurowy, powstający w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Logo powstało w oparciu o przekazane wizualizacje, tak aby w możliwie wierny sposób oddać charakter budynku. Całość wykończona doborowym towarzystwem barw, które w delikatny sposób nawiązują do standardów Gorzowa.

Zamknij okno
Solven

Solven

identyfikacja / pożyczki gotówkowe / 2014

Logo dla naszego stałego klienta - grupy finansowej Solven. 

Zamknij okno
Fabryka

Fabryka

identyfikacja / biurowiec / 2014

Zamknij okno
DOMB

DOMB

identyfikacja / budowanie domów / 2015

Zamknij okno
Platforma Ratalna

Platforma Ratalna

identyfikacja / usługi finansowe / 2015

Zamknij okno
Norsk Natur

Norsk Natur

identyfikacja / usługi transportowe / 2015

Zamknij okno
Port Lotniczy Goleniów

Port Lotniczy Goleniów

identyfikacja / lotnisko / 2013

Zamknij okno
Teichert&Partners

Teichert&Partners

identyfikacja / szkolenia / 2012

Motyw kampanii reklamowej zaproponowany i wdrożony na różnych formatach i materiałach reklamowych, dla firmy Teichert&Partners.

Zamknij okno
Solven - brand ikona

Solven - brand ikona

identyfikacja / pożyczki gotówkowe / 2016

Brand ikona dla firmy Solven - grupy finansowej udzielającej pożyczek finansowych, naszego stałego Klienta. Pierwszym etapem było teoretyczne opracowanie koncepcji, a po konsultacji z Klientem wyłoniliśmy trzech faworytów: Dolarek, Pan Kupa Forsy i Super Kabon. Wszystkie oczywiście stosownie wpasowane w działalność pożyczkową. Następnie przygotowaliśmy szkic każdego z nich. Decyzją Klienta zwycięzcą został Dolarek. W ramach ostatniej fazy prac - doszlifowaliśmy ostatecznie projekt i przygotowaliśmy wersje wektorową.

Zamknij okno
Central Park

Central Park

identyfikacja / deweloper / 2014

Zamknij okno
Jeżyk24

Jeżyk24

identyfikacja / art. zoologiczne / 2014

Zamknij okno
Malinka

Malinka

identyfikacja / przedszkole / 2016

Zamknij okno
C.E.O.

C.E.O.

identyfikacja / szkoła rodzenia / 2012

Pierwsze w Szczecinie nowoczesne, komfortowe i zarazem kameralne Centrum, które kompleksowo edukuje przyszłych i obecnych rodziców w tematyce okołoporodowej. Przygotowuje nie tylko do porodu, ale także proponuje towarzyszenie w nim oraz pomaga w okresie poporodowym. Główną działalnością jest Szkoła Rodzenia "Nowe Życie", która powstała z myślą o kobietach w ciąży i ich partnerach, pragnących świadomie przygotować się do tak ważnego momentu w życiu, jakim jest poród.

Zamknij okno
Patrycja Lechowska

Patrycja Lechowska

identyfikacja / kancelaria podatkowa / 2016

Zamknij okno
SETPOL

SETPOL

identyfikacja / stacja benzynowa / 2016

Zamknij okno