Oferta

Projektowanie stron internetowych stanowi fundament naszej działalności.

Od tego wyszliśmy. W toku ciągłych doświadczeń rozszerzaliśmy portfolio naszych usług ale to właśnie dzięki tworzeniu stron www zrozumieliśmy w jaki sposób przekazuje się wartościowe informacje marketingowe, jak należy prezentować ofertę oraz w jaki sposób prowadzić skuteczną promocję.

Strony internetowe możemy posegregować na dziesiątki sposobów: ładne i brzydkie, nowoczesne i przestarzałe, kolorowe i czarno-białe, dynamiczne i statyczne itp. Jednak z naszego punktu widzenia (poza względami estetycznymi, oczywiście) najważniejszym kryterium jest aby strona www przekazywała charakter przedsiębiorstwa, a zarazem była przejrzysta. Ta druga cecha jest bardzo często zaniedbywana.

Standardy ewoluują niezwykle dynamicznie, zmiany zachodzą praktycznie non stop. Użytkownicy przyzwyczajają się do coraz wyższej jakości prezentacji, a konkurencja niezależnie od branży, wykorzystuje co róż nowe triki na pozyskanie klienta. Tworząc stronę internetową trzeba sobie uświadomić jedno - to dopiero początek wielkiej przygody. Strona www to tylko narzędzie, to jak je wykorzystasz, jak rozbudujesz, zależy wyłącznie od Ciebie.

Profesjonalna strona www to podstawa wizerunku firmy, a my jesteśmy mocni w jego budowaniu.

Świetny design

Przemyślana konstrukcja

Bardzo dobra optymalizacja

Mobile friendly

CMS dedykowany lub open source

Ponad 9 lat doświadczenia

Znajomość różnych branż

Wsparcie

Solidaritet Norge

Solidaritet Norge

www / związki zawodowe / 2017

Solidaritet to związek zawodowy założony przez Polaków dla Polaków pracujących w Norwegii. Od 2014 roku nieprzerwanie działają w interesie członków. Ponad 3 lata skutecznie udzielają pomocy członkom wymagającym wsparcia profesjonalistów. Impulsem do założenia związku zawodowego Solidaritet były napotkane przez inicjatorów związku problemy jakich doświadczyli w miejscach pracy na terenie Norwegii. Solidaritet powstał z inicjatywy prezesa Artura Kubika oraz jego zastępcy Wojciecha Rysia, którzy inspirując się dokonaniami związku zawodowego NSZZ "Solidarność", a także znajomością i doświadczeniami norweskiego rynku racy, zaczęli udzielać wsparcie poszkodowanym pracownikom.

Zobacz online Zamknij okno
Tenzi Detailer

Tenzi Detailer

www / kosmetyki samochodowe / 2017

Firma Tenzi to lider w dziedzinie profesjonalnych środków czystości od 1999 roku. Konsekwentne rozwijanie prowadzonej działalności, zatrudnianie wyspecjalizowanej kadry, rozwój formulacji obecnie sprzedawanych środków i projektowanie nowych preparatów spowodowało, że Tenzi jest jednym z kluczowych producentów profesjonalnych środków czystości z asortymentem wynoszącym ponad 300 produktów przeznaczonych do czyszczenia, konserwacji czy zabezpieczania wszelkiego rodzaju powierzchni na zewnątrz i wewnątrz budynków oraz samochodów.

Zobacz online Zamknij okno
Archice

Archice

www / architektura / 2016

Zespół ARCHICE posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie w świadczeniu usług projektowych w zakresie realizacji dokumentacji projektowych i prowadzeniu procedur administracyjnych dla pełnego wachlarza inwestycji. Firma Archice Sp. o.o. Sp. K. posiada poświadczenie bezpieczeństwa przemysłowego do poziomu TAJNE, NATO SECRET oraz EU SECRET a nasi pracownicy posiadają dostęp do informacji niejawnych do klauzuli TAJNE.

Zobacz online Zamknij okno
HKL

HKL

www / przesłony okienne / 2016

HKL Dekoracja Okien sp. z o.o powstała w 1999 roku. Od początku jej działalności, Zarząd postawił na nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania w produkowanych żaluzjach. W związku ze stale zwiększającymi się potrzebami rynku, firma sukcesywnie wprowadzała do swojej oferty handlowej nowe modele produktów. W roku 2000 ze względu na duży popyt, Zarząd wprowadził do oferty nowoczesne rozwiązania, wynikiem czego był zakup specjalistycznych maszyn umożliwiających rozpoczęcie produkcji rolet materiałowych.

Zobacz online Zamknij okno

Oferujemy konkretne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta.

Twórcy projektując strony internetowe, wykorzystują różnego rodzaju rozwiązania technologiczne ale pytanie brzmi 'dlaczego'? Czy te konkretne rozwiązanie jest istotne z punktu widzenia użytkownika? Przykładowo, po co wdrażać opcję zapisu do newslettera jeśli klient nie prowadzi mailingu oraz nie wykorzystuje w żaden inny sposób bazy e-mailowej? Dlatego niezwykle ważne jest aby przed rozpoczęciem realizacji projektu poznać firmę, zrozumieć jej potrzeby i zaproponować takie narzędzie, które idealnie wpasuje się w jej standardy.

Wykonawca serwisu powinien

1

Umiejętnie zaproponować dopasowane rozwiązania

2

Wyjaśnić dlaczego należy z nich korzystać

3

Przekazać niezbędną wiedzę lub zaoferować wsparcie

Świat przenosi się do wirtualnej rzeczywistości, a awatarem Twojej działalności jest właśnie strona www.

Nasza oferta zakresie tworzenia stron www obejmuje:

  • analizę potrzeb
  • przygotowanie specyfikacji technicznej
  • wykonanie projektu graficznego
  • implementacje programistyczną
  • wdrożenie systemu zarządzania treścią
  • dostosowanie strony www do potrzeb pozycjonowania
  • hosting
  • stałą pomoc techniczną
  • promocję w Internecie

Nie boimy się wyzwań Współpracuj z nami