Oferta

AdWords na próbę i bez zobowiązań?
Z nami to możliwe!

Chciałbyś wypróbować kampanię linków sponsorowanych w największej sieci reklamowej, czyli Google? Nie chcesz jednak od razu wiązać się długoterminowymi umowami bez potwierdzenia, że jest to odpowiednia forma reklamy dla Twojego biznesu?

Oferujemy Ci możliwość wypróbowania AdWords bez wiążących umów oraz bez opłat za obsługę - wpłacasz tylko 100 PLN netto, a my to pomnażamy i Twoim koncie reklamowym ląduje aż 350 PLN netto do całkowitego wykorzystania na kampanie reklamową :)

Zaufaj specjalistom. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google. Oznacza to, że posiadamy odpowiednie umiejętności i wiedzę w zakresie AdWords, spełniamy określone przez Google wymagania, zapewniamy sobie i klientom wzrost przychodów, utrzymujemy i powiększamy grono naszych klientów oraz zdaliśmy stosowne certyfikaty.

Zobacz co zyskujesz

0 PLN za konfigurację i obsługę

Budżet reklamowy o wartości 350 PLN

Bez zobowiązań - po miesiącu możesz zrezygnować

W ramach darmowego miesiąca otrzymujesz
wszystkie usługi z naszego pakietu Basic, czyli:

Konfiguracja wstępna

Kierowanie na lokalizacje geograficzne

Dobór optymalnych słów kluczowych

Przygotowanie treści reklam

Bieżąca obsługa i prowadzenie

Kampania w sieci wyszukiwań

Analiza Google Analytics

Kupon na 250 PLN

Możliwość dobrania: GDN, Remarketing, GSP, RLSA (wycena indywidualna)

Co dalej?

Po próbnym miesiącu możesz zdecydować czy nadal chcesz korzystać z tej formy promocji. Jeżeli postanowisz kontynuować współpracę będziesz mógł wybrać jeden z naszych podstawowych pakietów - Basic lub Standard, bądź skorzystać z dedykowanej oferty przystosowanej do wymagań Twojego biznesu.

Sprawdź pełną ofertę

Google AdWords

Kampania linków sponsorowanych w sieci Google to jedna z najskuteczniejszych i najszybszych form promocji Twojego biznesu. Pierwsze efekty dostrzeżesz właśnie już po miesiącu, dzięki czemu będziesz mógł zdecydować się na dalszą współpracę. Pamiętaj jednak, że to dopiero początek i wyobraź sobie co możesz osiągnąć, dzięki długoterminowej współpracy :)

 

Nasi klienci

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!