Oferta

Tworzenie stron internetowych stanowi fundament naszej działalności.

Od tego wyszliśmy. W toku ciągłych doświadczeń rozszerzaliśmy portfolio naszych usług ale to właśnie dzięki stronom internetowym zrozumieliśmy w jaki sposób przekazuje się wartościowe informacje marketingowe, jak należy prezentować ofertę oraz w jaki sposób prowadzić skuteczną promocję.

Strony możemy posegregować na dziesiątki sposobów: ładne i brzydkie, nowoczesne i przestarzałe, kolorowe i czarno-białe, dynamiczne i statyczne itp. Jednak z naszego punktu widzenia (poza względami estetycznymi, oczywiście) najważniejszym kryterium jest aby strona przekazywała charakter przedsiębiorstwa, a zarazem była przejrzysta. Ta druga cecha jest bardzo często zaniedbywana.

Standardy ewoluują niezwykle dynamicznie, zmiany zachodzą praktycznie non stop. Użytkownicy przyzwyczajają się do coraz wyższej jakości prezentacji, a konkurencja niezależnie od branży, wykorzystuje co róż nowe triki na pozyskanie klienta. Tworząc stronę internetową trzeba sobie uświadomić jedno - to dopiero początek wielkiej przygody. Strona to tylko narzędzie, to jak je wykorzystasz, jak rozbudujesz, zależy wyłącznie od Ciebie.

Profesjonalna strona to podstawa wizerunku firmy, a my jesteśmy mocni w jego budowaniu.

Świetny design

Przemyślana konstrukcja

Bardzo dobra optymalizacja

Mobile friendly

CMS dedykowany lub open source

Ponad 8 lat doświadczenia

Znajomość różnych branż

Wsparcie

Archice

Archice

www / architektura / 2016

Zespół ARCHICE posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie w świadczeniu usług projektowych w zakresie realizacji dokumentacji projektowych i prowadzeniu procedur administracyjnych dla pełnego wachlarza inwestycji. Firma Archice Sp. o.o. Sp. K. posiada poświadczenie bezpieczeństwa przemysłowego do poziomu TAJNE, NATO SECRET oraz EU SECRET a nasi pracownicy posiadają dostęp do informacji niejawnych do klauzuli TAJNE.

Zobacz online Zamknij okno
Kalkulator EMP

Kalkulator EMP

www / IT / 2016

Kalkulator handlowy nie jest zwykłym kalkulatorem. Kładzie kres godzinnym kalkulacjom zapisywanym na tysiącach kartach i nieprzespanym nocom z uwagi na błędne wyliczenia. Od dziś Twoim narzędziem pracy jest smartfon z zainstalowaną aplikacją Kalkulator Handlowy.

Zobacz online Zamknij okno
Kancelaria Machowski

Kancelaria Machowski

www / radca prawny / 2015

Kancelaria świadczy pomoc zarówno na rzecz Klientów biznesowych, jak i Klientów indywidualnych. Tworzy ją zespół prawników ukierunkowany na osiągnięcie sukcesu, czego konsekwencją jest zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Kancelaria pomaga klientom zamieszkującym na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Dzięki współpracy z innymi adwokatami i radcami prawnymi oraz korzystaniu z nowoczesnych metod komunikacji na odległość, pomogli już skutecznie Klientom m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Hiszpanii czy we Włoszech.

Zobacz online Zamknij okno
Warszawska Gorzów

Warszawska Gorzów

www / deweloper / 2016

Inwestycja obejmuje jeden 5-pietrowy budynek mieszkaniowo-handlowo-biurowy z indywidualnymi garażami podziemnymi oraz komórkami lokatorskimi. Mieszkania posiadają balkon lub loggię bądź taras. W budynku zaprojektowano mieszkania od 1-pokojowych o powierzchni od 25,57 m2 do 4-pokojowych o powierzchni 102,47 m2. Partery budynków od strony ulicy Warszawskiej przeznaczone zostaną na działalność usługową. Pozostała część parteru oraz wyższe kondygnacje pełnić będą funkcję mieszkalną. W kondygnacji podziemnej zostaną wydzielone indywidualne boksy garażowe oraz komórki lokatorskie. Komunikację w każdym z budynków pełnić będą trzy klatki schodowe wyposażone w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje.

Zobacz online Zamknij okno

Oferujemy konkretne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta, a nie ogółu.

Twórcy projektując strony, wykorzystują różnego rodzaju rozwiązania technologiczne ale pytanie brzmi 'dlaczego'? Czy te konkretne rozwiązanie jest istotne z punktu widzenia użytkownika? Najprościej rzecz ujmując - po co wdrażać opcję zapisu do newslettera jeśli klient nie prowadzi mailingu oraz nie wykorzystuje w żaden inny sposóbt bazy e-mailowej (np. do marketing automation)? Dlatego niezwykle ważne jest aby przed rozpoczęciem realizacji projektu poznać firmę, zrozumieć jej potrzeby i zaproponować takie narzędzie, które idealnie wpasuje się w jej standardy.

Wykonawca serwisu powinien

1

Umiejętnie zaproponować dopasowane rozwiązania

2

Wyjaśnić dlaczego należy z nich korzystać

3

Przekazać niezbędną wiedzę lub zaoferować wsparcie

Świat przenosi się do wirtualnej rzeczywistości, a awatarem Twojej działalności jest właśnie strona www.

Nasza oferta zakresie projektowania stron internetowych obejmuje:

  • analizę potrzeb
  • przygotowanie specyfikacji technicznej
  • wykonanie projektu graficznego
  • implementacje programistyczną
  • wdrożenie systemu zarządzania treścią
  • dostosowanie strony do potrzeb pozycjonowania
  • hosting
  • stałą pomoc techniczną
  • promocję w Internecie