Oferta

Ten element naszej oferty skierowany jest do osób, które chcą stworzyć zupełnie nowy, niepowtarzalny produkt, przy współpracy z doświadczonymi osobami.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu i opracowanej wewnętrznej procedurze - pokierujemy pracami na każdym kroku w taki sposób, że będziesz widział oraz czuł jak Twoja koncepcja wpierw przelewa się na papier, następnie powstaje z niej wizualizacja graficzna aby na koniec została rzetelnie odzwierciedlona w wersji online.

Wiemy doskonale co jest szczególnie ważne przy projektowaniu intuicyjnych serwisów. Projektując dany moduł każdorazowo bierzemy pod uwagę szereg czynników m.in chcemy zastosować nowoczesne rozwiązania w połączeniu z prostą i intuicyjną nawigacją. Zwracamy szczególną uwagę na moduły i funkcjonalności ważne dla użytkownika.

Co cechuje dobry portal www?

Estetyczna szata graficzna

User patrząc na layout musi w ciągu sekundy ocenić nasze narzędzie jako serwis godny zaufania, a następnie dokonać pożądanej interakcji.

Intuicyjna nawigacja

Konstrukcja portalu musi być taka żeby użytkownik nie musiał zastanawiać się gdzie ma kliknąć aby uzyskać pożądany efekt.

Dopasowana funkcjonalność

Czyli taka jakiej potrzebują użytkownicy serwisu, a nie taka jaka się wydaje inwestorowi, że jest najlepsza.

Pamiętaj, że podstawą każdego portalu jest odpowiednia analiza oraz wynikająca z niej specyfikacja techniczna.

Podczas spotkań roboczych z klientem sugerujemy, proponujemy, dyskutujemy. Wskazujemy co jest słuszne, a co należy ewentualnie przemyśleć. Każdy detal ma znaczenie i przełożenie na dalsze powodzenie serwisu.

Nie boimy się wyzwań Współpracuj z nami