Oferta

Walka trwa na dwóch frontach - po jednej stronie konkurencja, po drugiej bacznie przypatruje się wszystkiemu wszechwiedzące 'oko Googla'.

Wyobraź sobie jaką władzą dysponuje firma, która jest w stanie 'zarządzać' wynikami najpopularniejszego źródłą informacji na świecie? Czy możemy już mówić o omnipotencji? Internet to niejednokrotnie główne źródło informacji dla wielu ludzi. Z tego powodu należy zadbać aby Twoja firma również była w nim odpowiednio widoczna. Pozycjonowanie stanowi podstawowe działanie w kierunku rozpoczęcia sprzedaży usług lub produktów online.

Wielu użytkowników szuka informacji w Internecie tylko na pierwszych stronach wyszukiwania. Jest to bardzo istotne, ponieważ świadczy o tym, że jeśli Twoja strona wyświetla się na znacznie dalszych pozycjach, to jej oglądalność jest bardzo niska. Dzięki współpracy z nami Twój serwis stanie się łatwo dostępny dla użytkowników oraz będą odwiedzać go osoby, które są realnie zainteresowane Twoimi usługami lub produktami.

Praktykowane przez nas strategie bazują na ponad 10 letnim doświadczeniu. Każdorazowo dobieramy do klienta działania stosowne do jego biznesu, celu oraz możliwości finansowych. Posiadamy doświadczenie przy długofalowym pozycjonowaniu bardzo trudnych słów kluczowych, także na rynki zagraniczne (niemiecki, francuski, włoski, angielski, belgijski, norweski i szwedzki).

Jeśli SEO - to tylko z profesjonalistami

Analiza klienta

Weryfikujemy szereg kluczowych czynników (np. posiadane narzędzia, cele biznesowe, budżet) na podstawie, których opracujemy docelową strategie.

Przygotowanie strategii

Przedstawiamy proponowane działania, w tym zakres pozycjonowanych słów kluczowych oraz określamy warunki współpracy i koszty obsługi.

Skuteczna realizacja

Nasze działania charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością. Radzimy sobie z wymagającymi zleceniami i nie obawiamy się wyzwań.

Nie daj się nabrać na 'cudowne' oferty. Nie zlecaj 20 fraz za 50 zł.

Wybierając naszą ofertę zyskujesz:

  • zaplanowanie skutecznej strategii
  • audyt i optymalizację strony
  • pomoc w wyborze najkorzystniejszych słów kluczowych
  • gruntowną analize działań konkurencji
  • promocję strony nawet na najtrudniejsze frazy
  • generowanie ruchu na stronie z wielu fraz niszowych
  • comiesięczne raporty z postępów pozycjonowania
  • partnerskie warunki formalne

Nie boimy się wyzwań Współpracuj z nami